Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА!
Вівторок, 06 березня 2018, 16:11

b4c1712b38cfa0fb8c777c01ac30cdafАсоціацією міст України в рамках проекту «Парсипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» оголошено конкурс на фінансування ініціатив спрямованих на підтримку малого та середнього підприємництва.

Бюджет однієї ініціативи від 100 000 до 320 000 грн.

Діяльність в рамках реалізації ініціативи може включати: організацію та проведення тренінгів, навчальних заходів, круглих столів, інформаційних компаній, розробку навчальних програм, надання консультативної підтримки, підготовку аналітичних документів, інформаційних матеріалів.

Не фінансуються ініціативи, що включають проведення лише одного заходу (конференцій, форуму чи семінару), проведення акцій протесту, політичних, релігійних акцій та заходів, що завдають шкоду навколишньому середовищу.

Проектна заявка з усіма необхідними документами (сканкопії) має подаватись місцевою громадською організацією до 15 березня 2018 року відділу підприємництва та аналізу управління економічного розвитку на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Результати конкурсу будуть оголошені Асоціацією міст України 23 березня 2018 року, а 26 березня 2018 року переможці отримають договора.

Реалізація основних заходів проекту з квітня по травень 2018 року.

Форма проектної заявки та Положення про Конкурс для пілотних міст проекту на фінансування короткострокових ініціатив (проектних заявок) в додатках.

Форма проектної заявки

Положення про Конкурс для пілотних міст проекту на фінансування короткострокових ініціатив (проектних заявок)


 
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"