Боротьба з корупцією в освітній галузі

Шепетівською місцевою прокуратурою спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення корупційних правопорушень та притягнення винних до відповідальності.

У серпні цього року, за безпосередньої участі працівників Шепетівської місцевої прокуратури, у взаємодії зі співробітниками Управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчого відділу Шепетівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, завдяки скоординованим заходам та проведеним негласним слідчим (розшуковим) діям, під час одержання неправомірної вигоди викрито керівника одного із навчальних закладів м. Шепетівка.

За сприяння у вступі абітурієнтки до навчального закладу на денну форму навчання за державним замовленням педагог отримав у її матері 9 тис.грн.

Під час одержання неправомірної вигоди правопорушника викрито «на гарячому», а кошти вилучено.

За результатами досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів вчинення вказаною особою кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду та в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища).

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до суду.

Вироком суду правопорушника визнано винним у вчиненні вказаного злочину та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 25500 грн.

На даний час вирок законної сили не набрав та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!
Міська рада не може бути гарантом боргу приватного підприємства