Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Делегація з Новограда-Волинського відвідала Шепетівку
Четвер, 29 березня 2018, 16:59

img_249628 березня Шепетівська міська рада приймала гостей - колег з Новоград-Волинської міської ради на чолі із міським головою Віктором Весельським.

Розпочалась зустріч у малій залі засідань виконавчого комітету. Шепетівський міський голова Михайло Полодюк представив гостям керівництво міської ради, начальників управлінь та відділів виконавчого комітету.

Під час спілкування Михайло Іванович розповів про основні пріоритетні напрямки розвитку міста, його економічний потенціал, впроваджені проекти соціального та житлово-комунального спрямування. Керівники міст поділилися здобутками та досвідом вирішення складних питань.

Після завершення офіційної частини зустрічі, гості оглянули сесійну залу міської ради, де озномилися із електронною системою голосування «Віче» та відео-візитівкою Шепетівки.

Далі делегація оглянула міський басейн. Перший заступник міського голови Володимир Вихівський розповів про особливості реконструкції об'єкту та про встановлене сучасне обладнання. Також посадовці відповіли на запитання гостей стосовно організації роботи та режиму функціонування басейну.

Опісля, гості із Новоград-Волинської міської ради відвідали обласний літературно-меморіальний музей Миколи Островського. Вони із цікавістю переглянули експозицію музею, а також познайомили з виставкою кораблів-мініатюр в пляшках та майстром, який їх виготовляє.

Далі делегати вирушили до Шепетівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Там вони ознайомилися із капітально відремонтованою будівлею центру та роботою закладу. Міський голова Віктор Весельський зазначив, що аналогічний центр в Новограді-Волинському потребує модернізації.

Не залишили без уваги і галузь надання адміністративних послуг. Так, керуючий справами виконавчого комітету Шепетівської міської ради Василь Рачук показав гостям Шепетівський центр надання адміністративних послуг та відділ реєстрації місця проживання. Посадовці обговорили особливості роботи та поділилися досвідом функціонування ЦНАПу в місті Новоград-Волинський.

Також за програмою зустрічі гості із Новограда-Волинського відвідали Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства. Також відівідали Шепетівську спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів, де ознайомилися з досвідом впровадження інклюзивної освіти у Шепетівці.

Крім того, у ході візиту кожен учасник делегації відвідав управління та відділи, сфери діяльності яких відповідають аналогічним в Новоград-Новинському та вивчив досвід своїх колег.

Опісля працівники виконавчих органів обох міст підвели підсумки роботи та подальшої співпраці.

Михайло Полодюк на завершення зустрічі зауважив, що радий можливості започаткувати дружні відносини між містами та висловив сподівання продуктивної співпраці у майбутньому.

img_2528

img_2506

img_2542

img_2567

img_2688

img_2697

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

Детальніше...
 
Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"