Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

ПАМ'ЯТКА НАСЕЛЕННЮ PDF Друк e-mail
Середа, 11 лютого 2015, 15:21

18ОПОВІЩЕННЯ ПРО НАДЗВИЧАЙНУ СИТУАЦІЮ

В період напруженої ситуації в країні громадянин повинен бути підготовлений до дій під час оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій.

Способи доведення сигналів оповіщення:

- телебачення, радіоприймачі;

- електросирени, гудки підприємств, гудки транспортних засобів;

- гучномовці, телефони, посильні.

Почувши звуки електросирен, виробничих гудків, інших сигнальних засобів (що значить "увага всім"), кожний громадянин зобов'язаний:

- увімкнути радіоприймач, телевізор місцевого віщання;

- уважно прослухати звернення , яке пролунає після відключення сирен, гудків, тощо;

- продумати і виконати усі рекомендації, що пропонуються;

- знайти можливість сповістити про отриману інформацію сусідів та знайомих.

Детальніше...
 
Всеукраїнська акція «Первоцвіт» PDF Друк e-mail
Середа, 11 лютого 2015, 15:17

17Щойно з'являються перші сонячні промені, природа поволі пробуджується від зимового сну. Посеред острівців білого снігу з'являються перші провісники весни - ранньовесняні квіти, первоцвіти, які не бояться примхливої погоди та прокидаються раніше за всіх – для того, щоб вітати весну і тішити нас своєю красою. Шафран Гейфелів, підсніжник білосніжний, сон великий та чорніючий, ясенець білий, цибуля ведмежа, горицвіт весняний, білоцвіт весняний, конвалія звичайна, медунка темна, первоцвіт весняний, фіалка запашна, анемона дібровна та розлога, проліска дволиста, місячниця оживаюча, арум Бессера – це не повний перелік первоцвітів, що зустрічаються на території нашої області. Майже всі вони відносяться до категорії рідкісних і зникаючих видів рослин, більшість з них занесена до Червоної книги України.

Детальніше...
 
Вшанували полеглих фронтовиків PDF Друк e-mail
Середа, 11 лютого 2015, 15:13

16В урочистому мітингу «Дай Боже, ніколи війни нам не знати» біля Меморіалу Слави взяли участь в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк, голова районної ради Микола Ковальчук, в.о. голови райдержадміністрації Олександр Дмитришин, голова районної організації «Ветеран Шепетівщини» Олександр Лукашенко, ветерани, учасники бойових дій, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій жителі міста та районну.

Вітаючи присутніх Михайло Іванович побажав їм мирного неба над головою, висловив щирі слова вдячності ветеранам та учасникам бойових дій за їхню мужність, закликав берегти пам'ять про ту жахливу війну та загиблих.

Детальніше...
 
Дорогі ветерани! Шановні шепетівчани! PDF Друк e-mail
Середа, 11 лютого 2015, 10:47

buket15Прийміть найщиріші вітання зі славним святом – Днем визволення Шепетівки від німецько-фашистських загарбників!

На шепетівській землі спочили тисячі воїнів, які віддали свої життя в ім'я нашого майбутнього. Естафета подвигу – безсмертна, а зв'язок поколінь – нерозривний. І нині Ваша мужність, сила духу та беззавітне служіння. Вітчизні надихає нас на нові звершення.

Від імені міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто та від всіх жителів міста щиро дякую і низько вклоняюсь вам, шановні наші визволителі, за мужність, стійкість і героїзм, проявлені при звільнені нашого міста.

Бажаю вам міцного здоров'я, бадьорості духу, тепла людських стосунків та родинного затишку, оптимізму та гарного настрою.

 
Відремонтований автомобіль передали в зону АТО PDF Друк e-mail
Середа, 11 лютого 2015, 10:32

img_871829 січня 2015 року рішенням 65 сесії міської ради депутати вирішили передати автомобіль ГАЗ-66, 1978 року випуску, що належав Шепетівському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства для військової частини, яка виконує поставлені завдання на передовій в зоні АТО.

Вчора відремонтований автомобіль передали представнику військової частини. Транспортний засіб вдалося відремонтувати завдяки підтримці небайдужих керівників — Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, управлінських компаній «Управдом», «Житлофонд», Шепетівського ремонтно-експлуатаційного підприємства.

Автомобіль відремонтували та оснастили працівники ШРЕП. Керівник комунального підприємства ШРЕП Юрій Шайнога відзначив водіїв підприємства — Григорія Якимчука, Андрія Підлипного, Леоніда Плаксу, які протягом короткого часу за складних погодних умов відремонтували автомобіль.

Детальніше...
 
Молодіжна рада Шепетівки звітує про пророблену роботу у 2014 році PDF Друк e-mail
Середа, 11 лютого 2015, 09:02

11На завершення робочої неділі стіни Шепетівської міської ради вітали учасників та волонтерів Молодіжної ради міста.

