Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Оголошено конкурс проектів в рамках реалізації Програми Громадський проект міста Шепетівки
Четвер, 13 квітня 2017, 10:37

grom_budget31 січня 2017р.  Шепетівська міська рада прийняла Положення про Громадський бюджет міста Шепетівки на 2018-2020 роки, яке передбачає організацію і запровадження фінансування проектів громадян - мешканців міста, спрямованих на розвиток міста у визначених пріоритетних напрямках Запровадження Бюджету участі сприятиме налагодженню системного діалогу органів місцевого самоврядування Шепетівки з мешканцями міста, створенню умов для реалізації територіальною громадою права брати участь у процесі розробки та ухвалення рішень щодо питань місцевого значення, покращенню інфраструктури міста та добробуту його мешканців.

Подавати проекти на виконання Бюджету участі можуть особи, ,які досягли 16 річного віку і проживають у м. Шепетівка.  Проект (пропозиція), реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів
Громадського бюджету, може стосуватись лише одного об'єкта, що належить до комунальної власності (наприклад, вулиці, парку, установи: школа, дитячий садочок тощо), та є загальнодоступним для всіх мешканців міста. Проекти повинні бути спрямовані на поліпшення екологічності та комфорту проживання мешканців, естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності міста. Орієнтовна вартість проекту не повинна перевищувати 20% суми загального обсягу Громадського бюджету  і у 2018 році не повинна перевищувати 160 000,00 гривень.

У 2018 році на фінансування проектів громадськості планують виділити 800 000,00 грн, у 2019-тому – 900 000,00 грн, а вже у 2020 році - 1 млн грн.

26 квітня 2017  Інститут Регіонального Розвитку в рамках реалізації проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» (що виконується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень) проводить навчання з підготовки проектів на виконання Громадського бюджету міста Шепетівки. Детальніше за інформацією слідкуйте на сайті Інституту  www.institute.lviv.ua та на сторінці у Facebook, а також у відкритій групі Громадський проект. Шепетівка у Facebook.

При подачі проекту автори мають надати наступну інформацію про проект:

Назва проекту

Категорія проекту

Опис проекту (не більше 120 слів),

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців міста Шепетівки у разі його реалізації

Обґрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари (основна мета реалізації проекту; проблема, якої воно стосується; запропоновані рішення; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя мешканців; основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами реалізації завдання)

Орієнтовна вартість проекту (всі складові проекту та їх орієнтовна вартість)

Список з підписами щонайменше 10 громадян України, які належать до територіальної громади міста Шепетівка, мають право голосу та підтримують цей проект (пропозицію) (окрім його авторів)

Прізвище, ім'я, по-батькові автора проекту (пропозиції) та його підпис

Пропозиції та проекти подаються в паперовому вигляді за адресою: м.Шепетівка, вул. Островського, 4, каб. 302 та в електронному вигляді (у вигляді сканованого оригіналу документів) на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Проекти подаються автором особисто разом зі списком осіб, які підтримали даний проект  (не менше 10 осіб).  Автор проекту здійснює реєстрацію у електронній системі за допомогою авторизації у через електронну пошту, внесення номера та серії паспорта.

Проекти (пропозиції) приймаються щороку, починаючи з 1 квітня, протягом 60 календарних днів.

Усі подані проекти підлягають попередній оцінці, яку здійснює Комісія протягом 45 календарних днів з дня отримання проектів здійснюється їх аналіз.  До складу Комісії входять 9 чоловік з числа представників громадськості, представників виконавчих органів міської ради. Представники виконавчих органів міської ради складають не більше 4 чоловік  від загального складу Комісії. За потреби до роботи Комісії можуть бути долучені спеціалісти виконавчих органів міської ради, незалежні експерти, діяльність яких стосується сфери реалізації поданих проектів (пропозицій).

Усі проекти, що отримали позитивну оцінку Комісії, публікуються у електронній системі. Після цього здійснюється голосування за остаточно відібрані проекти. Одна особа може голосувати за 3 проекти. Голосування триває протягом 15 календарних днів з 15 вересня до 30 вересня (включно). Після завершення кінцевого терміну голосування електронна система автоматично здійснює підрахунок голосів, визначає проекти переможці.  Ті проекти, які наберуть найбільшу підтримку мешканців, будуть взяті до реалізації у 2018 році.

Бюджет участі або партисипативний бюджет є однією з форм демократії участі на місцевому рівні, що забезпечує "системний механізм" залучення громадян до процесу прийняття бюджетних рішень певної територіальної громади. Якщо маєш цікаву ідею для розвитку твого міста приходь та дізнайся як правильно описати свій проект та подати його.

Більше інформації на сайті: http://shepetivka-rada.gov.ua/

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"