Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності
2017 рік
Четвер, 10 серпня 2017, 09:14

ogoloshenaВиконавчий комітет Шепетівської міської ради  оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення оцінки майна.

Назва об'єкту оцінки: Будівля міського центру культури та дозвілля ім. М.Островського, загальною площею 1805,8  кв. м. разом із земельною ділянкою  площею 2173 кв.м  (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723)

Місце знаходження об'єкта оцінки: м.Шепетівка, вул.. Героїв Небесної Сотні,50 .

Балансоутримувач:  відділ культури Шепетівської міської ради

Дата  та час проведення конкурсу:  5 вересня 2017 р. 14-00 год.

Кінцевий термін подання документів:  29 серпня 2017 р. (включно)

Місце проведення конкурсу: м. Шепетівка, вул.. Островського, 4 , малий зал засідання виконкому ( 3-й поверх).

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об'єкта приватизації через проведення конкурсу.

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення  про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням XXIII сесії міської ради VII скликання від 18 травня 2017 р. № 40. ( далі – Положення)

До участі у конкурсі залучаються суб'єкти оціночної діяльності – суб'єкти господарювання, які мають сертифікат оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізація ми в межах цих напрямів, що відповідають об'єкту оцінки.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі ( учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення.

Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію, а саме:

— заяву про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановлено формою ( додаток 3 до Положення);

— інформацію про претендента ( додаток 4 до Положення);

— копії звітів про оцінку майна на виконання договорів про проведення оцінки майна , укладених з Шепетівською міською радою ( за наявності);

— пропозицію щодо ціни виконання робіт з оцінки , калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання  робіт  ( у календарних днях) , запечатану в окремому конверті.

.Конкурсна документація  подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті  потрібно зробити відмітку « На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об'єкта оцінки та назву суб'єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Конкурсну документацію   подавати за адресою:  м.Шепетівка, вул. Островського,4,  кім.520 ( тел.4-91-03).

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  спеціаліста І категорії по розгляду заяв і скарг  загального відділу виконавчого комітету міської ради.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

26 липня 2017 року о 15-00 год. у приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради (вул. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню  проекту рішення міської ради  «Про впорядкування орендних відносин майна комунальної власності територіальної громади міста» .

До участі запрошуються депутати міської ради, члени Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, представники громадських організацій підприємців міста, Громадської ради,    управлінь та відділів виконкому, засобів масової інформації, суб'єкти підприємницької діяльності, які орендують комунальне майно,  орендодавці комунального майна та територіальна громада міста.

 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста інформаційних технологій.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  заступника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міської ради.

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"