Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

Міський голова

Полодюк Михайло Іванович

5

Народився у 1964 році.
Вищу освіту здобув у Київському державному педагогічному інституті іноземних мов (вчитель німецької та англійської мови) та Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (магістр державного управління).
Трудову діяльність розпочав у загальноосвітній школі № 6 та Шепетівському сільськогосподарському технікумі бухгалтерського обліку, де з вересня 1986 року по липень 2002 року працював вчителем та викладачем іноземних мов.
З 2002 по 2011 рік працював у виконавчому комітеті Шепетівської міської ради.
З 2011 року по березень 2014 року працював у м. Шепетівка Хмельницької області на посаді кредитного інспектора кредитної спілки «Народна каса».
Громадська діяльність:
З 1992 року заступник, а з 1994 по 1997 роки голова профспілкового комітету працівників загальноосвітньої школи № 6 м. Шепетівка.
Член Всеукраїнських громадських організацій: «Українського козацтва» та «Комітету виборців України».
З 2006 року по 2010 рік - депутат Шепетівської міської ради 5-го скликання, голова постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку.
З 2006 по 2010 рік член Планувальної ради при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради.
З 2010 року - депутат Шепетівської міської ради 6-го скликання, заступник голови постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку.

25 жовтня 2015 року обраний міським головою міста Шепетівка


 
 

Оголошення

Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста інформаційних технологій.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  заступника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міської ради.

Детальніше...
 
Про реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору.

Рішенням  виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 20.04.2017 р.

№61 проведено повідомну реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору підприємств міста.

Зареєстровано колективні договори:

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!

19 квітня 2015 року о 15-00 год. У приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради ( вул.. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту  регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 171 від 16.06.2011 р. «Про затвердження тарифів на послуги, що надаються адміністративно-комунальною інспекцією».

До участі запрошуються члени виконкому, представники Громадської ради, адміністративно-комунальної інспекції, управлінь та відділів виконкому, засоби  масової інформації та територіальна громада міста.

 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"