Дитинство – це мама! Дитинство – це радість!

І дійсно, ці два твердження уособлюють в собі те, що повинна мати кожна дитина. А саме – маму і радісне сприйняття оточуючого життя.

І саме тому   у другу неділю травня  кожного року в Україні відзначають чудове свято – День матері. Цього року ця дата припадає на 13 травня. З нагоди   свята 11 травня 2018 року у міському Будинку культури відбулися святкові заходи.

На урочистостях були присутні і всі п’ять прийомних матерів:Шишова Л.П., Сахненко О.М., Вознюк О.В., Сирнікова О.О., Шевчук Т.М., які взяли у свої сім’ї на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийомних матерів привітали заступник міського голови Стасюк Н.В. та начальник служби у справах дітей Купрацевич К.В. Були вручені подарунки від Шепетівської міської ради та служби у справах дітей обласної державної адміністрації.

Долучилася до привітань і прийомна дочка Шишової Л.П. Жуковська Ольга, яка подякувала своїй прийомній мамі за те, що навчила її жити, любити, працювати, отримати професію  і дотепер, коли в неї уже своя сім’я,  підростає синочок, і надалі підтримує з прийомною дочкою стосунки і спілкування.

Служба у справах дітей щиро вітає усіх матерів нашого міста з Днем матері. Зичимо міцного здоров’я, щастя, довголіття, радості та всіх благ Вам, дорогі матусі, і нехай ростуть здоровими і щасливими під мирним небом Ваші діти.

Начальник служби   К.В.Купрацевич

Жінок Шепетівки привітали з Днем матері 
Оголошення