Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Відкриття басейну!
Середа, 17 травня 2017, 16:44

img_4637Сьогодні відбулась така довгоочікувана для усіх шепетівчан подія – після понад двадцяти років простою відкрився міський басейн.

Урочистий захід відбувся за участі заступника керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Тетяни Зеленко, міського голови Михайла Полодюка, першого заступника міського голови Володимира Вихівського, секретаря міської ради Миколи Кикотя та керуючого справами виконавчого комітету Василя Рачука. Також, у відкритті взяла участь помічник народного депутата України Романа Мацоли Ірина Топчій. Були присутні на заході і депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники підприємств та громадські активісти.

У своєму зверненні, міський голова привітав присутніх з відкриттям басейну та розповів про всі пройдені етапи роботи  та труднощі з якими довелось зіштовхнутися на шляху до цього святкового дня.

Значним поштовхом для завершення реконструкції спортивної споруди стало те, що вдалося залучити кошти державного бюджету. Кабінетом Міністрів України відповідно до Регіональної програми розвитку було прийнято рішення про виділення 3 млн. 600 тис. грн. із Державного бюджету і, оскільки, Програма передбачає співфінансування, на сесії Шепетівської міської ради із міського бюджету було виділено 10% від запланованої на капітальний ремонт суми, тобто 360 тисяч гривень. Додатково було використано 610 тисяч гривень із міського бюджету на гідроізолюючу плівку.

Насамкінець, Михайло Іванович подякував за підтримку та тісну співпрацю Хмельницькій обласній адміністрації, Хмельницькій обласній раді, народному депутату України - Роману Мацолі та усім партнерам, які повірили у Шепетівку та сприяли, якнайшвидшому втіленню проекту у життя.

Опісля відбулося нагородження грамотами Хмельницької обласної ради за активну участь у вирішенні питань по відновленню басейну Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи, вагомий внесок у соціально – економічний та культурний розвиток міста Шепетівки, високий професіоналізм та ініціативність: Владислава Глушківського  - директора приватного підприємства «Газ-Сервіс-Інтерм»; Михайла Верхогляда - депутата Шепетівської міської ради VII скликання, приватного підприємця; Володимира Сасюка – директора державного підприємства «Шепетівський лісгосп».

Також, відзначили грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації за активну участь у відновленню басейну та вагомий внесок у розвиток міста Шепетівки Людмилу Довгалюк ‑ в.о. начальника господарської групи, інженера управління освіти Шепетівської міської ради та Володимира Вихівського – першого заступника міського голови.

Міський голова оголосив подяку та нагородив почесними грамотами за ініціативність, високий професіоналізм, активну життєву та громадську позицію: керівників комунальних підприємств міста, директорів управлінських компаній, приватних підприємців та громадських активістів, а також,  директора Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи Тетяну Романюк.

Завершився урочистий захід освяченням басейну, яке провів отець Василь Гетьман, настоятель храму святого Миколая Чудотворця (УПЦ Київського Патріярхату).

img_4643

img_4655

img_4673

 
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"