Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Заощадили двісті вісімдесят тисяч гривень
Вівторок, 25 липня 2017, 12:15

radaЗ метою забезпечення ефективності та прозорості використання бюджетних коштів 22 червня 2017 року розпорядженням міського голови Михайла Полодюка було утворено тимчасову комісію з відбору виконавців підрядних робіт.

Комісія була створена для забезпечення найбільш ефективного та прозорого використання коштів міського бюджету.

Члени тимчасової комісії розглянули пропозиції підприємців щодо проведення поточних та капітальних ремонтів відповідно у навчальних закладах міста.

До складу комісії увійшли представники виконавчого комітету: голова комісії, перший заступник міського голови — Володимир Вихівський, заступник міського голови, заступник голови комісії — Наталія Стасюк, спеціаліст І категорії управління житлово-комунального господарства та з питані, регулювання земельних відносин, секретар комісії — Надія Костюк, начальник юридичного відділу — Ганна Бабась, в.о. начальника господарської групи управління освіти — Людмила Довгалюк, начальник відділу архітектури та містобудування — Володимир Донков.

Окрім цього для відкритості та прозорості роботи комісії до її складу залучили представників громадськості: приватних підприємців — Петра Бабака та Максима Калугіна, заступника директора з охорони праці, екології, цивільного захисту ПрАТ «Шепетівськгй цукровий комбінат» — Юрія Ґудзика, інженера-теплотехніка локомотивного депо ст. Шепетівка — Сергія Кокоріна, директора ФГ «ОВВАС-2011» — Аллу Ординську.

19 липня 2017 року відбулося засідання комісії на якому було розглянуто пропозиції підрядників щодо ремонту окремих навчальних закладів міста. Після обговорення присутні визначили переможців (основними критеріями для яких була ціна, якість та час виконання запланованих робіт):

— проведення капітального ремонту частини покрівлі ДНЗ №1 «Перлинка» на загальну суму 241 267 гривень (згідно проектно-кошторисної документації (далі ПКД). Виконавцем підрядних робіт визнано ФОП Бучко А.М. який має виконати капітальний ремонт покрівлі за 188 000 гривень (економія бюджетних коштів склала — 53 267 гривень);

— проведення капітального ремонту покрівлі ДНЗ №5 «Казка» на загальну суму 431 362 гривень (згідно ПКД). Виконавцем підрядних робіт визнано ФОП Лисюк В.И. який має виконати капітальний ремонт покрівлі за 312 000 гривень (економія бюджетних коштів склала — 101 362 гривні);

— проведення капітального ремонту частини покрівлі ДНЗ №11 «Дзвіночок» на загальну суму 363 443 гривень (згідно ПКД). Виконавцем підрядних робіт визнано ПП «Фавор плюс», яке має виконати ремонт частини покрівлі за 267 000 гривень (економія бюджетних коштів склала — 96 443 гривні);

— проведення поточного ремонту приміщень санвузла, душової та частини коридору в блоці № 1 гуртожитку Шепетівської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів на загальну суму 100 000 гривень (згідно ПКД). Виконавцем підрядних робіт визнано ФОП Лисюк В.Й. який має виконати роботи з проведення поточного ремонту приміщень санвузла за 88 811 гривень (економія бюджетних коштів склала — 11 189 гривень);

21 липня 2017 року відбулося друге засідання комісії на якому було розглянуто чергові цінові пропозиції та визначено нових переможців:

— проведення капітального ремонту кімнат гігієни та кімнат для миття посуду в групах №№3,4 ДНЗ №1 «Перлинка» на загальну суму 173 320 гривень (згідно ПКД). Виконавцем підрядних робіт визнано ФОП Бучко А.М. який має виконати капітальний ремонт кімнат гігієни та кімнат для миття посуду в групах №№3,4 ДНЗ №1 «Перлинка» за 172 766 гривень (економія бюджетних коштів склала — 554 гривні);

— проведення капітального ремонту підлоги 1,2,3 поверхів ЗОШ №8 на загальну суму 299 996 гривень (згідно ПКД). Виконавцем підрядних робіт визнано ФОП Шамасурян А. який має виконати капітальний ремонт підлоги за 293 009 гривень (економія бюджетних коштів склала — 6987 гривень);

— капітальний ремонт підлоги ЗОШ №4 ім. В. Котика на загальну суму 57 084 гривень (згідно ПКД). Виконавцем підрядних робіт визнано ПП «Солар плюс», яке має виконати капітальний ремонт підлоги за 47 250 гривень (економія бюджетних коштів склала — 9834 гривні).

Загалом після двох засідань комісії завдяки тісній співпраці працівників виконавчого комітету Шепетівської міської ради, та представників громадськості для міського бюджету було заощаджено майже 280 000 гривень.

Комісія з відбору виконавців робіт рекомендувала керівникам дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів укласти угоди з переможцями відбору виконавців підрядних робіт.

Слід відмітити, що міський голова Михайло Полодюк не вперше застосовує даний механізм економії бюджетних коштів. У червні 2015 року завдяки його позиції та при активній роботі комісії на відкритому конкурсі на встановлення пластикових вікон у навчальних закладах міста було заощаджено 630 тисяч гривень.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста  відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"