Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

Відкриття басейну!
Середа, 17 травня 2017, 16:44

img_4637Сьогодні відбулась така довгоочікувана для усіх шепетівчан подія – після понад двадцяти років простою відкрився міський басейн.

Урочистий захід відбувся за участі заступника керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Тетяни Зеленко, міського голови Михайла Полодюка, першого заступника міського голови Володимира Вихівського, секретаря міської ради Миколи Кикотя та керуючого справами виконавчого комітету Василя Рачука. Також, у відкритті взяла участь помічник народного депутата України Романа Мацоли Ірина Топчій. Були присутні на заході і депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники підприємств та громадські активісти.

У своєму зверненні, міський голова привітав присутніх з відкриттям басейну та розповів про всі пройдені етапи роботи  та труднощі з якими довелось зіштовхнутися на шляху до цього святкового дня.

Значним поштовхом для завершення реконструкції спортивної споруди стало те, що вдалося залучити кошти державного бюджету. Кабінетом Міністрів України відповідно до Регіональної програми розвитку було прийнято рішення про виділення 3 млн. 600 тис. грн. із Державного бюджету і, оскільки, Програма передбачає співфінансування, на сесії Шепетівської міської ради із міського бюджету було виділено 10% від запланованої на капітальний ремонт суми, тобто 360 тисяч гривень. Додатково було використано 610 тисяч гривень із міського бюджету на гідроізолюючу плівку.

Насамкінець, Михайло Іванович подякував за підтримку та тісну співпрацю Хмельницькій обласній адміністрації, Хмельницькій обласній раді, народному депутату України - Роману Мацолі та усім партнерам, які повірили у Шепетівку та сприяли, якнайшвидшому втіленню проекту у життя.

Опісля відбулося нагородження грамотами Хмельницької обласної ради за активну участь у вирішенні питань по відновленню басейну Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи, вагомий внесок у соціально – економічний та культурний розвиток міста Шепетівки, високий професіоналізм та ініціативність: Владислава Глушківського  - директора приватного підприємства «Газ-Сервіс-Інтерм»; Михайла Верхогляда - депутата Шепетівської міської ради VII скликання, приватного підприємця; Володимира Сасюка – директора державного підприємства «Шепетівський лісгосп».

Також, відзначили грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації за активну участь у відновленню басейну та вагомий внесок у розвиток міста Шепетівки Людмилу Довгалюк ‑ в.о. начальника господарської групи, інженера управління освіти Шепетівської міської ради та Володимира Вихівського – першого заступника міського голови.

Міський голова оголосив подяку та нагородив почесними грамотами за ініціативність, високий професіоналізм, активну життєву та громадську позицію: керівників комунальних підприємств міста, директорів управлінських компаній, приватних підприємців та громадських активістів, а також,  директора Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи Тетяну Романюк.

Завершився урочистий захід освяченням басейну, яке провів отець Василь Гетьман, настоятель храму святого Миколая Чудотворця (УПЦ Київського Патріярхату).

img_4643

img_4655

img_4673

 
 

Оголошення

Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста інформаційних технологій.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  заступника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міської ради.

Детальніше...
 
Про реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору.

Рішенням  виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 20.04.2017 р.

№61 проведено повідомну реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору підприємств міста.

Зареєстровано колективні договори:

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!

19 квітня 2015 року о 15-00 год. У приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради ( вул.. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту  регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 171 від 16.06.2011 р. «Про затвердження тарифів на послуги, що надаються адміністративно-комунальною інспекцією».

До участі запрошуються члени виконкому, представники Громадської ради, адміністративно-комунальної інспекції, управлінь та відділів виконкому, засоби  масової інформації та територіальна громада міста.

 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"