На черговому зібранні, доповідала голова Молодіжної ради Шепетівки, начальник відділу сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету, депутат Шепетівської міської ради Наталія Стасюк стосовно діяльності об'єднання за 2014 календарний рік.

Якщо не враховувати усіх акцій (маршів, виставок, створення графіті, фарбування мостів, нанесення вишиванок на міські стовпи та багато ін.), а виключно взяти до уваги збір коштів на учасників антитерористичної операції на Сході нашої держави, то було зібрано 18 тисяч 754 гривні.

Детальніше...
 
Рекомендації щодо дій населення при виявленні підозрілого предмета, який може виявитися саморобним вибуховим пристроєм PDF Друк e-mail
Середа, 11 лютого 2015, 08:34

15Якщо ви виявили підозрілий предмет - не залишайте цей факт без уваги!

Не чіпайте нічийні пакети (сумки, коробки і т.д.) і не підпускайте до них інших.

Повідомте про знахідку співробітнику міліції:

– не відкривайте знахідку;

– зафіксуйте час виявлення знахідки;

– постарайтеся зробити так, що б люди відійшли якнайдалі від можливо небезпечної знахідки;

– обов'язково дочекайтеся прибуття оперативно-слідчої групи;

– не забувайте, що ви є основним очевидцем.

Детальніше...
 
Відбулася апаратна нарада PDF Друк e-mail
Понеділок, 09 лютого 2015, 00:00

129 лютого відбулась апаратна нарада керівників відділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради, посадових осіб місцевого самоврядування за головуванням в.о. міського голови, секретаря Шепетівської міської ради Михайла Полодюка. На нараді було заслухано доповідь керівника громадського формування з охорони громадського порядку «СВАРОГ-ЗАХИСТ» Василя Брезіцького.

Який доповів про взаємодію громадського формування «СВАРОГ-ЗАХИСТ» із Шепетівським МВ УМВС України у Хмельницькій області у сфері профілактики правопорушень та боротьбі із злочинністю протягом 2014 року.

Варто зазначити, що дане формування було створено ще у листопаді 2011 року. Усі члени організації забезпечені соціальним форменим одягом з відповідними шевронами, посвідченнями, нарукавними пов'язками та мають 1 автомобіль з відповідними реквізитами громадського формування.

Детальніше...
 
Дитячі слова підтримки – для бійців АТО PDF Друк e-mail
Четвер, 05 лютого 2015, 13:40

10З 1 січня по 1 березня в міській бібліотеці для дітей проходить акція «Разом підтримаємо солдата».

Хто б міг подумати, що не лише дорослі українці, але й наші діти з недитячим розумінням віднесуться до подій в нашій країні. Виявляється, вони не лише можуть бавитись та вередувати, а й бути справжніми патріотами. Як тільки нами була оголошена акція , вже в перший робочий день тижня небайдужі юні читачі взяли участь в цьому заході. Одними з перших в бібліотеці малювали обереги для воїнів юні читачі: Слюсар Каріна, Мирончук Анастасія, Горшкова Анна, Мінькова Марія, Шапочук Максим, Чешихіна Іванка.

Діти приносять до бібліотеки малюнки-обереги або малюють їх просто тут, пишуть вірші, роблять іграшки – обереги, талісмани для того, щоб підняти бойовий дух воїнів, щоб хоч трішки зігріти серця старших товаришів, батьків, які захищають нашу Батьківщину.

Детальніше...
 
Грип та гострі респіраторні захворювання PDF Друк e-mail
Четвер, 05 лютого 2015, 11:09

9Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є набагато небезпечнішим. Тому перші симптоми ГРВІ вимагають особливої уваги.

Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія, яка інколи лише за 4-5 днів може призвести до смерті хворого. Серцева недостатність також нерідко розвивається внаслідок ускладнень грипу.

Грип дуже легко передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом – коли хворий кашляє, чхає чи просто говорить. Як правило, радіус зони зараження навколо людини, яка занедужала становить 2 метри.

Хвора людина навіть із легкою формою грипу становить небезпеку для оточуючих протягом усього періоду прояву симптомів – в середньому це 7 днів.

Детальніше...
 
ШЕПЕТІВСЬКА МІСЬКА РАДА PDF Друк e-mail
Середа, 04 лютого 2015, 11:25

8Запрошує:

- громадські організації;

- волонтерів;

- благодійні фонди;

- навчальні заклади;

- шкільне та місцеве самоврядування;

- патріотів свого міста та країни.

Запрошуємо усіх, хто хоче змінити своє місто та країну, взяти участь у конкурсі ідей та пропозицій щодо героїзації осіб, які віддали своє життя в ім'я збереження незалежності та територіальної цілісності України.

Сьогодні наша держава виборола право на свободу на Майдані!, переживає збройну боротьбу з незаконними посяганнями на нашу територію та право жити за власним бажанням та переконаннями.

Детальніше...
 
