Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Адвокат допоміг особі у встановленні юридичного факту для призначення пенсії по втраті годувальника
Четвер, 08 лютого 2018, 16:09

bpdДо Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася жінка з проханням допомогти їй у вирішенні проблеми — встановленні у судовому порядку факту батьківства між померлим цивільним чоловіком та її сином. Така процедура їй необхідна для призначення синові пенсії по втраті годувальника.

Адвокат Ольга Шевчук, яку призначили у місцевому центрі для представництва та захисту інтересів клієнта у суді, вивчивши матеріали справи, підготувала заяву про встановлення факту батьківства та звернулася до суду.

Під час судового розгляду справи адвокат аргументувала вимоги заяви тим, що заявниця протягом шести років проживала однією сім'єю з громадянином З. без реєстрації шлюбу. Під час спільного проживання у них народився син, але в зв'язку із тим, що шлюб не був зареєстрований у органах державної реєстрації актів цивільного стану, відомості про батька записані у відповідності до ст. 135 СК України, а саме за вказівкою матері. У зв'язку з погіршенням стосунків з батьком дитини припинила спільне з ним проживання, а пізніше зареєструвала шлюб з іншим чоловіком. У жовтні 2017 року громадянин З. помер і заявниця здійснювала його поховання.

Крім цього, доводи представника підтвердились наданими доказами, а саме:довідкою квартального комітету про факт поховання заявницею, за власний рахунок, громадянина З., витягом з державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до ч. 1 ст. 135 Сімейного кодексу України та показами свідків.

Оцінивши доводи адвоката та надані ним докази, суд прийшов до висновку, що факт батьківства померлого цивільного чоловіка щодо сина заявниці доведено, а тому вимоги підлягають задоволенню.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста  відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"