Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

Затвердили генеральний план міста
П'ятниця, 19 травня 2017, 11:41

rada19 травня, відбулося  засідання ХХІІІ сесії Шепетівської міської ради VІІ скликання. На порядок денний було винесено  понад 50 питань.

Після затвердження порядку денного, присутні заслухали інформацію керівника місцевої прокуратури про результати діяльності місцевої прокуратури за місцем дислокації в місті Шепетівка за 2016 рік. Інформацію було прийнято до відома.

Далі депутати підтримали проект рішення про внесення доповнень до Програми протидії та профілактики злочинності на території м.Шепетівка, а також покращення координації та повсякденної та оперативної діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку на 2016 – 2020 роки, який представляв начальник Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області В.Шкіднюк. Програма передбачає встановлення по місту більше 30 камер спостереження.

Позитивним було голосування й по проекту про запровадження мораторію на встановлення тимчасових споруд та білбордів на вулицях Героїв Небесної Сотні та Проспект Миру до затвердження єдиного архетипу  тимчасової споруди для розміщення на вказаних вулицях.

Також, народні обранці своїм голосуванням затвердили на вже тривалий час вакантній посаді заступника міського голови Наталію Стасюк, яка до цього обіймала посаду начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Одним із наступних рішень стало затвердження змін до бюджету міста на 2017 рік. Даним проектом передбачено виділення коштів на будівництво водогону на ділянці вулиці Максима Залізняка від 1 до 25 номера. Ця частина вулиці потрапляє до першої черги «Будівництва вуличної водопровідної мережі по вул. Максима Залізняка, вул. Соломії Крушельницької, вул. Механізаторів , вул. Козацька, пров. Козацький та частина вул Судилківської». Також,  виділено кошти на капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення по ряду вулиць та на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі тощо.

Далі відбулося довгоочікуване гоосування по ряду проектів, що стосуються затвердження Генерального плану. Відповідно до експертного звіту Державного підприємства "Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут "НДІпроектреконструкція" народні обранці затвердили Генеральний план міста, розроблений  Державним підприємством "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М.Білоконя". Одноголосно  було затверджено Історико-архітектурний опорний план міста Шепетівка з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам'яток та історичних ареалів, розроблений Науково-дослідним інститутом пам'ятко-охоронних досліджень. Також, затвердити  План зонування територій міста (зонінг) та План червоних ліній магістральних та житлових вулиць міста.

Останнім питанням яке розглянули депутати цього дня було встановлення меморіальних дошок Андрію Біленькому та Олександру Тимошишину - воїнам, які загинули захищаючи Батьківщину в ході проведення АТО на сході України. Дошки будуть розміщені в Шепетівській загальноосвітній школі   І - ІІІ ступенів №6, де вони здобували середню освіту.

 
 

Оголошення

Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста інформаційних технологій.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  заступника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міської ради.

Детальніше...
 
Про реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору.

Рішенням  виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 20.04.2017 р.

№61 проведено повідомну реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору підприємств міста.

Зареєстровано колективні договори:

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!

19 квітня 2015 року о 15-00 год. У приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради ( вул.. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту  регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 171 від 16.06.2011 р. «Про затвердження тарифів на послуги, що надаються адміністративно-комунальною інспекцією».

До участі запрошуються члени виконкому, представники Громадської ради, адміністративно-комунальної інспекції, управлінь та відділів виконкому, засоби  масової інформації та територіальна громада міста.

 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"