Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

УВАГА ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!
Середа, 14 березня 2018, 17:06

ogoloshena20 березня 2018 року о 14-00 год. відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту рішення сесії міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік на території міста Шепетівка» .

23 березня 2018 року о 14-00 год. відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство».

Громадські слухання по обговоренню проектів регуляторних актів будуть проводитися у приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради(вул. Островського, 4, 1-й поверх).

До участі запрошуються: депутати міської ради , члени виконавчого комітету, члени Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, представники громадських організацій підприємців міста, Громадської ради, Шепетівської ОДПІ, фінансового управління, управлінь та відділів виконкому, засоби масової інформації та територіальна громада міста.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

Детальніше...
 
Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"