Головний спеціаліст по мобілізаційній та оборонній роботі

Головний спеціаліст по мобілізаційній та оборонній роботі

Бученко Володимир Миколайович

 Кабінет: № 204

Тел. № 4-08-71

Години прийому: понеділок, середа, п’ятниця з 9.00 до 12.00 год.

 

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ І ПОВНОВАЖЕННЯ

  • Отримання в установленому порядку від управлінь, відділів виконавчого комітету, підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності інформацію, документи, інші матеріали для організації роботи міста в оборонній сфері.
  • Здійснення контролю за створенням, зберіганням та обслуговуванням матеріального резерву, матеріально-технічних і сировинних ресурсів на підприємствах, установах і організаціях, що перебувають у комунальній власності або залучаються виконавчим комітетом до виконання мобілізаційних завдань.
  • Організація планування і здійснення заходів, спрямованих на своєчасне проведення мобілізаційних заходів з метою забезпечення, у відповідності до визначених керівництвом мобілізаційних завдань, потреб Збройних Сил України, інших збройних формувань, утворених згідно законодавства.
  • Підготовка організації управління та розгортання господарства міста для функціонування в особливий період.
  • Вирішення питань організації територіальної оборони міста.
  • Підготовка та забезпечення організації у випадку задіяння нормованого забезпечення населення в особливий період .
  • Налагодження та організація забезпечення шефських взаємовідносин міста з військовими частинами гарнізону у відповідності до Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44/2016.

У роботі використовується інформація для службового користування, тому мешканці міста не інформуються, за винятком сфер шефських відносин з військовими частинами гарнізону та роботи з патріотичного виховання.