Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Міська рада затвердила Програму оптимізації системи теплопостачання міста Шепетівки на 2018 рік
Вівторок, 26 грудня 2017, 18:03

teplo21 грудня на засіданні XXXII сесії міської ради VІІ скликання було прийнято Програму оптимізації системи теплопостачання міста Шепетівки на 2018 рік.

Розроблена вона була з метою реалізації на території міста державної політики у сфері енергозбереження, енергоефективності та реалізації громадських ініціатив у сфері теплозабезпечення житлового господарства Шепетівки.

Створення такої  Програми є необхідною передумовою для чіткого планування та фінансування видатків бюджетів усіх рівнів на заходи у теплозабезпеченні житлового господарства міста. При виконанні Програми вирішується  широке коло соціально‑економічних, санітарно-гігієнічних, інженерних та архітектурних питань. Вона має на меті  визначити  конкретні заходи та джерела їх фінансування для оптимізації системи теплопостачання міста.

По будівництву модульних котелень для теплопостачання приміщень підприємств, установ та організацій бюджетної та небюджетної сфери міста  та багатоквартирних житлових  будинків передбачено співфінансування.

Малозабезпеченим громадянам міста на улаштування індивідуального опалення буде надана цільова грошова допомога. А визначення кола осіб, які фінансово неспроможні улаштувати індивідуальне опалення та яким необхідно надати таку допомогу з міського бюджету буде одним із основних напрямів діяльності.

Також одним із пріоритетних завдань Програми стане створення  сприятливих  умов  для  залучення бюджетних та позабюджетних коштів у  розвиток об'єктів теплозабезпечення підприємств, установ та організацій міста та вирішення питань енергозбереження та енергоефективності у житловому господарстві міста.

 
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"