Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Школярі змагалися у стрільбі з пневматичної зброї
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 13:26

img_7377Вже багато років поспіль спільно Шепетівським міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту в нашому місті проводяться змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед команд шкіл міста. Даний захід є цікавими для учнівської молоді і викликає в неї неабиякий інтерес.  Ось і ці змагання не стали винятком.  Спортивний захід, який відбувся 26 жовтня, був присвячений двом святам: Дню захисника України та Дню Українського козацтва.

Прийняти участь у змаганнях виявили бажання 10 команд: ЗОШ№1, СЗОШ2, ЗОШ№4, школа-гімназія, ЗОШ№6, НВК№3, військовий ліцей НВК№3, ЗОШ№8, НВК№1 та школа-інтернат. Команди складалися з 4 учасників: двох дівчаток та двох юнаків. Учасники змагалися в двох вправах: ПГ-1 (пневматична гвинтівка, відстань до цілі 10м., стрільба стоячи) та ПП-1 (пневматичний пістолет, відстань до цілі 10м., дозволялася стрільба з двох рук). При виконанні вправи учасники спочатку виконували по три пробних постріли, ознайомлювалися зі зброєю. Після цього вони виконували десять пострілів в залік.

Змагання пройшли у дружній атмосфері та напруженій боротьбі, що чітко підтвердилося при підведені підсумків, коли долю призового місця подекуди вирішувала не тільки різниця в декілька залікових очок, а й навіть кращі показники попадання в дев'ятки.

Переможці і призери у змаганні визначалися в командному та в особистому заліках.

Отже, в особистому заліку маємо наступні результати:

Пневматична гвинтівка:

Дівчата

1 місце – Гальчевська Анна (військовий ліцей НВК№3)  - 83 очка (більша кількість десяток);

2 місце – Кушнір Богдана (ЗОШ№1) - 83 очка (більша кількість дев'яток)

3 місце – Поліщук Катерина (НВК№3) - 83 очка.

Юнаки

1 місце – Колесник Іван (військовий ліцей НВК№3) - 84 очка;

2 місце – Безкоровайний Захар (НВК№1) - 81 очко;

3 місце – Швець Микола (ЗОШ№6) - 78 очок.

Пневматичний пістолет:

Дівчата

1 місце – Спірідонова Дана (НВК№3)  - 75 очок;

2 місце – Сорока Марія (ЗОШ№1) - 54 очка;

3 місце – Солодкова Анастасія (ЗОШ№8) - 52 очка.

Юнаки

1 місце – Бузиль Вадим (НВК№3) - 70 очок;

2 місце – Янда Денис (СЗОШ№2) – 65 очок;

3 місце – Лихобаба Денис (ЗОШ№6) - 63 очка.

В командному заліку перемогу святкувала команда НВК№3, яка записала в свій актив 287 очок. З визначенням срібного та бронзового призерів ситуація була складнішою, так як одразу дві команди набрали однакову кількість очок – по 262 залікові бали настріляли команди ЗОШ№1 та ЗОШ№6. Кращі додаткові показники виявилися у ЗОШ№1. Отже, друге місце посіла команда ЗОШ№1. Третьою стала команда ЗОШ№6.

Усі призери в особистому заліку були нагородженні грамотами управління у справах сім'ї, молоді та спорту та медалями ШМЦФЗН «Спорт для всіх». Також команда-переможець нагороджена кубком від ШМЦФЗН «Спорт для всіх».

Організатори та учасники змагань висловлюють щиру подяку НВК№1 за надану допомогу в проведенні заходу.

Більше фото на сайті sportinshepet.at.ua.

Мельник Олександр, директор ШМЦФЗН «Спорт для всіх»

img_7381

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста  відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"