Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Аукціон «Підтримаємо своїх» відбувся у Шепетівці
Субота, 06 грудня 2014, 15:42
14Напередодні двох свят Міжнародного дня волонтерів та 23 річниці Збройних Сил України влада та громада Шепетівки об’єднали зусилля для допомоги воїнам антитерористичної операції на Сході України. За ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, молоді – представників Молодіжної ради Шепетівки та міського будинку культури відбувся благодійний аукціон «Підтримаємо своїх».
Заступник міського голови Юрій Вахоцький, звертаючись до учасників заходу, серед яких були і представники влади, і підприємці, і громадськість, від імені в.о. міського голови Михайла Полодюка подякував усім, що вони небайдужі і своїми зусиллями допомагають нашим захисникам боронити територіальну цілісність України.
Подяки від військових структур волонтерам та підприємцям вручив в.о. військового комісара Шепетівсько-Полонського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Юрін.
Після офіційних звернень розпочався аукціон. Участь у ньому брали 22 лоти - різні роботи, виготовлені шепетівськими майстрами: картини, роботи з бісеру, обереги, книги оформлені у стилі скрап-букінгу, серед яких і авторська книга в.о. міського голови, секретаря міської ради Михайла Полодюка «Мальованка» – краєзнавче дослідження села Мальованка, книги літературно-мистецької студії «Доля» — «Трави пахли кров’ю», «Небесна Сотня», тощо.
Зокрема, лотами були вироби з бісеру «Весна» виготовлена студенткою ІІ курсу медичного училища Тетяною Крушевською та «Диво природи» учениці НВК №2 Аліни Сідлецької. Картина з насіння «Кішечка» виготовлена Козак Наталією. Банка для зберігання кави у техніці декупаж надала майстринею студії «Сонце в долонях» Дариною Дячук. Ляльки-мотанки зробила майстриня з смт. Гриців Альона Харусь. Картини шепетівських художників Олексія Тарасенка «Батьківська хата» та Володимира Мирончука «Осіння дорога», зимовий пейзаж Костянтина Кордонського, робота у техніці графіка Наталії Пилипчук, картина у техніці батік від Світлани Елеон, робота «Материнство» виконана в техніці графіка художниці Інни Гордійчук, картина «Маки» вишита бісером від майстрині студії «Сонце в долонях» Світлани Столяр.
Книги в ексклюзивній палітурці виконані в стилі скрап-букінг «Холодний яр», «Мальованка» оформила Юлія Березовська. Колективна робота із дерева студентів Шепетівського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету «Розп’яття». Ікона вишита бісером «Святий мученик Назарій», студента Назарія Матвійчука. Робота, золотий батон, «Символ багатства олігархів» від Олександра Тисленка та Діани Поплавської.
Присутні не шкодували коштів на потреби армії. Першим покупцем лоту став депутат міської ради Юрій Сливка, який придбав книгу «Трави пахли кров’ю», а завершив аукціон Олександр Заблоцький, купивши роботу Інни Гордійчук «Материнство».
Найдорожчий серед лотів аукціону – картина «Осіння дорога» Володимира Мирончука, яку придбав Сергій Коренєв - представник Понінківської картонно-паперової фабрики.
Також у міському будинку культури цього дня було проведено ярмарок, де на підтримку української армії можна було придбати сувеніри.
Загалом, вечір мав неформальний характер, розмови гостей супроводжував виступ квартету скрипалів та дружня атмосфера.
1213
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста  відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"