Адміністративно-комунальна інспекція інформує:

За період з 01 жовтня по 05 жовтня працівниками служби було виписано 8 попередженнь а саме:

— 6 попереджень повторних мешканцям приватного сектору за складування будівельних матеріалів по вул. О.Кошового, пров. О.Кошового (01.10);

— 1 попередження  за встановлення торгівельного об’єкту без паспорта прив’язки та дозволу міськвиконкому по вул. Героїв Небесної Сотні, 23  (02.10);

— 1 попередження з вимогою привести територію біля будівлі колишньої їдальні в належний стан по вул. С. Бандери  (05.10)

Проведено  2 рейди:

(02.10)  спільно з дільничним офіцером поліції за здійснення несанкціонованої торгівлі на тротуарі по вул. Героїв Небесної Сотні, 23

(03.10) спільно з представниками  відділу містобудування та архітектури, управління ЖКГ, сектору з питань ДАБК, відділу регулювання земельних відносин під час якого розглянуто заяви  мешканців  вул. Героїв Небесної Сотні, вул. Гвардійська, вул. Горбатюка.

(04.10)  спільно з інспектором-техніком з благоустрою управління ЖКГ здійснено виїзд та проведено перевірку по заявах мешканця міста по вул. С. Бандери та вул. Гвардійській.

Складено 1 протокол:

02.10 за встановлення торгівельного об’єкту без паспорта прив’язки та дозволу міськвиконкому  по вул. Героїв Небесної Сотні .

Два рази за вказаний період проводилось спільне  патрулювання з Шепетівським ВП ГУНП на дільниці шляхопроводу по вул. Судилківська.

Начальник адміністративно – комунальної інспекції
А.А. Остапчук

У навчальних закладах міста розпочався опалювальний сезон
Конкурс на заміщення вакантної посади Державного реєстратора апарату міської ради та її виконавчого комітету.