Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Інформація про стан роботи зі зверненнями громадян у 2017 році
Субота, 03 березня 2018, 10:09

photoОрганізація роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Шепетівської міської ради спрямована на забезпечення реалізації громадянами України конституційного права на звернення.

Аналіз цієї роботи свідчить, що в місті проводиться системна робота по розгляду та вирішенню питань за зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях, незалежно від форм власності, які надають послуги населенню.

У 2017 році до виконавчого комітету Шепетівської міської ради надійшло 5670 звернень від мешканців міста, з них письмових – 5532, усних – 138. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року кількість звернень громадян збільшилась на 2563 звернення.

Через органи влади вищого рівня у 2017 році отримано 325 звернень. Всі вони розглянуті у терміни, передбачені діючим законодавством України.

До Хмельницького контактного центру з жовтня поточного року почали активно звертатись мешканці м. Шепетівки з питання відсутності централізованого теплопостачання.

З загальної кількості звернень, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, повторних – 38 ( у порівнянні з 2016р.- 18), колективних – 85 (2016р.- 512), від пільгової категорії громадян - 357 звернень, з них:

- від інвалідів І, ІІ, ІІІ групи – 78;

- від учасників та інвалідів війни, учасників бойових дій – 250;

- від дітей війни -18;

- від багатодітних сімей, одиноких матерів - 5 звернень;

-інші–6.

Основними причинами повторних та колективних звернень громадян є: зміни в законодавстві, недостатня орієнтація заявників в питаннях компетенції вирішення тих чи інших питань, нестача бюджетних коштів житлово-комунальних установ для вирішення проблем цієї галузі, зростання тарифів, наявність заборгованості населення за ці послуги, низький життєвий рівень громадян, які потребують підтримки та соціального захисту.

У своїх зверненнях громадяни порушують різноманітні питання, які стосуються практично усіх сфер життя суспільства. За характером порушених у зверненнях питань головне місце займають питання комунального господарства (відключення від централізованого теплопостачання та надання дозволу на встановлення індивідуального опалення у квартирах, усі ці звернення знаходяться на контролі в Управлінні житлово - комунального господарства міста), у тому числі ремонтні роботи будинків та покрівель, доріг, поліпшення житлових умов, благоустрій території;

-соціальні питання: оформлення субсидій, надання матеріальної допомоги.

Переважна більшість питань, порушених у письмових зверненнях стосуються комунального господарства – 3280, аграрної політики та земельних відносин – 880, економічної політики та будівництва, підприємництва – 609, соціального захисту населення – 520, сім'ї, дітей та молоді – 174, житлових питань – 93, діяльності органів місцевого самоврядування – 8, транспорту та зв'язку – 20, праці та заробітної плати -6,забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 30, освіти та навчання – 20 та інших – 30.

На особистому прийомі до міського голови звернулися 138 громадян. Проведено 8 "гарячих" телефонних ліній "Запитай у влади", за участю міського голови, першого заступника міського голови та керуючого справами виконавчого комітету.

Аналіз і узагальнення звернень громадян заслуховувалися на 6 апаратних нарадах та розглянуто на 3 засіданнях виконавчого комітету.

Нажаль, всі порушені громадянами питання одразу вирішити позитивно неможливо через обмеженість фінансування.

Але, все ж таки, міською владою було задоволено велику кількість звернень стосовно поточного ремонту дахів будинків, під'їздів, ремонту доріг, відновлення зовнішнього освітлення та інших питань житлово-комунального господарства,

На протязі 2017р. до виконавчого комітету Шепетівської міської ради звернулась значна кількість громадян, які потребували соціального захисту:

- щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування – 235 чол., яким було виплачено допомоги на суму 867200 грн.;

- допомога на поховання не працюючим особам не пенсійного віку – 63 ( 50400грн.);

- відшкодування за поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання – 5 (6173 грн.)

- одноразова грошова допомога учасникам АТО та членам сімей загиблих – 165 (225400 грн.).

Однак, існують і не вирішені проблеми за зверненнями громадян.

Так, станом на 01.01.2018р. на додатковому контролі залишаються понад 2000 звернень, які надійшли на розгляд в 2016 - 2017 рр., в основному це надання дозволів на встановлення індивідуального опалення.

Не повністю вирішеними залишаються питання ремонту покрівлі в будинках, ремонту доріг та підключення вулиць до освітлення. Є необхідність продовжувати роботу у 2018 р. по питаннях, які порушили громадяни у зверненнях для їх остаточного вирішення.

 
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"