Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності
2017 рік
Четвер, 10 серпня 2017, 09:14

ogoloshenaВиконавчий комітет Шепетівської міської ради  оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення оцінки майна.

Назва об'єкту оцінки: Будівля міського центру культури та дозвілля ім. М.Островського, загальною площею 1805,8  кв. м. разом із земельною ділянкою  площею 2173 кв.м  (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723)

Місце знаходження об'єкта оцінки: м.Шепетівка, вул.. Героїв Небесної Сотні,50 .

Балансоутримувач:  відділ культури Шепетівської міської ради

Дата  та час проведення конкурсу:  5 вересня 2017 р. 14-00 год.

Кінцевий термін подання документів:  29 серпня 2017 р. (включно)

Місце проведення конкурсу: м. Шепетівка, вул.. Островського, 4 , малий зал засідання виконкому ( 3-й поверх).

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об'єкта приватизації через проведення конкурсу.

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення  про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням XXIII сесії міської ради VII скликання від 18 травня 2017 р. № 40. ( далі – Положення)

До участі у конкурсі залучаються суб'єкти оціночної діяльності – суб'єкти господарювання, які мають сертифікат оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізація ми в межах цих напрямів, що відповідають об'єкту оцінки.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі ( учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення.

Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію, а саме:

— заяву про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановлено формою ( додаток 3 до Положення);

— інформацію про претендента ( додаток 4 до Положення);

— копії звітів про оцінку майна на виконання договорів про проведення оцінки майна , укладених з Шепетівською міською радою ( за наявності);

— пропозицію щодо ціни виконання робіт з оцінки , калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання  робіт  ( у календарних днях) , запечатану в окремому конверті.

.Конкурсна документація  подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті  потрібно зробити відмітку « На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об'єкта оцінки та назву суб'єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Конкурсну документацію   подавати за адресою:  м.Шепетівка, вул. Островського,4,  кім.520 ( тел.4-91-03).

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"