Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Михайло Полодюк провів особистий прийом громадян
П'ятниця, 30 березня 2018, 16:40

img_2743Сьогодні міський голова Михайло Полодюк разом із першим заступником Володимиром Вихівським провів особистий прийом громадян. Заздалегідь на зустріч з міським головою записалося 10 шепетівчан.

Перші заявники висловили бажання приймати участь в організації роботи з регулювання чисельності безпритульних тварин та облаштуванні притулку для собак. Як повідомили ініціативній групі такі роботи заплановані за Програмою регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м.Шепетівка на 2018-2020 роки, яка винесена на розгляд XXXVIII сесії Шепетівської міської ради, яка відбудеться 5 квітня 2018 року. Також запропонували ознайомитися з оприлюдненим проектом рішення та прийняти участь в його обговоренні на депутатських комісіях.

Наступною на прийом прийшла жінка з колективним зверненням щодо облаштування дороги та освітлення по вулиці Євгена Коновальця. Начальник управління житлово-комунального господаврства та з питань регулювання земельних відносин Павло Цвіркун , повідомив що після комісійного обстеження буде встановлено, які роботи потрібно проводити та визначено їх об'єм. Жінці допомогли в написанні відповідної заяви.

Також за допомогою прийшов пенсіонер, якому допомогли в поданні заяви і декларації на субсидію, а також допомогли в написанні заяви на отримання матеріальної допомоги для відшкодування затрачених коштів на лікування.

Останнім розглянули питання чоловіка, який звернувся щодо відновлення на вулиці зливової каналізації, та надав підписи мешканців вулиці. Питання взяли на контроль. Було вирішено, що заявник особисто повідомить коли ділянка підсохне і тоді розпочнуть роботи.

img_2741

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

Детальніше...
 
Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"