Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Шановні мешканці та гості міста!
Середа, 10 травня 2017, 09:43

ogoloshenaОстаннім часом в районах дислокації військових частин, розташування військових об'єктів різко загострилась безпекова ситуація, яка пов'язана з активізацією дій диверсійно-розвідувальних груп терористичного характеру.

Аналіз ситуації вказує на спробу деструктивних елементів порушити надійність системи охорони і оборони військових об'єктів та пропускний режим на них.

В умовах, коли в Україні триває Антитерористична операція, а війна на Сході України не вщухає, звертаюсь до мешканців та гостів міста з проханням, щодо недопущення проникнення (в тому числі випадкового) на охороняємі військові об'єкти. Наголошую на можливості застосування особовим складом добового наряду зброї при порушенні охороняємих периметрів, відповідно до вимог статутних обов'язків. Доводжу до Вашого відома, що використання безпілотних літальних апаратів - різного виду дронів над військовими частинами та розташуванням військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами будуть вважатися порушенням, прирівняним до спроби проникнення на територію військового об'єкта, та будуть збиватися без попередження над об'єктами або на підльоті до них. Особи, причетні до таких інцидентів, будуть затримані та притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

Також звертаюсь до небайдужих мешканців міста, з проханням повідомляти керівництво військових частин Шепетівського гарнізону, органи Національної поліції та Служби Безпеки України при виявленні підозрілих осіб біля розташувань військових частин за телефонами:

Військова частина А3730 — (03840) 5-24-11

Національна поліція — (03840) 4-05-14

Служба Безпеки України —  (03840) 5-12-61

Начальник Шепетівського гарнізону полковник С.І. РЯБКО

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про повторне проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної  діяльності

1. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 16листопада 2017 рокуоб 09:00 за адресою: Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул. Островського, 4, 3-й поверх (мала зала засідань).

2. Інформація про об'єкти оцінки:

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"