Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Відбувся черговий прийом громадян
П'ятниця, 15 грудня 2017, 21:32

img_1103Сьогодні, відбувся черговий прийом громадян. Зустріч з шепетівчанами провів міський голова Михайло Полодюк. На прийом заздалегідь записалося 14 бажаючих поспілкуватися з керівництвом міста.

Основні проблеми, з якими цього дня звертались місцеві жителі  - це питання житлово‑комунальної сфери.

Серед тих хто зіткнувся з такою проблемою був місцевий житель, якого цікавила процедура встановлення індивідуального опалення. Чоловікові роз'яснили послідовність дій для правильного оформлення технічної документації, відповідно до чинного законодавства.

До міського голови звернулась мешканка Шепетівки з приводу надання допомоги на лікування. Михайло Іванович повідомив, що дане питання буде винесене на розгляд відповідної комісії.

Також, на прийом прийшли шепетівчанки, які не бажали сплачувати рахунки за вивезення сміття. В ході розмови жінки погодилися, що за послугу потрібно сплачувати. Їм надали інформацію про графік вивезення сміття на їхній вулиці.

Загалом, міський голова уважно вислухав кожного заявника і детально роз'яснив громадянам як вирішити ситуацію, тож деякі з питань були вирішені на місці, а решта, яка потребує більш детального вивчення та опрацювання, передана на розгляд відповідним управлінням, відділам та службам міста для вирішення.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста  відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"