У День Святого Миколая відбувся святковий ранок під патронатом міського голови

19 грудня у міському будинку культури відбувся святковий ранок під патронатом міського голови Михайла Полодюка. Захід уже традиційно було організовано управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, службою у справах дітей Шепетівської міської ради та міським будинком культури.

На свято були запрошені діти з багатодітних сімей, в яких виховується 4 і більше дитини, діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Міський голова Михайло Полодюк привітав малечу  із довгоочікуваним святом. Побажав усім присутнім щастя та здоров’я, злагоди, добра й любові у домівках. А також, щоб дітки росли на радість батькам та ставали їм надійною опорою і підтримкою.

Концертна зала була вщент заповнена глядачами. Учасники свята спостерігали за надзвичайним казковим дійством, яке підготували колективи та виконавці міського будинку культури. У святковій виставі взяли участь більш, ніж 100 маленьких талановитих шепетівчан.

Насамкінець 81 дитина-сирота та позбавлена батьківського піклування,  69 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, та понад  700 дітей з багатодітних сімей — учасників святкового  ранку, отримали подарунки від міської ради.

Міська рада відстояла своє рішення в апеляційному господарському суді. Майновий комплекс теплових мереж підлягає поверненню у комунальну власність Шепетівки.
Головна ялинка засяяла вогнями