Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Підсумки виробничого травматизму
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 13:09

imagesШепетівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області проаналізовано стан виробничого травматизму по м. Шепетівка та Шепетівському районі за 9 місяців поточного року. Так протягом даного періоду до відділення надійшло 9 повідомлень про нещасні випадки на виробництві в т. ч. один груповий, за результатами розслідування яких по 7 випадках складено акт форми Н-1. Як показує аналіз виробничого травматизму, основними причинами нещасних випадків є конструктивні недоліки, недосконалість, недостатня надійність засобів виробництва, допуск до робіт з підвищеної небезпеки працівників, які не пройшли навчання і перевірку знань з питань охорони праці в установленому порядку, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов'язків, відсутність, або неякісне проведення медичного огляду, порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, порушення правил безпеки руху.

З метою здійснення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам, усуненню загрози здоров'ю працівників, викликаної умовами праці, відділенням надаються страхувальникам необхідні консультації у створенні ними та реалізації ефективної системи управління охороною праці, що сприяє більш глибокому розумінню роботодавцем необхідності впровадження СУОП, стимулює створенню на робочому місці умов праці відповідно до нормативно-правових актів, а також додержання законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Відділенням вивчається та поширюється позитивний досвід створення безпечних та нешкідливих умов на виробництві, що сприяє поширенню позитивних напрацювань в сфері охорони праці від одного підприємства до іншого. Приймається участь в роботі комісій з питань охорони праці підприємств, у комісіях з перевірки знань з питань охорони праці працівників, виконання інших профілактичних заходів, зокрема аналіз заключних актів за результатами періодичних медичних оглядів працівників, що забезпечує можливість моніторингу ситуації стосовно працівників, які потребують переведення на іншу роботу за станом здоров'я.

Страховий експерт з охорони праці Божок Н.Л.

 
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"