Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Відзначили День місцевого самоврядування
Четвер, 07 грудня 2017, 11:35

img_0946Сьогодні в сесійній залі Шепетівської міської ради відбувся урочистий  захід з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.  Участь  в урочистостях взяли заступники міського голови Володимир Вихівський та Наталія Стасюк, секретар міської ради Микола Кикоть та керуючий справами виконавчого комітету Василь Рачук, а також, помічник народного депутата України Романа Мацоли Ірина Топчій, депутати Шепетівської міської ради та працівники апарату міської ради і виконавчого комітету.

Розпочинаючи урочистості, до присутніх у залі зі щирими словами привітань звернувся перший заступник міського голови Володимир Вихівський, він наголосив на важливій ролі органів місцевого самоврядування у соціально-економічному розвитку міста і тісній співпраці всього депутатського корпусу задля благополуччя громади.

З нагоди святкування Дня місцевого самоврядування, за активну громадсько-політичну діяльність та високий професіоналізм за добросовісне та сумлінне виконання посадових обов'язків і багаторічну працю представників апарату міської ради та її виконавчого комітету, депутатів міської ради та голів квартальних комітетів було відзначено Почесними грамотами Шепетівської міської ради.

Голова профспілки працівників державних установ Катерина Колбасовська, також,  вручила Почесні грамоти обласної організації профспілки працівників державних установ.

День місцевого самоврядування відзначається щорічно 7 грудня. Саме цього дня 1990 року Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про місцеве самоврядування".

img_0971

img_0955

img_0947

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"