Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Загальні новини
Підсумки виробничого травматизму
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 13:09

imagesШепетівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проаналізовано стан виробничого травматизму по м. Шепетівка та Шепетівському районі за 9 місяців поточного року. Так протягом даного періоду до відділення надійшло 9 повідомлень про нещасні випадки на виробництві в т. ч. один груповий, за результатами розслідування яких по 7 випадках складено акт форми Н-1. Як показує аналіз виробничого травматизму, основними причинами нещасних випадків є конструктивні недоліки, недосконалість, недостатня надійність засобів виробництва, допуск до робіт з підвищеної небезпеки працівників, які не пройшли навчання і перевірку знань з питань охорони праці в установленому порядку, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов'язків, відсутність, або неякісне проведення медичного огляду, порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, порушення правил безпеки руху.

Детальніше...
 
Зміни до порядку виплати пенсій внутрішньо-переміщеним особам
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 12:12

pfondВ зв'язку із набранням чинності 16.09.2017р. постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017р. №689 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" Шепетівське об'єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє про зміни, внесені до ряду нормативних актів, які регулюють питання пенсійного забезпечення внутрішньо-переміщених осіб.
Зокрема, виплата пенсій, що були призначені внутрішньо-переміщеним особам, проводилась через рахунки та мережу установ і пристроїв ПАБ "Державний ощадний банк України", та була надана можливість подальшого отримання готівкових коштів і проведення безготівкових операцій через мережу установ і пристроїв будь-яких банків на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження.
Новації передбачають, що соціальні виплати особам з інвалідністю І групи та особам, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, за їх письмовими заявами можуть проводитись ПАТ "Укрпошта" з доставкою додому за фактичним місцем проживання таких осіб.

Детальніше...
 
Опалювальний сезон в місті розпочнуть 23 жовтня
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 11:39

radaМіська влада у зв'язку із похолоданням, яке відбудеться вже цими вихідними, вирішила з понеділка, 23 жовтня, розпочати в місті опалювальний сезон для всіх категорій споживачів.

Про це йшлося під час засідання виконкому міськради, яке відбулося 19 жовтня 2017 року.

Згідно із рішенням виконкому, із понеділка, 23 жовтня, у місті буде розпочато опалювальний сезон.

Детальніше...
 
Вандали знову знищили смітник
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 08:49

img_0069Сьогодні по вулиці Героїв Небесної Сотні шепетівчани могили помітити знищену урну для сміття. Зазначимо, що смітник з бетону досить важкий, і попри це вандали примудрились його підняти та розбити.

На жаль, для деяких молодих людей вандалізм є засобом самореалізації, чим пояснюється виривання молодих дерев з корінням в парку, квітів, перевертання урн для сміття тощо. Як наслідок – компенсацію збитків вандалів здійснює вся громада.

Детальніше...
 
Команда «Вимпел» – переможець чемпіонату міста з футболу 8х8
Четвер, 19 жовтня 2017, 12:49

 Перед останнім туром ситуація у турнірній таблиці була настільки заплутаною, що одразу п'ять команд з восьми, при певних обставинах, до речі, які їм ще треба було повернути на свою користь, претендували на заняття призових місць. Ще дві команди «Поліція» та «в/ч А 3730» у очному протистоянні мали вирішити долю останнього місця. І лише команда ДП «ШРЗ» не мала жодних турнірних задач.

У перший день туру зустрічалися Поліція-в/ч А3730 та Фортуна (м.Славута)-ДП «ШРЗ».

У грі команд силових структур перемогу святкувала команда Поліції. Армійці намагалися гідно протистояти своїм суперникам. Тривалий проміжок матчу пройшов у рівній боротьбі, але під кінець зустрічі все-таки краще свої моменти використала команда Поліції. Остаточний рахунок гри 5-1 на їх користь.

У грі між Фортуною та ДП «ШРЗ» Фортуні, щоб посісти третє місце потрібно було перемагати з різницею м'ячів не меншою ніж 8 та сподіватися на нічию у зустрічі між ПЧ-18 та Шанхаєм. Повністю перегравши суперника, фортунівці зуміли здобути потрібний результат – рахунок матчу 8-0 на їх користь.

Одна з команд ПЧ-18 або Шанхай, на відміну від Фортуни, при певних обставинах, претендувала на срібні нагороди чемпіонату. Все що потрібно було - це перемога в очному протистоянні та поразка Вимпела у грі з Локомотивом.  Нажаль, для Шанхаю, вони не зуміли зібрати повністю бойовий склад, тому були змушені грати більше від захисту, сподіваючись на швидку контратаку. Малюнок гри виглядав наступним чином: ПЧ-18 атакує великими силами, Шанхай всією командою захищається. Більше тайму Шанхаю вдавалося стримувати суперника, але на 5 хвилині другого тайму ПЧ-18 все-таки забило свій гол. Після пропущеного голу, Шанхай намагався змінити хід гри та мав для цього гарні моменти, але рахунок залишився не змінним. 1-0 – важлива перемога ПЧ-18.

Детальніше...
 
Оголошення!
Вівторок, 17 жовтня 2017, 12:52
121
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 421
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  спеціаліста І категорії по розгляду заяв і скарг  загального відділу виконавчого комітету міської ради.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

26 липня 2017 року о 15-00 год. у приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради (вул. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню  проекту рішення міської ради  «Про впорядкування орендних відносин майна комунальної власності територіальної громади міста» .

До участі запрошуються депутати міської ради, члени Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, представники громадських організацій підприємців міста, Громадської ради,    управлінь та відділів виконкому, засобів масової інформації, суб'єкти підприємницької діяльності, які орендують комунальне майно,  орендодавці комунального майна та територіальна громада міста.

 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста інформаційних технологій.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  заступника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міської ради.

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"