Булінг – проблема сучасності

10 квітня 2019 року в ЗОШ №8 Фахівцем із соціальної роботи Лях Л.О. та психологом Пилипчук Л.М. Шепетівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді було проведено лекцію-диспут  на тему «Булінг – проблема сучасності».  Метою профілактичного заходу є попередження проявів шкільного насильства (залякування, цькування, нападів, агресії). У заході брали участь учні восьмого класу.

Разом із дітьми обговорювалися актуальні питання, які стосуються цькування та насильства в школі. Для школярів було надано інструкцію як не стати жертвою булінгу. Психологом центру проведено анкетування серед учнів класу на виявлення проявів булінгу в колективі. Учні активно брали участь у дискусії щодо булінгу, його видів та проявів. На занятті розвивалися навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування та формувалися  знання з правил безпечної поведінки в мережі Інтернет.

Якщо Ви страждаєте від булінгу та потребуєте допомоги або підтримки, Ви можете звернутися до Шепетівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за адресою: м. Шепетівка, вул. Островського 4, каб. № 1, 2, 3, тел.: 4-16-23, моб.: 0980479133.

Прибрали стихійний смітник під Судилківським мостом
Визначили переможця на міських маршрутах