Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Середа, 10 травня 2017, 09:57

img_4454У вівторок, в Шепетівці відзначили 72-гу річницю Перемоги над нацизмом у Європі. Вшанування полеглих розпочалося з покладання квітів в місцях братських могил та військових  похованнь на території міста.

Урочисті заходи продовжилися біля меморіального комплексу «Вічний вогонь», де відбувся мітинг ‑ реквієм: «Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє  життя людино!».

Захід відбувся за участі міського голови Михайла Полодюка, першого заступника міського голови Володимира Вихівського, секретаря міської ради Миколи Кикотя, керуючого справами виконавчого комітету Василя Рачука, помічника народного депутата України Романа Мацоли Ірини Топчій та голови райдержадміністрації Романа Підопригори і голови районної ради Петра Дзяворука.

Також, у мітингу взяли участь  голови міської та районної  громадських  організацій ветеранів війни Володимир Чікін і Олександр Лукашенко, представники громадських організацій, депутати та численна громада міста.

У своєму зверненні міський голова зазначив, що війна, яка сьогодні триває на теренах України, змусила нас  по-іншому сприймати та розуміти  Другу світову війну та ціну яку мала перемога у ній.

Наголосив на важливості вшанування загиблих та підтримці  і турботі про ще живих учасників бойових дій, яких у Шепетівці залишилося всього 37 чоловік. Михайло Іванович звернувся до ветеранів, які змогли відвідати урочистості, зі словами вдячності.  Та від усієї громади побажав  здоров'я  і довголіття,  спокою, миру та благополуччя у родинах. А усім присутнім, насамперед ‑ миру.

Після урочистого салюту та хвилини мовчання за загиблими в Другій світовій війні та в бойових діях на сході України відбулось  покладання квітів до меморіалу.

Після завершення заходу, ветеранів які знаходяться вдома та в лікувальних закладах відвідали  спеціальні делегації, які привітали учасників бойових дій з Днем перемо́ги над наци́змом у Дру́гій світові́й війні́ та вручили матеріальну допомогу.

Також, на плоші Героїв Майдану було розміщено виставку літератури присвячену подіям Другої світової війни під назвою «Уклін живим, загиблим слава!» та виставку робіт учнів Дитячої художньої школи - «День Перемоги очима дітей».

Підтвердженням переосмислення сучасними українцями значення Другої світової війни та перемоги є й те, що після завершення усіх урочистостей, люди сім'ями та окремо діти продовжували приносити квіти до меморіалу та вшановувати бійців.

img_4446

img_4449

img_4450

img_4469

img_4470

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста  відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"