Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4
З Новим Роком та Різдвом Христовим PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 грудня 2014, 14:57
162
 
Святкові Новорічно-Різдвяні заходи для діток і людей похилого віку відбулися у закладах соціальної сфери міста PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 грудня 2014, 14:40
01-0Дітки по особливому із захопленням і сподіваннями на веселощі та подарунки чекають Нового року та Різдва Христового, адже саме під час цих святкувань до кожного приходить казка. Така казка прийшла і до центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів міста Шепетівки.
Ланцюжок зимових свят «День Довіри» розпочато 3 грудня у міжнародний день інвалідів. До дітей з особливими потребами завітали заступник начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Шепетівської міської ради Людмила Донкова, педагоги і діти дошкільного закладу «Барвіночок» та благодійники. Юні таланти з дитячого садочку «Барвіночок» подарували маленьку виставу і найкращі свої таланти діткам. Спільні ігри дітей наповнили залу феєрверком позитивних емоцій.
4-го грудня працівники соціальної сфери Шепетівки спільно із благодійниками у закладі для людей похилого віку відвідали та пригостили солодкими гостинцями бабусь і дідусів, які їх зустрічали із радістю.
Детальніше...
 
Розглянуто зміни до бюджету міста на 2014 рік PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 грудня 2014, 10:26
img_8168Відповідно до розпорядження міського голови сьогодні була скликана позачергова сесія міської ради, де було розглянуто зміни до бюджету міста на 2014 рік.
Народні обранці у зв’язку із надходженням субвенції з Державного бюджету вирішили збільшити видатки на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті в сумі 130213,22 грн.
Окрім цього, розглянуто клопотання Шепетівської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Хмельницькій області стосовно надання в оренду приміщення загальною площею 877,61 квадратних метрів в адміністративному будинку виконавчого комітету Шепетівської міської ради та надання пільги щодо сплати за орендоване майно. Депутати прийняли рішення встановити з 1 січня 2015 року по 31 грудня 2015 року Шепетівській об’єднаній державній податковій інспекції плату за орендовану частину приміщення в розмірі одна гривня.
На сесії були присутні заступники міського голови, члени виконавчого комітету, начальники управлінь та відділів міськвиконкому.
 
Про скликання LХІV (позачергової) сесії міської ради VІ скликання PDF Друк e-mail
Понеділок, 29 грудня 2014, 17:15


Україна

ШЕПЕТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

29.12. 2014 р.м. Шепетівка № 224 -2014 р.

Про скликання LХІV (позачергової) сесії

міської ради VІ скликання

Відповідно до п.1 ст. 30 Регламенту міської ради VІ скликання, керуючись п. п. 4, 5, 9 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.Скликати LХІV (позачергову) сесію міської ради VІ скликання 30 грудня 2014 року о 8.30 год. в залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

2.Запропонувати депутатам міської ради розглянути питання:

2.1.Про внесення змін до бюджету міста на 2014 рік.

2.2.Різне.

3.На сесію запросити депутатів Хмельницької обласної ради, заступників міського голови, членів виконавчого комітету, начальників управлінь та відділів міськвиконкому, керівників підприємств, організацій, установ міста .

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Полодюка М.І.

В.о. міського голови,

секретар міської ради М. Полодюк

 
Потенціал юних науковців — майбутнє України PDF Друк e-mail
Понеділок, 29 грудня 2014, 16:06
dsc_1044
Потенціал юних науковців — майбутнє України
27 грудня в гостинних стінах НВК № 1 відбувся заключний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Шепетівської філії Малої академії наук України. У цей день 94 учні навчальних закладів міста публічно захищали свої наукові дослідження перед журі у 45 наукових секціях 12 наукових відділень МАН. До складу журі ввійшли
кращі педагоги міста, а також запрошені науковці: Олег Омельчук, доктор юридичних наук, ректор Хмельницького університету управління і права, Вікторія Лакіза, старший викладач університету «Львівська політехніка», Олександр Губін, кандидат медичних наук.
Детальніше...
 
