Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Творчий звіт
Середа, 25 жовтня 2017, 11:27

img_20171024_135229_hdr24 жовтня в приміщенні музичної школи відбувся творчий звіт дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Протягом багатьох років кожен з них розвивав свої здібності в різних галузях, вони навчалися музиці, танцям, співам, займалися спортом, намагалися своїми руками майструвати різні вироби. Займаючи активну життєву позицію, діти брали участь у різноманітних конкурсах, фестивалях, змаганнях, отримували перемоги. В ході творчого звіту була організована виставка, на якій були представлені поробки, малюнки, вишивки, медалі, грамоти тощо.

Завдяки тому, що служба у справах дітей Шепетівської міської ради виграла 11 500 грн. у конкурсі проектів, який організувала громадська організація за підтримки народного депутата Романа Миколайовича Мацоли «Інститут солідарності громад», а також за підтримки міського голови Михайла Івановича Полодюка, діти були відзначені цінними подарунками за важливі у їхньому житті перемоги. Серед них 6 переможців у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, 4 переможці обласних конкурсів, 14 переможців міських конкурсів, 18 активних учасників шкільного життя, класних та позашкільних заходів.

Учасників свята привітали заступник міського голови Стасюк Наталія Василівна та представник народного депутата України Романа Мацоли Топчій Ірина Павлівна

Зворушливими  були виступи  Дячук Вікторії,  Грушко Вікторії, Фещук Оксани, Суліко Анастасії, Музи Богдани, Ігнатової Альони. Глядачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки отримали масу задоволення від успіхів та творчих досягнень талановитих дітей.

img_20171024_151232_hdr

 
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"