Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Затвердили генеральний план міста
П'ятниця, 19 травня 2017, 11:41

rada19 травня, відбулося  засідання ХХІІІ сесії Шепетівської міської ради VІІ скликання. На порядок денний було винесено  понад 50 питань.

Після затвердження порядку денного, присутні заслухали інформацію керівника місцевої прокуратури про результати діяльності місцевої прокуратури за місцем дислокації в місті Шепетівка за 2016 рік. Інформацію було прийнято до відома.

Далі депутати підтримали проект рішення про внесення доповнень до Програми протидії та профілактики злочинності на території м.Шепетівка, а також покращення координації та повсякденної та оперативної діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку на 2016 – 2020 роки, який представляв начальник Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області В.Шкіднюк. Програма передбачає встановлення по місту більше 30 камер спостереження.

Позитивним було голосування й по проекту про запровадження мораторію на встановлення тимчасових споруд та білбордів на вулицях Героїв Небесної Сотні та Проспект Миру до затвердження єдиного архетипу  тимчасової споруди для розміщення на вказаних вулицях.

Також, народні обранці своїм голосуванням затвердили на вже тривалий час вакантній посаді заступника міського голови Наталію Стасюк, яка до цього обіймала посаду начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Одним із наступних рішень стало затвердження змін до бюджету міста на 2017 рік. Даним проектом передбачено виділення коштів на будівництво водогону на ділянці вулиці Максима Залізняка від 1 до 25 номера. Ця частина вулиці потрапляє до першої черги «Будівництва вуличної водопровідної мережі по вул. Максима Залізняка, вул. Соломії Крушельницької, вул. Механізаторів , вул. Козацька, пров. Козацький та частина вул Судилківської». Також,  виділено кошти на капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення по ряду вулиць та на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі тощо.

Далі відбулося довгоочікуване гоосування по ряду проектів, що стосуються затвердження Генерального плану. Відповідно до експертного звіту Державного підприємства "Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут "НДІпроектреконструкція" народні обранці затвердили Генеральний план міста, розроблений  Державним підприємством "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М.Білоконя". Одноголосно  було затверджено Історико-архітектурний опорний план міста Шепетівка з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам'яток та історичних ареалів, розроблений Науково-дослідним інститутом пам'ятко-охоронних досліджень. Також, затвердити  План зонування територій міста (зонінг) та План червоних ліній магістральних та житлових вулиць міста.

Останнім питанням яке розглянули депутати цього дня було встановлення меморіальних дошок Андрію Біленькому та Олександру Тимошишину - воїнам, які загинули захищаючи Батьківщину в ході проведення АТО на сході України. Дошки будуть розміщені в Шепетівській загальноосвітній школі   І - ІІІ ступенів №6, де вони здобували середню освіту.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста  відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"