Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

Шановні мешканці та гості міста!
Середа, 10 травня 2017, 09:43

ogoloshenaОстаннім часом в районах дислокації військових частин, розташування військових об'єктів різко загострилась безпекова ситуація, яка пов'язана з активізацією дій диверсійно-розвідувальних груп терористичного характеру.

Аналіз ситуації вказує на спробу деструктивних елементів порушити надійність системи охорони і оборони військових об'єктів та пропускний режим на них.

В умовах, коли в Україні триває Антитерористична операція, а війна на Сході України не вщухає, звертаюсь до мешканців та гостів міста з проханням, щодо недопущення проникнення (в тому числі випадкового) на охороняємі військові об'єкти. Наголошую на можливості застосування особовим складом добового наряду зброї при порушенні охороняємих периметрів, відповідно до вимог статутних обов'язків. Доводжу до Вашого відома, що використання безпілотних літальних апаратів - різного виду дронів над військовими частинами та розташуванням військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами будуть вважатися порушенням, прирівняним до спроби проникнення на територію військового об'єкта, та будуть збиватися без попередження над об'єктами або на підльоті до них. Особи, причетні до таких інцидентів, будуть затримані та притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

Також звертаюсь до небайдужих мешканців міста, з проханням повідомляти керівництво військових частин Шепетівського гарнізону, органи Національної поліції та Служби Безпеки України при виявленні підозрілих осіб біля розташувань військових частин за телефонами:

Військова частина А3730 — (03840) 5-24-11

Національна поліція — (03840) 4-05-14

Служба Безпеки України —  (03840) 5-12-61

Начальник Шепетівського гарнізону полковник С.І. РЯБКО

 
 

Оголошення

Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста інформаційних технологій.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  заступника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міської ради.

Детальніше...
 
Про реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору.

Рішенням  виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 20.04.2017 р.

№61 проведено повідомну реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору підприємств міста.

Зареєстровано колективні договори:

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!

19 квітня 2015 року о 15-00 год. У приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради ( вул.. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту  регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 171 від 16.06.2011 р. «Про затвердження тарифів на послуги, що надаються адміністративно-комунальною інспекцією».

До участі запрошуються члени виконкому, представники Громадської ради, адміністративно-комунальної інспекції, управлінь та відділів виконкому, засоби  масової інформації та територіальна громада міста.

 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"