Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla
-240--350-4
Вулиці міста отримали назви Героїв України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 01 серпня 2014, 10:32
img_609031липня відбулось пленарне засідання чергової 56 сесії Шепетівської міської ради, яку провів в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк. Участь в роботі сесії взяли депутати, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради, активна громадськість міста, представники ЗМІ.
У порядок денний сесії було винесено 32 питання.
На сесію міської ради завітало чимало шепетівчан, адже до депутатів міської ради надійшло звернення громадян щодо тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Жителі міста схвильовані значним подорожчанням тарифів на воду. Перед містянами та депутатами міської ради виступив директор Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Віталій Биков. Він пояснив структуру тарифу та причини подорожчання послуг водоканалу.
Розглянувши звернення мешканців міста Шепетівка щодо встановлення та запровадження з 1 серпня 2014 року нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, депутати вирішили створити робочу групу з працівників управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету, комунального підприємства „Шепетівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства”, депутатів міської ради для перевірки обґрунтованості підвищення тарифів на воду.
Детальніше...
 
Шановні шепетівчани! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 01 серпня 2014, 07:48
У зв’язку із подіями на Сході України відбувається переміщення громадян з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, які потребують нашої допомоги.
Перш за все, людям потрібен притулок.
У виконавчому комітеті Шепетівської міської ради працює «Гаряча лінія», основним завданням, якої є обмін контактами між тими, хто шукає тимчасове помешкання, і тими, хто може його надати.
Усі, хто хоче допомогти переселенцям зі Сходу України чи потребують допомоги після переїзду із зони бойових дій можуть звертатись за телефонами«Гарячої лінії»: 5-61-86, 5-41-10, 5-12-87
 
Коментар Президента України щодо роботи Верховної Ради: «Нам потрібна консолідація, а не протистояння» PDF Друк e-mail
Четвер, 31 липня 2014, 15:57
38050Так сталося, що саме на долю нашого покоління випала велика відповідальність – відстояти право на власну незалежну державу, проти якої здійснюється зовнішня агресія.
Внутрішніми чварами обов'язково скористається ворог.
Як Президент, я звернувся до народних депутатів, до Кабінету міністрів з чіткою вимогою: за умов зовнішньої агресії ми зобов’язані бути єдині.
Я казав народним депутатам: "Ви маєте право вибору, голосувати «проти» або «за» Президента чи Уряд. Але ви завжди повинні голосувати «за» Україну".
За останні три дні провів багато зустрічей з лідерами фракцій і груп, представниками позафракційних депутатів, керівництвом Кабінету міністрів.
Рішення, до якого я прийшов і з чим звернувся до всіх - ми повинні говорити мовою компромісів, а не ультиматумів. Емоції не повинні брати гору над розумом.
Діяти інакше – значить, відкрити другий фронт проти України.
Закони, на яких наполягає Уряд – непопулярні, важкі, але конче необхідні. Сьогодні рішення Парламенту потрібні не лише для фінансування армії, хоча це питання номер один. Рішення Парламенту потрібні для того, щоб працювала економіка держави в цілому, щоб люди відчували себе впевнено та захищено.
Наполягаю, робота Верховної Ради не повинна бути паралізована.
Нам потрібна консолідація, а не протистояння.
 
В Адміністрації Президента України відкрито «гарячу телефонну лінію» для родичів учасників антитерористичної операції PDF Друк e-mail
Четвер, 31 липня 2014, 15:12
1pyЗа дорученням Президента України відкрито «гарячу телефонну лінію» для родичів учасників антитерористичної операції. Про це повідомив Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Юрій Косюк.
За телефонним номером (044) 255-69-55 щоденно з 8 до 20 години консультанти надаватимуть інформацію про солдатів, які захищають Батьківщину. Інформація на «гарячій лінії» оновлятиметься двічі на добу.
Консультанти на «гарячій лінії» оперативно реагуватимуть на запити та скарги, які надходитимуть від громадян, а також по можливості надаватимуть їм необхідні консультації.
 
«Підтримай армію, ВРЯТУЙ КРАЇНУ!» PDF Друк e-mail
Четвер, 31 липня 2014, 15:09
300З 24 по 26 липня Шепетівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено акцію «Підтримай армію, ВРЯТУЙ КРАЇНУ!» по збору продуктів харчування, побутових речей та медикаментів, необхідних для українських військових в зоні АТО.
Акція проходила в супермаркетах та аптеках міста, де волонтери центру розповсюджували покупцям листівки зі списком товарів, яких потребують бійці. Байдужих практично не було – громадяни охоче брали участь в акції на підтримку військових, наповнюючи кошики продуктами, предметами гігієни та медикаментами. Зібрана допомога була передана ВП ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль» та найближчим часом буде безпосередньо доставлена військовим на Схід України.
Висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучився до акції: супермаркетам – «Вопак», «Наш край», «Економ» та «Альфа-плюс»; аптекам – аптеці №1 ФОП Яцишин В. І., аптеці ТОВ «ФАРМО» №5 та аптеці «Сальве» №50; волонтерам центру – Ліщук Олені, Федорчук Анні, Онопрійчук Марині, Чайкі Ользі, Натолочному Валерію, Дручуку Сергію, Кармаш Катерині, Оксенчук Ілоні, Підставській Тетяні, Стогній Олені, Стельмащук Ірині, Кучменку Дмитру, Шмигованій Юлії та усім громадянам, які прагнуть допомогти нашим бійцям та переймаються майбутнім України.
Детальніше...
 
