Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Подякували живим і вшанували полеглих
П'ятниця, 09 лютого 2018, 15:34

img_1919Сьогодні за участі міського голови Михайла Полодюка, першого заступника міського голови Володимира Вихівського та керуючого справами виконавчого комітету Василя Рачука відбулось покладання квітів і корзин до меморіального комплексу «Вічний вогонь». Учасники заходу вшанували пам'ять полеглих воїнів в боях за Шепетівку хвилиною мовчання.

Також участь у пам'ятних заходах взяв голова Шепетівської РДА Роман Підопригора, голова Шепетівської районної ради Петро Дзяворук, помічник народного депутата України Романа Мацоли Ірина Топчій та голови міської і районної громадських організацій ветеранів війни Олег Герасименко і Олександр Лукашенко. Долучились до покладання квітів депутати міської ради, представники військових частин міста, громадські активісти та шепетівчани.

img_1903

img_1911

img_1907

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста  відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"