Фінансове управління Шепетівської міської ради проводить конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу доходів.

Вимоги:  освіта вища, економічна. Спеціалізація – фінанси, податки. Стаж роботи не менше 5-ти років у фінансових та податкових органах. Знання бюджетного та податкового законодавства, вміння готувати аналітичні довідки, знання ПК, навики роботи у програмах Word, Office Excel.

Конкурсній комісії подаються особисто такі документи: письмова заява про участь у конкурсі, особова картка встановленого зразка, копія документа про освіту з додатком, декларація про майно, доходи, витрати, зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік, копія паспорта громадянина України, дві фотокартки (4х6 см), копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Кандидати подають документи особисто протягом 30 днів з дня публікації   оголошення. З детальною інформацією можна ознайомитись у  фінансовому управлінні Шепетівської міської ради за адресою: 30400  Хмельницька обл. м.Шепетівка, вул.Островського,4  фінансове управління 4-й поверх.

           Телефон для довідок:  4-11-23.

Увага! Стартував обласний Конкурс кращих практик
Коментар щодо персональних даних, які визначають місце та умови голосування виборця, відповідно до ст. 7 ЗУ "Про Державний реєстр виборців"