Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

ЕКСКУРСІЇ ДО ДИТЯЧОЇ БІБЛІОТЕКИ «Чарівне царство книжок» PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 червня 2015, 15:56

08.05.2015З 3 по 8 червня міська бібліотека для дітей організовувала пізнавально – оглядові екскурсії під назвою «Чарівне царство книжок». В світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей чекали бібліотекарі ,які завжди раді своїм відвідувачам. Гостями бібліотеки в ці дні були: учні 1 класу ЗОШ№2 (вч.Ляшук Н.М.,Попко І.В.),учні 3-А,3-Б,3-В класів НВК №2 ( вч. Біла Н.Ф,Марчук Н.В.,Сорочинська О.В.), учні 2-А,2-Б,2-В НВК №3 (вч. Чорнецька В.І.,Бреус С.І.,Терехівська Н.М.), учні 3-А,3-Б,3-В класів НВК №3 (вч. Ніколайчук А.Д., Пруська Н.С., Денисюк С.М.),учні 1-4 класів ЗОШ №6 (вч. Кондришина О.С., Савчук О.М., Печенюк А.Ф.) учні ЗОШ 1-ІІІст. с.Травлин.

Детальніше...
 
Безпека шепетівчан є першочерговою PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 червня 2015, 10:06

9709Під завершення робочої неділі начальник управління економічного розвитку міськвиконкому Олександр Гринь, завідувач сектором з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому Микола Кикоть та інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями Шепетівського міського відділу міліції Віта Поліщук провели робочу нараду з менеджерами найбільших торгівельних мереж та магазинів міста Шепетівки.

На нараді було розглянуто заходи щодо дій персоналу при виявленні підозрілого предмета на об'єкті чи поблизу нього, що може видатися вибуховим пристроєм, а також радіоактивних, хімічних та інших матеріалів, які представляють небезпеку для життя і здоров'я громадян.

Микола Кикоть, звертаючись до присутніх менеджерів зауважив, що з огляду на теперішню ситуацію, пов'язану із проведенням на сході країни антитерористичної операції, особливої пильності потребують місця громадських скупчень і завданням кожного керівника є забезпечення безпеки громадян, що перебувають у торгівельних закладах. Для цього у них здійснюється відеоспостереження, працює державна служба охорони або ж відповідну підготовку проходять власні служби охорони.

Детальніше...
 
Бібліотека українського воїна PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 червня 2015, 16:42

Навесні, за наказу управління культури, бібліотеки України долучилися до Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна». Метою акції є збір публічними бібліотеками, громадськими організаціями для бібліотек військових частин кращих зразків вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, Збройних сил тощо.

Детальніше...
 
Михайло Полодюк провів чергову 69 сесію міської ради PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 червня 2015, 09:06

24 червня відбулася чергова шістдесят дев'ята сесія міської ради. У засіданні взяли участь 30 депутатів. Вони розглянути ряд важливих питань для громади міста. Відкрив сесію в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк, також на сесію були запрошенні керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, очільники підприємств міста, громадські активісти, шепетівчани.

Першим питанням народні обранці розглянули звернення жителів садового товариства «Імпульс». Вони клопотали про зміну статусу товариства із садового на житловий мікрорайон, у такому статусі жителі 220 будинків зможуть оформити субсидію та отримати інші соціальні гарантії. Після обговорень відповідне рішення міської ради було прийняте.

Опісля Михайло Полодюк зачитав повідомлення голови міської організації політичної партії «УДАР» Руслана Дорощука про ліквідацію фракції ПП «УДАР» у міській раді, оскільки депутати міської ради не пройшли перереєстрацію.

Жителі вулиці Соломії Крушельницької (раніше вулиця Бєлінського) звернулися до депутатів з проханням перейменувати вулицю на честь земляка, воїна, загиблого у АТО, який проживав на вулиці, Валентина Драчука. Депутати задовольнили прохання мешканців міста.

Жителі вулиці Старокостянтинівське шосе клопотали про реконструкцію тротуарного покриття. Депутати заклали у бюджет міста кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації та вирішили, що у ІІ півріччі виділять кошти на проведення ремонтних робіт.

Детальніше...
 
«Золоте коло» зібрало найкращих танцюристів України у Шепетівці PDF Друк e-mail
Четвер, 04 червня 2015, 16:23

04.06.151-2 червня у Шепетівці відбулося Всеукраїнське свято танцю «Золоте коло», в рамках якого проходив відкритий конкурс хореографії.
Захід проводився під патронатом в.о. міського голови міста Шепетівка Михайла Полодюка, а організаторами свята виступили: управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації, Шепетівська міська Рада за сприяння національної хореографічної спілки України.
Основною метою проведення заходу було пізнання хореографічної культурної спадщини і досягнень регіонів України, встановлення дружніх контактів між творчими колективами, популяризація мистецтва танцю у молодіжному середовищі.
У фестивалі взяли участь більше тридцяти колективів з трьох областей України: Рівненської, Житомирської та Хмельницької. Зокрема, це танцювальні колективи навчальних закладів, національних меншин, студій, аматорські танцювальні колективи незалежно від відомчого підпорядкування.

Детальніше...
 
Дитина має право на любов і піклування PDF Друк e-mail
Середа, 03 червня 2015, 12:24

10Частинку свого піклування щодо малих шепетівчан виявили 1-ого червня в Міжнародний день захисту дітей в.о. міського голови Полодюк М.І., виконавчий комітет Шепетівської міської ради, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, служба у справах дітей, офіційне представництво торгової марки «Рудь», працівники парку культури та відпочинку.
Діти з багатодітних сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти – інваліди, які завітали цього дня в міський парк культури, отримали солодощі, морозиво, безкоштовно скористалися атракціонами «Веселі гірки», «Колесо огляду», «Дитячі ланцюжки»…

Детальніше...
 
Михайло Полодюк відзначив прийомних батьків PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 червня 2015, 16:49

1ati6i6nqc4У рамках святкових заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулась зустріч в.о. міського голови, секретаря  міської ради Михайла Полодюка із прийомними сім’ями Шепетівки. На зустрічі очільник міста, дякуючи за благородну справу, нагородив батьків цінними подарунками. У Шепетівці створено 6 прийомних сімей, які виховують 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийомні батьки дарують діткам тепло і ласку справжньої української родини.
Приємним виявляється те, що у деяких сім’ях, які не мали дітей, після всиновлення, народилися і власні немовлята, а отже дана справа є благословенною.

Міська влада активно підтримує та підтримуватиме прийомні родини шляхом забезпечення соціального захисту сімей, вчасного нарахування виплат та пільг управлінням праці та соціального захисту населення, шляхом підтримки від служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та інших відділів і управлінь виконавчого комітету міської ради.

Михайло Полодюк особисто привітав кожну родину.

Детальніше...
 
Акція «Турбота» PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 червня 2015, 15:56

1З нагоди Міжнародного дня захисту дітей службою у справах дітей виконавчого комітету міської ради була проведена традиційна щорічна акція «Турбота». У ході проведення акції за дорученням в.о. міського голови Михайла Полодюка, начальник служби Катерина Купрацевич забезпечила засобами гігієни та санітарного контролю дитячі відділення залізничної та центральної районної лікарень.
Були вручені товари першої необхідності для догляду за дітьми, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.
Протягом року зазначена категорія дітей направлялася службою до відділень, де здійснюється їх обстеження з метою подальшого влаштування в дитячі будинки, реабілітаційні центри, притулки.

Детальніше...
 
Михайло Полодюк привітав випускників PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 червня 2015, 14:45

5Цього року очільник міста Михайло Полодюк завітав на свято Останнього дзвоника до навчально-виховного комплексу №2. Керівник нагородив найкращих учнів та випускників закладу  Грамотами та грошовими винагородами міського голови. Також присутні відзначили пам'ять загиблих випускників - воїнів АТО, урочисто підняли Державний Прапор та виконали Державний Гімн України.
Варто зазначити, що випускники тримали у руках символічних білих голубів миру та були сповнені наснаги для того, аби продовжити навчання у вищих навчальних закладах держави.
Приємним виявилося і те, що частина випускників за результатами всеукраїнських та міжнародних олімпіад і конкурсів заочно отримала запрошення на навчання до ВНЗ України.
Учасники свята були сповнені радощів і туги за рідною школою, вони залюбки запросили Михайла Полодюка до маршу випускників, аби він дав настановчі слова, які б надихнули і дали упевненості в своїх силах.

 
Юні шепетівчани взяли участь у спортивно-масових заходах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 червня 2015, 12:50

img_47351 червня в міському парку відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Поряд з різноманітними заходами відділом у справах сім'ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» серед дітей були проведені спортивно-розважальні конкурси-змагання: конкурс на кращого з попадання м'ячем у кільце та дартс. Загалом у змаганнях взяло участь близько 80 дітей.

Детальніше...
 
Свято дитинства, радості й добра PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 червня 2015, 12:40

20150601_113053Як літо починається крилато,

На всій землі об'єднує людей

Велике, світле, неповторне свято –

День міжнародний захисту дітей!

В перший день літа в багатьох країнах відзначається Міжнародний день дітей, також відомий як Міжнародний день захисту дітей. Ідея проведення цього свята народилася ще в 1925 році на Всесвітній Женевській конференції, темою якої було благополуччя дітей. Але офіційно цей день був заснований в місті Парижі за рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок в листопаді 1949 року. У 1950 році День захисту дітей був уперше відсвяткований і відтоді відзначається щорічно 1 червня. Міжнародний день захисту дітей відзначається в Україні з 1998 року.

Це - прекрасне свято радості та надії. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя та щастя дітей.

1 червня волонтери Шепетівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді взяли участь у проведенні святкових заходів присвячених Дню захисту дітей. В парку культури та відпочинку для дітей проводилися вікторини, рухливі ігри та естафети, а також квест-гра «Полювання за скарбами». За участь в заходах діти отримали солодкі подарунки та повітряні кульки.

Детальніше...
 
Стадіон Локомотив починає оживати … PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 червня 2015, 16:02

01.06.00120 червня за ініціативи Молодіжної Ради Шепетівки у нашому місті відбудеться великий стадіонний концерт гурту Дзідзьо. Саме цей захід об’єднав керівників міста, амбітну молодь, приватних підприємців та громаду Шепетівки у одне ціле.
Адже метою заходу є відновлення головної спортивної споруди, яка за попередні часи була просто закинута та зруйнована.
Кожен, хто купує квиток на концерт популярного українського гурту, не тільки потрапляє на грандіозний захід, проте й автоматично робить свій внесок у розвиток міста та підростаючих поколінь.
Так як це буде єдиний концерт в нашому регіоні, то до нас вже збираються гості із Полонного, Славути, Ізяслава, Нетішина.
Шепетівчанам буде просто гріх пропустити таку подію.
Велика сцена, потужний звук, світлодіодний екран, велотріал шоу, вогняне шоу, а під закінчення вечора лазерне шоу.
Також на вас чекатимуть додаткові розваги для дорослих та дітей:
-Батути, попкорн, солодка вата.
-Тату майстерня(хною).
-Безкоштовні зачіски для дівчаток.
-2 тири.
-7-d кінотеатр.

Детальніше...
 
Дорогі діти! Шановна Шепетівська громадо! PDF Друк e-mail
Субота, 30 травня 2015, 14:25
01.06.15

Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Їм, нашому майбутньому, хочу побажати радісного й мирного дитинства!
У цей день хочу подякувати усім, хто обрав своїм професійним обов’язком захист прав дитини, хто не просто виконує цей обов’язок, а служить дітям. Слова особливої поваги - людям, які піклуються про дітей, які залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.
Від щирого серця бажаю кожній дитині безхмарного неба, міцного здоров’я, родинного тепла, успіхів у навчанні та цікавого й змістовного дозвілля. Хай ваші обличчя завжди сяють радістю і щастям. Гарної долі, добра, терпіння, натхнення, здійснення всіх ваших найзаповітніших бажань!

З повагою
в.о. міського голови,
секретар міської ради

М.І. Полодюк

 
Шановні шепетівчани, гості міста! PDF Друк e-mail
Субота, 30 травня 2015, 13:18
30.05.15Щиро вітаю вас з Днем Святої Трійці! Це свято символізує триєдину Божу сутність і несе в собі особливий глибокий духовний зміст. Воно є торжеством віри, духовності та моральності. Цієї днини в наші домівки входить мир і Божа благодать, а світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим. Людські серця наповнюються любов'ю, щирістю та всепрощенням, примножуючи спільне прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

Бажаю вам сердечного тепла, родинного затишку та великого щастя. Нехай єднає нас світло незгасних людських чеснот, а духовне піднесення стане благодатним ґрунтом для нових благих починань!

З повагою
в.о. міського голови,
секретар міської ради

М.І. Полодюк

 
1 червня - Міжнародний день захисту дітей PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 травня 2015, 13:01

1404715048_news2fotoМіжнародний день захисту дітей відзначається щорічно 1 червня більш, ніж у 30 країнах світу. Це свято дітей і для дітей. Ми звикли, що це атракціони, подарунки, конкурси, змагання тощо. Але саме цей день спонукає й нас, дорослих, думати про дітей. Думати про те, що у них не менше прав, ніж у дорослих. Проте, обставин, пов'язаних з порушенням дитячих прав, існує безліч. Так, наприклад, це батьки, які зловживають алкогольними або наркотичними засобами, які ухиляються від нормального догляду, утримання та виховання дітей; це насильницькі дії щодо дітей з боку дорослих; це відсутність рідного дому і голодування дитини, або, як ми кажемо, безпритульність серед дітей.

А сьогодні перед нами постали ще й нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв'язку з подіями на Сході нашої країни. Зокрема, внаслідок бойових дій на Сході й окупації Криму були порушені права майже мільйона дітей, а саме: право на освіту і охорону здоров'я. У районах активності терористів життя дітей зазнає безпосередньої загрози. Всі ці факти, безумовно, зобов'язані закликати дорослих на допомогу дітям, на вирішення їх проблем, на поліпшення життя.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

 

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

«Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальника Шепетівського міськрайонного управління юстиції;

- заступника начальника Шепетівського міськрайонного управління юстиції з питань державної реєстрації;

- начальника відділу правової роботи, правової освіти, державної реєстрації нормативно-правових актів Шепетівського міськрайонного управління юстиції (тимчасова);

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ

У серпні 2015 року відбудеться прийом громадян радником Міністра юстиції України Алексєєвим Ігорем Сергійовичем у Хмельницькій області:

17 серпня з 12.00 до 13.00 год. - у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, ІІ поверх), з 16.00 - 17.00 год. - у м. Старокостянтинів (вулиця Острозького, 2/1);

Детальніше...
 
ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Товариство Інтеграція Європа-Схід розпочало реалізацію польсько-українського проекту «Полонійський Кластер Екологічний», який фінансується Міністерством Закордонних справ Республіки Польща в рамках конкурсу «Співпраця з Полонією та Поляками за кордоном 2015».

Метою проекту є розвиток проекологічної економічної співпраці з Польщею підприємств, організацій та установ через утворення в майбутньому Полонійського екологічного Кластера.

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови Кабінету міністрів України №555 від 25. 02. 2015р. виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті генерального плану м. Шепетівка.

Замовник проектної документації – виконавчий комітет Шепетівської міської ради.

Виконавець робіт – науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО», м. Київ.

З проектом нового генерального плану м. Шепетівка можна ознайомитись на офіційному сайті Шепетівської міської ради та у відділі містобудування та архітектури виконавчого комітету за адресою: вул. Островського,4, каб.107.

Строки ознайомлення з проектом генерального плану та подання пропозицій щодо внесення змін в проектну документацію з 19.08.2015р по 19.09.2015р. Завершення розгляду пропозицій 28.09.2015р.

Детальніше...
 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"