Громада дружня до дітей та молоді

Депутати  міської ради  прийняли рішення «Про участь у всесвітній ініціативі «Громада дружня до дітей та молоді» започаткованої Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Дане рішення було прийняте у четвер.

«Громада, дружня до дітей та молоді» — глобального руху, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес у досягненні консенсусу в ключових напрямах розвитку добробуту всіх дітей та молоді.

Започаткована Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), ініціатива працює з 1996 року і до неї залучені муніципалітети понад 30 країн світу на всіх континентах. Вона передбачає захист 5 базових прав дитини, включаючи право на освіту та охорону здоров’я. Громади, які вестимуть активну роботу в напрямі захисту прав дітей та молоді, отримуватимуть спеціальний статус, який дозволить громаді більш тісно працювати з іншими громадами, як всередині України, так і за її межами, залучати інвестиції, передусім, у соціальні проекти.

Щоб приєднатися до цієї всесвітньої ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», місцеві ради мають ухвалити відповідне рішення, надіслати лист зацікавленості Фонду і підписати з ним меморандум.

Після цього громада має проаналізувати ситуацію з правами дітей та молоді на своїй території. Потім – обрати мінімум 3 з 5 напрямів роботи ініціативи, за якими працюватиме. Після цього – скласти план дій та бюджет для його втілення в найближчі роки.

Громади-учасниці ініціативи, які вестимуть активну роботу в напрямку захисту прав дітей та молоді, матимуть шанс в майбутньому отримати від ЮНІСЕФ спеціальний статус і відзнаку, що дозволить громаді більш тісно працювати з іншими громадами, як всередині України, так і за її межами, залучати інвестиції, передусім, у соціальні проекти.

Завантажити презентацію

Порядок отримання матеріального забезпечення, яке надає Фонд соціального страхування
В дитячо-юнацькій спортивній школі відкриють нові спортивні секції