Завершився чемпіонат міста з шахів 2014 року PDF Друк e-mail
Понеділок, 29 грудня 2014, 15:10
321Протягом жовтня-грудня по неділям в міському шаховому клубі «Дебют» тривали запеклі баталії на шахових дошках – це проходив Відкритий чемпіонат міста Шепетівки з шахів 2014 року серед чоловіків. У турнірі взяли участь 12 шахістів. Змагання проводилися за коловою системою в одне коло. Контроль часу кожному учаснику до кінця партії становив 90 хвилин.
У тривалому та виснажливому турнірі з 10 ½ очками перемогу святкував поки ще тільки кандидат в майстри спорту Янюк Володимир. На даний час Янюк Володимир дуже сильно прогресує та показує високі результати у турнірах різних рангів. Друге місце з 10 очками посів кандидат в майстри спорту Мельник Олександр. Третім став також кандидат в майстри спорту Ковбасюк Геннадій (8½ очок). Чемпіоном міста серед ветеранів став Корнійчук Микола (7 очок), який, до речі, виконав норму першого розряду.
Детальніше...
 
Шепетівські важкоатлети знову перші!!! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 26 грудня 2014, 10:00
02020220-21 грудня 2014 року у місті Кам’янець-Подільський відбувся Кубок області з важкої атлетики в окремих вправах та Всеукраїнський турнір присвячений пам’яті К.П. Нагачевського
Участь у якому взяли 10 команд та понад 100 спортсменів, які прибули з усіх куточків Хмельниччини, щоб здобутий кубок та звання найсильніших.
У напруженій боротьбі команда Шепетівської ДЮСШ виборола І загальнокомандне місце, показавши такі результати: учениця ЗОШ№4, Іванна Духно, І місце; учень НВК№2, Богдан Ругініс, І місце; учень ЗОШ№3, Сергій Колесник, І місце; учениця ЗОШ№4, Вікторія, Адамова, І місце; учениця спецшколи інтернату, Світлана Ващук, ІІ місце; учениця ЗОШ№1, Аня Чешихіна, ІІ місце.
Слід зазначити що Богдан Ругініс та Сергій Колесник у своїх 12 та 10 років виконали нормативи ІІ дорослого розряду - це дуже високий показник для спортсменів тим паче у такому віці.
Детальніше...
 
Європейські стандарти надання адміністративних послуг PDF Друк e-mail
Четвер, 25 грудня 2014, 13:14
122Заходи з адміністративно-територіальних перетворень, децентралізації повноважень владних структур невідривно пов’язані з реформуванням системи адміністративних послуг шляхом утворення та вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг, так званих «Прозорих офісів».
На даний час в Україні налічується близько 1500 адміністративних послуг, що у 7 разів більше, ніж у Канаді, та в 10 – ніж у Німеччині, з них на місцевому рівні – 726 послуг.
За результатами соціологічного опитування Національним інститутом стратегічних досліджень 65% громадян України частково або повністю незадоволені якістю послуг, які надають органи місцевої влади.
Наявна система державного адміністрування потребує невиправданих для населення витрат грошей та часу.
Тому, центри надання адміністративних послуг є «серцевиною» реформи сфери адмінпослуг та покликані спростити процедурні питання, тим самим зекономити ресурси для кожної людини.
З 01 січня 2014 року центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи) працюють в усіх районах області та містах обласного значення.
Режим роботи центрів зорієнтований виключно на потреби суб’єкта звернення: шість днів на тиждень, у тому числі у суботу, без обідньої перерви. Два дні на тиждень прийом громадян здійснюється до 20.00 години.
В приміщенні ЦНАПу бажаючі можуть отримати необхідну інформацію або скориставшись інформаційними стендами та терміналами, або безпосередньо від адміністраторів центрів.
Детальніше...
 
Переорієнтація підприємств на випуск продукції до країн ЄС як виклик сьогодення PDF Друк e-mail
Четвер, 25 грудня 2014, 13:14
evroint-600x39822 квітня 2014 року опубліковано рішення №374/2014 Європейського парламенту і Ради ЄС про скорочення та ліквідацію митних зборів на товари, вироблені в Україні. Даним рішенням Євросоюз на півроку або до моменту підписання угоди про зону вільної торгівлі між ЄС і Україною встановив пільговий режим на ввезення на свою територію товарів українського виробництва.
23 жовтня 2014 року Європейський парламент підтримав проект регулювання Європейського Союзу, що припускає продовження на один рік – до 31 грудня 2015 року – дії автономних торгових заходів щодо України.
Вже 24 жовтня 2014 року Рада Європейського Союзу прийняла постанову про продовження до кінця 2015 року односторонніх торговельних преференцій, які застосовують на користь України, починаючи з квітня 2014 року. Ця постанова надає українським експортерам можливість і надалі мати преференційний доступ на ринки ЄС, не чекаючи на набуття чинності положень про торгівлю в рамках Угоди про асоціацію Україна-ЄС.
У подібних умовах нагальним стає питання першочергових дій українських виробників для виходу на європейський ринок.
Говорячи про експорт Хмельницької області, то такий показник до країн Європейського Союзу у січні-вересні 2014 року складає 31,4% загального обсягу експорту (у січні-вересні минулого року – 30,4%).
Головним торговельним партнером Хмельницької області традиційно була Російська Федерація, куди направлено майже 40% експорту з регіону. Проте, варто усвідомлювати, що російський ринок є політично вмотивованим і завжди таким залишатиметься.
Вже сьогодні експорт до Російської Федерації знизився майже на 20% в порівнянні з січнем-вереснем 2013 року.
В таких умовах українським товаровиробникам варто докласти максимум зусиль у переорієнтації на нові ринки, зокрема, європейські, аби таким чином компенсувати неминучі втрати на російському ринку.
Детальніше...
 
Громадськість Шепетівки долучилась до обговорень важливих питань життя територіальної громади PDF Друк e-mail
Четвер, 25 грудня 2014, 11:50
img_8334Проведення консультацій з громадськістю, обговорення актуальних питань життєдіяльності територіальної громади - одне із пріоритетних завдань діяльності міської ради в особі в.о. міського голови Михайла Полодюка. 24 грудня відбулось чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті, яке провів голова ради Анатолій Остапенко. Участь у засіданні консультативно-дорадчого органу виконкому взяв очільник міста Михайло Полодюк, заступник міського голови Юрій Вахоцький. Із повідомленнями для обговорення до громадськості звертались заступник начальника міського відділу міліції Сергій Грищук, начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь, директор КП «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство» Юрій Шайнога.
Детальніше...
 
Новорічний ранок під патронатом міського голови PDF Друк e-mail
Четвер, 25 грудня 2014, 11:46
img_8316Зустріч Нового року – одне з найулюбленіших свят дорослих і дітей. Вже при самій згадці про нього в уяві зринають святково прикрашена ялинка, веселі зимові канікули школярів, новорічні ранки та вечори, Дід Мороз, Снігуронька і нарешті - подарунки.
Стартом для новорічного святкування в нашому місті стало відкриття зеленої красуні 19 грудня на центральній площі міста.
Окрім цього, в міському будинку культури відбувся ранок під патронатом міського голови для дітей–сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, в яких виховується 4 і більше дітей, дітей – інвалідів.
Як підкреслив Михайло Іванович, звертаючись до радісних, в очікуванні свята і подарунків дітлахів, справді віриться, що Новий рік — чарівне свято і все найкраще у нас ще попереду.
«Найбільше чекають прийдешніх свят – наші дітки. Саме вони найдужче вірять в чудеса та в казку, точно знають, що Дід Мороз ось-ось постукає до них у вікно, або тихенько залишить подарунок під ялинкою, вірять у всемогутню силу добра, яка обов'язково переможе, й тим самим додають сил нам. Новий рік, в першу чергу, – це свято для наших діток, тому, хто, як не ми, маємо подарувати їм казку», — зазначив очільник міста.
Детальніше...
 
Вулиці стають світлішими PDF Друк e-mail
Середа, 24 грудня 2014, 13:55
141414
Вже другий тиждень тривають роботи з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення по вулицях Островського та Лермонтова.
Після чергового прийому громадян та проведення ремонтних робіт пов’язаних із освітленням вулиці Шешукова, в.о. міського голови, М.Полодюк дав доручення для управління житлово-комунального розвитку спільно з КП Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство, розробити плани якісних будівельних робіт по центральних вулицях міста де є найбільше соціальних запитів від громади.
Стосовно вулиці Островського, то було не тільки проведено ремонт, проте й часткову заміну старих світильників та ламп і зроблено розширені зони освітлення.
До прикладу, було демонтовано 29 світильників з люмінесцентними або ртутними лампами, а встановлено 37. При цьому встановлено понад 3,5 км нових проводів.
Роботи по відновленню освітлення проводяться не лише на центральних вулицях, так зокрема на вулиці Лермонтова, було демонтовано 3 світильника з люмінесцентними або ртутними лампами, а встановлено 28, окрім того, встановлено 3 вуличні світильники для ртутних або натрієвих ламп. Із зворотних матеріалів було додатково встановлено 25 вуличних світильників для ртутних та натрієвих ламп та 25 енергозберігаючих лам ESL та підготовлено біля 2 км проводів.
Михайло Полодюк, висловив сподівання, що жителі міста оцінять спільну роботу ініціативних груп мікрорайонів, представників влади та комунальних підприємств міста. Звісно, що зважаючи на соціально-економічну та військово-політичну ситуацію в нашій державі, міська влада не може гарантувати європейський рівень життя вже сьогодні, проте буде робити все від неї залежне, аби покращити дану ситуацію.
 
