Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Сьогодні, в актовій залі музею Миколи Островського, відбулась презентація книги спогадів «Ігор Ляшенко. Позивний «Беркут»
П'ятниця, 01 грудня 2017, 15:58

img_0874Ігор Вікторович Ляшенко був підполковником Збройних Сил України,  командиром механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади, був учасником АТО і героїчно захищав цілісність України.  Загинув Ігор 19 червня 2014 року під час виконання військового обов'язку із захисту територіальної цілісності та недоторканості України.

Присвячена герою  книга складається зі спогадів, написаних його родиною, друзями, колегами та побратимами.

Оскільки, не всі бували на уроках памяті, які проводяться в музеї, то присутніх познайомили з найважливішими етапами життя Ігоря. Зачитували уривки з книги. Також розповіли про мирне життя офіцера, про його хоббі та мрії. Розповіли про історію створення та видання книги.

Як поділилась директор школи, в якій навчався Ігор Ляшенко - він завжди був підтримкою для своїх товаришів, завжди був патріотом.

Далі дочка Ігоря Ляшенка прочитала вірш Віри Кухарук, який був присвячений її батьку.

Колеги і побратими розповіли про спільну службу та поділились спогадами про комбата. Розповіли, як розвивались події в день його загибелі.

Міський голова Михайло Полодюк зазначив, що видання такої книги спогадів – це визначна подія для Шепетівки. Зауважив, що дуже важливо продовжувати збирати  і видавати спогади і свідчення, щоб з часом ці деталі не були втрачені, щоб зберегти пам'ять про ці події та героїв, які нас захищали, а міська рада обов'язково долучиться до реалізації цих проектів.

Науковий співробітник краєзнавчого відділу музею Миколи Островського Лідія Юхимович назвала імена усіх наших земляків, які загинули на сході України. Учасники заходу вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Після презентації учасники заходу поїхали на міське кладовище, де поклали квіти до могил полеглих воїнів.

img_0861

img_0825

 
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"