Дослідження рідного краю — вектор у майбутнє PDF Друк e-mail
Середа, 04 лютого 2015, 10:27

73 лютого у літературно-меморіальному музеї імені Миколи Островського було проведено круглий стіл з питання організації у Шепетівці краєзнавчої роботи, дослідження історії рідного краю, створення краєзнавчого осередку. У заході взяли участь і виступили в.о міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк, кандидат історичних наук, професор Віктор Павлюк, депутат міської ради, керівник фракції ВО «Свобода» Богдан Одуд, директор літературно-меморіального музею імені Миколи Островського Тетяна Грищук, заступники міського голови, наукові працівники музею, краєзнавці.

Під час круглого столу присутні обговорили питання розвитку української культури та збереження культурної спадщини рідного краю. Михайло Іванович наголосив про необхідність розробки нової стратегії розвитку музею, отримання нових можливостей та джерел його фінансування в умовах дефіциту бюджетних коштів та економічних втрат через події на Сході та анексію Криму.

Детальніше...
 
Шепетівські вулиці нарекли на честь Героїв Крут, Степана Бандери, Романа Шухевича... PDF Друк e-mail
Середа, 04 лютого 2015, 08:22

5Демократизація українського суспільства та його просування на шляху до засадничих європейських цінностей неможливі без подолання наслідків тоталітаризму. Важливою складовою цього процесу є перейменування вулиць, площ і скверів населених пунктів, демонтування символів тоталітарного радянського минулого.

Відповідно до Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні», Указу Президента від 12 грудня 2009 року № 432/2009 «Про додаткові заходи щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років», рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 26.02.2014 року № 8-22 «Про декомунізацію Хмельницької області» доручено органам місцевого самоврядування перейменувати вулиці, площі, провулки, проспекти, парки та сквери, назви яких успадковані з радянських часів.

Крім того перейменування таких топонімічних об'єктів передбачене і розпорядженням Хмельницької обласної державної адміністрації від 07.11.2014 року № 432 «Про заходи з усунення наслідків панування тоталітарної ідеології колишнього СРСР на території області».

Детальніше...
 
V Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» PDF Друк e-mail
Вівторок, 03 лютого 2015, 09:09

4Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі за підтримкою Міністерства освіти і науки України, Київського університету ім. Бориса Грінченка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників» оголосила проведення у 2014 - 2015 рр. V Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».

Мета Конкурсу - популяризація духовних і моральних надбань, консолідація зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів та студентів, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до України, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості.

Детальніше...
 
З 1 січня 2015 року Укрпошта розпочала акцію «Передплати пресу для захисника України». PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 лютого 2015, 16:52

3Національний оператор поштового зв'язку закликає у такий спосіб проявити увагу до бійців, які знаходяться у зоні проведення АТО.

Акція, що відбуватиметься в рамках передплатної кампанії на 2015 рік, має на меті привернути увагу громадськості до проблем забезпечення доступу військовослужбовців до інформації через вітчизняні періодичні друковані видання та проявити турботу до наших захисників.

Зробити добру справу може кожен бажаючий. Достатньо завітати до відділення Укрпошти та оформити передплату для будь-якої військової частини чи шпиталю.

Участь в акції, за бажанням, можуть брати як фізичні, так і юридичні особи. Акція триватиме до 20 грудня 2015 року!

Пам'ятаймо: наша небайдужість - наша перемога!

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

 

Оголошення

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 19 березня 2015 року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє, що Земельно-аграрний центр «Карат» (вул.Грушевського,47 м. Городок Хмельницької обл) визначено переможцем конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для викупу земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, що перебувають у власності громадян:

Детальніше...
 
У Шепетівці знову діють шахраї

Шепетівська ОДПІ попереджає про відновлення випадків шахрайських дій, здійснених злочинцями під виглядом працівників органів Державної фіскальної служби.

Детальніше...
 
До уваги підприємств, організацій та мешканців міста!
Благодійний фонд «Донецький рятувальник» є неприбутковою організацією, зареєстрований Міністерством юстиції України у 2000 р.
На сьогоднішній день фонд веде підготовку для введення в експлуатацію пансіонату в Харківській області на 200 ліжко-місць для реабілітації та оздоровлення дітей постраждалих від військових дій в зоні АТО. Фонд планує витрати на утримання пансіонату, а також повного забезпечення проживання та оздоровлення дітей проводити за рахунок фінансування фонду. Коштів поки не достатньо. Небайдужим надати допомогу постраждалим мирним мешканцям та їх родинам просимо перераховувати благодійні внески за такими реквізитами:
Детальніше...
 
ШЕПЕТІВСЬКИЙ МВ УМВСУ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

Шановні жителі м. Шепетівка з метою виконання вимог ЗУ "Про заборону грального бізнесу в Україні" та доручення керівництва УМВС про недопущення функціонування на території оперативного обслуговування об'єктів грального бізнесу, з 24 по 25 березня 2015 року з 10.00 до 12.00 Керівництвом Шепетівського МВВС буде проводитись особистий прийом громадян з питань функціонування на території оперативного обслуговування гральних закладів!!!

 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"