Депутати міської ради розглянули проекти рішень напередодні позачергової сесії

Сьогодні,  4 грудня, відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій. Депутати міської ради напередодні скликання 51 (позачергової) сесії міської ради обговорили 6 питань порядку денного.

Начальник фінансового управління Василь Дрищ запропонував депутатам  затвердити угоду між Судилківською сільською радою  та Шепетівською міською радою щодо передачі-прийняття із загального фонду сільського бюджету міському бюджету субвенції  на  виплату заробітної плати працівникам Шепетівської музичної школи та Шепетівської художньої школи.

Далі депутати розглянули проект рішення сесії міської ради про внесення змін до бюджету міста на 2018 рік. Та, після обговорення, надали свої пропозиції щодо доповнення проекту нормативного акта.

Також у ході засідання депутати розглянули положення про порядок списання майна комунальної власності, яке знаходяться на балансах підприємств, організацій, установ комунальної власності територіальної громади м.Шепетівка, або використовуються на умовах оренди і безоплатного користування, та застосовується при списанні об’єктів незавершеного будівництва (незавершені капітальні інвестиції в необоротні матеріальні активи), матеріальних активів, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами), інших необоротних матеріальних активів

Головний спеціаліст управління освіти Людмила Басистюк розповіла, що з метою соціального захисту дітей та розширення категорій учнів на безкоштовне харчування, у 2016 році запроваджено, а в 2017- 2018 роках продовжено міську Програму з організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти. Таку ж Програму управління освіти пропонує затвердити на 2019 рік.

Відповідно до зазначеної Програми у загальноосвітніх школах міста організовується безкоштовне харчування за кошти міського бюджету для: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, учнів 1-11 класів з малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких беруть (брали) участь в АТО, внутрішньо переміщених осіб, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах, учнів 1-4 класів, які проживають на території міста.

Начальник відділу з кадрових питань та режимно-секретної робити Володимир Адамець ознайомив депутатів міської ради із запропонованими змінами та доповненнями до рішення 24 сесії міської ради від 18 липня 2017 року №23 «Про затвердження структури апарату міської ради та виконавчого комітету, виконавчих органів Шепетівської міської ради, штатів та їх загальної чисельності».

Оголошення!
У центрі реабілітації дітей відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю