Жінки-депутати Шепетівської міської ради відвідали Верховну Раду України

16 травня, у День вишиванки, заступник міського голови Наталія Стасюк та депутатки Шепетівської міської ради Інна Сікора, Алла Бунечко, Наталія Собчук, Наталія Яковлева, Тамара Герасимчук  відвідали Верховну Раду України.

Упродовж дня депутатки переглянули виставки митців та спілкувалися з народними депутатами України у супроводі народного депутата від 190 виборчого округу Романа Мацоли. Шепетівчанки мали можливість спостерігати за флешмобом «Вишиваний тризуб», який було організовано у Верховній Раді України до Всесвітнього дня вишиванки (учасники акції, вбрані у вишиванки, сформували великий «живий» тризуб).

У ході візиту відбулась зустріч учасників депутатської міжфракційної групи жінок-депутаток «Рівні можливості» із Шепетівки з міжфракційним об’єднанням жінок Верховної Ради України.

Шепетівчанки обговорили із головою Всеукраїнського об’єднання «Жінок-депутатів» Оксаною Білозір питання важливості розвитку сімейних цінностей, збереження інституту сім’ї, підтримки  державою українських сімей. Також піднімалося питання боротьби із насильством у сім’ї.  Під час зустрічі із українською письменницею, політичним діячем Марією Матіос депутатки Шепетівської міської ради обговорили питання етики, чесності та порядності, які необхідно пропагувати українському суспільству.

Також депутатки міської ради взяли участь у пленарному засіданні Верховної Ради України.

Шановні шепетівчани!
Ліцеїсти знайомилися з роботою Шепетівської міської ради