Депутати розглянули питання винесені на розгляд чергової сесії міської ради

10 та 11 червня,  у малій залі засідань виконавчого комітету, проходили спільні засідання постійних депутатських комісій за участі міського голови Михайла Полодюка, секретаря міської ради Миколи Кикотя, начальників управлінь та відділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

У перший день засідань проекти рішень міської ради розглядали депутати із комісії з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, охорони навколишнього середовища. Члени комісії погодили та винесли на розгляд сесії міської ради проекти рішень, які регулюють  земельні відносини.

11 червня відбулись спільні засідання депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку міста, планування, бюджету, фінансів, комісії з питань розвитку промисловості, житлово- комунального господарства, підприємницької діяльності, транспорту,  енергетики та зв’язку, а також спільне засідання депутатських комісій з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку та з питань охорони здоров`я, соціального захисту населення, освіти, культури, молодіжної політики та спорту.

У ході засідань народні обранці розглянули проекти рішень Про затвердження плану роботи міської ради на ІІ півріччя 2019 року, про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік на території міста.

Обговорили та винесли на розгляд сесії питання про внесення змін до Порядку надання одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС .

Учасники засідань розглянули проект рішення Про внесення змін до бюджету міста на 2019 рік. З цього питання доповів начальник фінансового управління Шепетівської міської ради Василь Дрищ.

Серед іншого депутати обговорили проект рішення про звіт директора комунальної установи «Шепетівський міський інклюзивно-ресурсний центр Шепетівської міської ради Хмельницької області»  за період роботи з вересня 2018 року по червень 2019 року та розглянули ряд інших важливих питань.

ДВІ ПОДІЇ  - В ОДНІЙ
Шепетівська місцева прокуратура інформує: