Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Відбулось засідання виконавчого комітету
Середа, 20 грудня 2017, 14:23

img_110618 грудня відбулось засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради, яке провів міський голова Михайло Полодюк. На порядок денний було винесено понад 40 питань.

На початку засідання члени виконавчого комітету схвалили проект рішення сесії міської ради "Про бюджет міста Шепетівки на 2018 рік" та прогноз міського бюджету на 2019-2020 роки та підтримали винесення його на розгляд сесії міської ради.

Наступними рішеннями виконавчий комітет затвердив встановлення плати та надання пільгових умов  за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста, надав дозвіл для зарахування в Шепетіський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів з групи ризику для отримання реабілітаційних послуг.

Також виконком розглянув та затвердив тарифи на платні соціальні послуги, що надаються Шепетівським територіальним центром соціального обслуговвання, які почнуть діяти з 1 січня 2018 року. Попередній раз вартість послуг змінювалась навесні 2014 року.

Про стан роботи із зверненнями громадян на окремих підприємствах та установах міста доповів керуючий справами виконавчого комітету Василь Рачук.

В ході засідання члени виконкому проголосували за коригування структури тарифу на централізоване водопостачання та  водовідведення. Зміни в структурі тарифу не вплинуть на його розмір і були внесені, відповідно до змін в законодавстві, які відбулися у 2017 році.  Також затвердили кошторисну документацію на капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення по вулиці Якова Гальчевського.

Окрім цього  була затверджена кошторисна документація на будівництво вуличної водопровідної мережі по вулиці Максима Залізняка від житлового будинку № 1 до будинку № 25. Цей район буде забезпечено водою в три етапи.

Рішенням виконавчого комітету було затверджено організацію проведення евакуації населення та створення приймальних пунктів евакуації на території Шепетівки у випадку виникнення надзвичайної ситуації на складах зберігання боєприпасів військової частини А-1358 (с.Цвітоха, Славутського району). Відповідно до рішення із зони можливого розльоту боєприпасів евакуації підлягає 550 чоловік.

Також члени виконкому розглянули проекти житлових питань, ряд питаннь містобудування та архітектури, питання видалення зелених насаджень, питання захисту прав та інтересів дітей, тощо.

img_1104

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"