На Хмельниччині цьогоріч працюватиме 5 цукрових заводів PDF Друк e-mail
Понеділок, 28 липня 2014, 00:00
cukroviki1Цього року у сезон цукроваріння планують запустити 5 заводів, проти 4 минулого року. Про це зазначив голова обласної державної адміністрації Леонід Прус, вітаючи учасників регіональної конференції цукровиків України «Можливості нарощення продуктивності, сировинної бази підприємства в сучасних умовах та перспективи використання альтернативних видів палива», яка відбулась на базі ТОВ «ТД «Шепетівський цукор».
Зокрема, планується, що працюватимуть ВАТ «Теофіпольський цукровий завод», ПАТ «Шепетівський цукровий комбінат», ПАТ «Красилівський цукровий завод», «Наркевицький цукровий завод», ТОВ «Старокостянтинівцукор».
Загальна потужність заводів становить 18,6 тис. тонн переробки за добу. При очікуваному виробництві цукросировини біля 2 млн.тонн, сезон цукроваріння буде проведено за 3 місяці.
Леонід Прус також наголосив, що цього року збільшено площі посівних площ цукрових буряків до 46,4 тис.га, проти 27,4 тис.га у 2013 році.
Загалом, у конференції взяли участь керівники і спеціалісти НАЦУ «Укрцукор», державних установ, цукрових заводів, цукрових компаній, представники вітчизняних та зарубіжних фірм, всього – понад 100 чоловік.
 
Дорожня карта для людей внутрішньо переміщених в межах України PDF Друк e-mail
Понеділок, 28 липня 2014, 00:00

187

Детальніше можна прочитати завантаживши документ: завантаження

 
Шановні шепетівчани! PDF Друк e-mail
Понеділок, 28 липня 2014, 00:00
Cveti165Сердно вітаю вас з величною подією для нашої країни  - Днем хрещення Київської Русі-України! 
Це свято відзначаємо у день Святого Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності. Це символічне свято є днем нашої вищої, духовної єдності – єдності національної. Утвердження в нашому народі християнства стало справжнім стержнем, довкола якого сформувалася наша духовність, виховалися десятки поколінь, які гідно несли традиції народу, серед яких повага до ближнього та любов до Бога. 
Відповідно до Конституції України держава відділена від церкви, але ми не можемо бути відділені від тих процесів, які проходять у суспільстві. І я щиро дякую духовенству, яке допомагає владі вести народ, сприяє об’єднанню. 
У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я та довголіття!
З світлим святом вас, дорогі шепетівчани!
В.о. міського голови, секретар міської ради М. Полодюк

 
Шановні шепетівчани! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 липня 2014, 12:13

soldat_kvytokЗ метою інформування громадськості щодо третої черги часткової мобілізації, недопущення в суспільстві різного роду викривлення щодо даного питання, хочемо проінформувати вас та дати відповіді на питання.

1. В чому полягає необхідність проведення третьої черги часткової мобілізації?

З метою підтримання обороноздатності держави та завершення проведення антитерористичної операції виникла необхідність проведення третьої черги часткової мобілізації.

Це обумовлено низкою чинників, а саме:

Детальніше...
 
Подачу води шепетівчанам збільшили на годину PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 липня 2014, 11:35
img_6055В четвер, 24 липня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На порядок денний було винесено п'ятнадцять питань.
Першим з важливих питань, які розглянули члени виконкому було питання про стан забезпечення ремонту доріг та безпеки руху в місті. Як доповів начальник управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин Павло Цвіркун, в поточному році продовжується капітальний ремонт проспекту Миру, замінено 1,7 тис. кВ. метрів тротуару. За кошти, які надійшли з обласного бюджету будуть відремонтовані вулиці Котовського, Гагаріна, 400-річчя Шепетівки, Карла Маркса. Також за рахунок субвенцій з державного бюджету було відремонтовано дорожнє покриття кінцевої зупинки «Автостанція», проведено поточний ремонт Старокостянтинівського шосе, вулиць П’яскорського, Карла Маркса, Островського, Валі Котика, Лізи Чайкіної
Детальніше...
 
Обговорення проблемних питань наближає до їх вирішення PDF Друк e-mail
Середа, 23 липня 2014, 10:27
img_603422 липня в малому залі виконавчого комітету відбулося чергове засідання Громадської ради, яку провів голова ради Анатолій Остапенко. На зустріч до представників громадськості завітав в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк.
На порядок денний засідання Громадської ради було винесено ряд важливих та актуальних питань життєдіяльності громади міста.
Перше питання, яке розглянули представники громадських організацій —обговорення перспектив здійснення перевезення пільгових категорій у місті. Про проблеми перевезення пільговиків розповів начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь. Після цього учасники зібрання обговорили методику вироблення вартості тарифу на перевезення у місті, як у звичайному режимі, так і у режимі маршрутного таксі.
У свою чергу перевізники наполягали на перегляді відсоткової ставки на виплату відшкодувань за пільгові перевезення, які надходять із субвенцій за рахунок державного бюджету України.
Детальніше...
 
