Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Шановні мешканці та гості міста!
Середа, 10 травня 2017, 09:43

ogoloshenaОстаннім часом в районах дислокації військових частин, розташування військових об'єктів різко загострилась безпекова ситуація, яка пов'язана з активізацією дій диверсійно-розвідувальних груп терористичного характеру.

Аналіз ситуації вказує на спробу деструктивних елементів порушити надійність системи охорони і оборони військових об'єктів та пропускний режим на них.

В умовах, коли в Україні триває Антитерористична операція, а війна на Сході України не вщухає, звертаюсь до мешканців та гостів міста з проханням, щодо недопущення проникнення (в тому числі випадкового) на охороняємі військові об'єкти. Наголошую на можливості застосування особовим складом добового наряду зброї при порушенні охороняємих периметрів, відповідно до вимог статутних обов'язків. Доводжу до Вашого відома, що використання безпілотних літальних апаратів - різного виду дронів над військовими частинами та розташуванням військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами будуть вважатися порушенням, прирівняним до спроби проникнення на територію військового об'єкта, та будуть збиватися без попередження над об'єктами або на підльоті до них. Особи, причетні до таких інцидентів, будуть затримані та притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

Також звертаюсь до небайдужих мешканців міста, з проханням повідомляти керівництво військових частин Шепетівського гарнізону, органи Національної поліції та Служби Безпеки України при виявленні підозрілих осіб біля розташувань військових частин за телефонами:

Військова частина А3730 — (03840) 5-24-11

Національна поліція — (03840) 4-05-14

Служба Безпеки України —  (03840) 5-12-61

Начальник Шепетівського гарнізону полковник С.І. РЯБКО

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста  відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"