Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Затвердили генеральний план міста
П'ятниця, 19 травня 2017, 11:41

rada19 травня, відбулося  засідання ХХІІІ сесії Шепетівської міської ради VІІ скликання. На порядок денний було винесено  понад 50 питань.

Після затвердження порядку денного, присутні заслухали інформацію керівника місцевої прокуратури про результати діяльності місцевої прокуратури за місцем дислокації в місті Шепетівка за 2016 рік. Інформацію було прийнято до відома.

Далі депутати підтримали проект рішення про внесення доповнень до Програми протидії та профілактики злочинності на території м.Шепетівка, а також покращення координації та повсякденної та оперативної діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку на 2016 – 2020 роки, який представляв начальник Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області В.Шкіднюк. Програма передбачає встановлення по місту більше 30 камер спостереження.

Позитивним було голосування й по проекту про запровадження мораторію на встановлення тимчасових споруд та білбордів на вулицях Героїв Небесної Сотні та Проспект Миру до затвердження єдиного архетипу  тимчасової споруди для розміщення на вказаних вулицях.

Також, народні обранці своїм голосуванням затвердили на вже тривалий час вакантній посаді заступника міського голови Наталію Стасюк, яка до цього обіймала посаду начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Одним із наступних рішень стало затвердження змін до бюджету міста на 2017 рік. Даним проектом передбачено виділення коштів на будівництво водогону на ділянці вулиці Максима Залізняка від 1 до 25 номера. Ця частина вулиці потрапляє до першої черги «Будівництва вуличної водопровідної мережі по вул. Максима Залізняка, вул. Соломії Крушельницької, вул. Механізаторів , вул. Козацька, пров. Козацький та частина вул Судилківської». Також,  виділено кошти на капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення по ряду вулиць та на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі тощо.

Далі відбулося довгоочікуване гоосування по ряду проектів, що стосуються затвердження Генерального плану. Відповідно до експертного звіту Державного підприємства "Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут "НДІпроектреконструкція" народні обранці затвердили Генеральний план міста, розроблений  Державним підприємством "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М.Білоконя". Одноголосно  було затверджено Історико-архітектурний опорний план міста Шепетівка з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам'яток та історичних ареалів, розроблений Науково-дослідним інститутом пам'ятко-охоронних досліджень. Також, затвердити  План зонування територій міста (зонінг) та План червоних ліній магістральних та житлових вулиць міста.

Останнім питанням яке розглянули депутати цього дня було встановлення меморіальних дошок Андрію Біленькому та Олександру Тимошишину - воїнам, які загинули захищаючи Батьківщину в ході проведення АТО на сході України. Дошки будуть розміщені в Шепетівській загальноосвітній школі   І - ІІІ ступенів №6, де вони здобували середню освіту.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"