Засідання комітету кредиторів ВАТ «Пульсар» відбулося PDF Друк e-mail
Середа, 24 грудня 2014, 13:54
pulysar_log18 грудня у стінах Шепетівської міської ради відбулося засідання комітету кредиторів ВАТ «Пульсар». Чому даний захід проходив саме під наглядом фахових спеціалістів виконавчого комітету? Насправді для проведення засідання було обрано малий зал виконавчого комітету та допущено декілька десятків представників підприємства (колишніх працівників) за вказівкою в.о. міського голови Михайла Полодюка, оскільки дана проблема потребує особливого контролю в боку влади. Відомо, що проблеми із виробничим процесом на ВАТ «Пульсар» виникли з часу розпаду СРСР і не вирішувалися з моменту здобуття Україною незалежності до сьогодні.
Окрім того, громада неодноразово просила очільника міста взяти дане питання на контроль, аби захистити законні права шепетівчан на отримання невиплачених заробітних плат та пенсій.
Детальніше...
 
Шановні працівники архівних установ! PDF Друк e-mail
Середа, 24 грудня 2014, 10:00
cveti-3Прийміть щиросердні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників архівних установ.
Саме ви, архівісти, виконуєте державної ваги місію – бережете історичну пам’ять, збираєте та задокументовуєте факти нинішнього часу, потрібні, перш за все, нащадкам та прийдешнім поколінням.
Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення нашого краю, України, про життя людини, суспільства і держави, яке має унікальний вплив на формування національної свідомості наших громадян та засвідчує вагомий внесок українців у суспільно-політичний та економічний розвиток.
Сердечно бажаю творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні вашої високої професійної мети.
Міцного здоров’я Вам, щастя і благополуччя!
З повагою
в.о. міського голови,
секретар міської ради М.І. Полодюк
 
Тимчасовий графік руху автобусів по маршруту №7 «Автостанція – Судилків» PDF Друк e-mail
Вівторок, 23 грудня 2014, 15:33

№п/п

Автостанція

Судилків

В звичайному режимі руху

1

9-55

10-35

2

13-25

14-00

3

15-55

16-30

В режимі маршрутного таксі

1

7-10

7-50

2

8-45

9-20

3

12-15

12-50

4

14-45

15-20

5

17-15

17-50

6

18-25

19-00

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

 

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

Завтра о 11.30 на площі перед міськвиконкомом відбудеться урочисте зібрання "Дзвенять Кобзареві струни" з нагоди 201-річниці від дня народження українського поета, художника, та мислителя Тараса Шевченка.

 
Увага! З 9 лютого 2015 сплата податків та зборів проводиться на нові рахунки

Державною казначейською службою України відкрито нові рахунки з обліку надходжень по податках та зборах до державного та місцевих бюджетів.

Рахунки вводяться в дію з 9 лютого 2015 року.

7 лютого 2015 року буде здійснено перенесення залишків коштів з рахунків, що закриваються, на нові рахунки.

Нові рахунки розміщено на офіційному сайті Держказначейства.

Детальніше...
 
ШЕПЕТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Запрошує:

- громадські організації;

- волонтерів;

- благодійні фонди;

- навчальні заклади;

- шкільне та місцеве самоврядування;

- патріотів свого міста та країни.

Запрошуємо усіх, хто хоче змінити своє місто та країну, взяти участь у конкурсі ідей та пропозицій щодо героїзації осіб, які віддали своє життя в ім'я збереження незалежності та територіальної цілісності України.

Сьогодні наша держава виборола право на свободу на Майдані!, переживає збройну боротьбу з незаконними посяганнями на нашу територію та право жити за власним бажанням та переконаннями.

Детальніше...
 
Шановні шепетівчани!

З метою збереження історичної пам'яті про події на майдані Незалежності у Києві, вшанування Героїв Небесної Сотні, полеглих у лютому 2014 року, виконавчий комітет міської ради створює фотовиставку.

Пропонуємо усім хто має світлини подій із Майдану поділитися ними. Просимо до 13 лютого включно приносити світлини роздруковані у форматі 13*18 у кабінети: №4 та №5 (відділ інформації, преси та зв'язків з громадськістю), що знаходяться у приміщенні Шепетівської міської ради (вул. Островського, 4) , або надсилати світлини з їх описом на електронну адресу shepinfo@i.ua.

Детальніше...
 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"