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про затвердження Указу Президента України "Про часткову мобілізацію" PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 липня 2014, 11:24
120Верховна Рада України затвердила Указ Президента України від 21 липня 2014 року № 607 "Про часткову мобілізацію".
Указом Президента України оголошується та проводиться часткова мобілізація (далі - мобілізація).
Згідно з Указом, "мобілізація проводиться на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва.
Мобілізація проводиться протягом 45 діб із дня набрання чинності цим Указом.
Призов військовозобов'язаних, резервістів та поставку транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, інших військових формувань України здійснити в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву".
Детальніше...
 
В області триває жнивна кампанія PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 липня 2014, 07:54

1У господарствах краю на часі – гаряча пора збору врожаю. В усіх без винятку районах Хмельниччини проходить жнивна кампанія. Лідером по збиранню ранніх зернових та зернобобових культур є Ізяславський район, у якому на сьогодні скошено та обмолочено 3015 гектарів та намолочено 13 662 тонн зерна. Окрім того, у числі передових жниварів – Кам’янеччина, Красилівщина та Чемеровеччина.

Наразі наближається до завершення збирання озимого ячменю. Стовідсотково заповнили засіки цією культурою у Білогірському, Волочиському, Віньковецькому та Новоушицькому районах. А в Деражнянському та Волочиському районах повністю зібрали горох. У деяких господарствах Хмельниччини, зокрема, в Кам’янець-Подільському, Полонському, Старосинявському, Волочиському, та Шепетівському районах розпочато збирання ярого ячменю та озимої пшениці.

Відрадним є показники урожайності зернових та зернобобових культур. В Ізяславському, Кам’янець-Подільському, Красилівському, Ярмолинецькому районах її показник сягає понад 45 центнерів з гектару. Найвища урожайність – у Чемеровецькому районі – 57,8 центнерів з гектару. Середня ж урожайність по області 44,5 центнерів з гектару.

Т.Архіпович (за показниками агромоніторингу Департаменту агропромислового розвитку ОДА

 
Президент України направив на затвердження парламенту Указ «Про часткову мобілізацію» PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 липня 2014, 07:52

38050

Згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України Президент Петро Порошенко направив на затвердження до Верховної Ради Указ "Про часткову мобілізацію".

У відповідності з документом, часткова мобілізація оголошена «у зв'язку з поширенням проявів тероризму на території України, що призводять до загибелі мирного населення, військовослужбовців і працівників військових формувань та правоохоронних органів України у східних регіонах держави, концентрацією угруповань військ (сил) зі значним наступальним потенціалом на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу, небезпекою державній незалежності України, з метою забезпечення оборони держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України».
Призов військовозобов'язаних, резервістів та поставка транспортних засобів для забезпечення потреб військ будуть здійснюватися в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву.

 
Планова перевірка ВП «Хмельницька АЕС» з пожежної безпеки PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 липня 2014, 07:49
101014 – 19 липня 2014 року на Хмельницькій АЕС триває планова перевірка з пожежної безпеки, яку проводить комісія ДП НАЕК «Енергоатом». Мета перевірки «Дотримання та виконання встановлених законодавством вимог у сфері пожежної безпеки».
Комісія у складі представників НАЕК «Енергоатом» та служби відомчого нагляду і пожежної безпеки (СВНіПБ) працює у цехах та виробничих підрозділах атомної станції безпосередньо на робочих місцях .
Особлива увага при перевірці приділяється нарядно-допускній системі при проведенні вогневих робіт. Комісія проводить огляд пожежних кран-комплектів, перевіряє масло-наповнене обладнання, оглядає кабельні споруди, проходження персоналом АЕС протипожежних інструктажів, в тому числі і позапланових.
Довідка: Хмельницька атомна електростанція є складним технологічним виробництвом, у тому числі з точки зору ядерного, радіаційного, технологічного і пожежного ризиків. Враховуючи всю важливість завдань із створення умов безпечної експлуатації ядерних установок двох енергоблоків, адміністрація ХАЕС приділяє постійну увагу підтримці належного протипожежного рівня і докладає максимум зусиль для виконання усіх протипожежних заходів, запропонованих приписами державного пожежного нагляду.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

 

Оголошення

Естафета міста Шепетівки: місто єдине – Єдина Україна…
12 вересня о 13:00 усі шепетівчани, що люблять своє місто та дорогі гості, запрошуються на Площу імені Тараса Шевченка, що перед будівлею Шепетівської міської ради.
З нагоди дня фізичної культури та спорту відбудеться захід – перший в Шепетівці загальноміський легкоатлетичний пробіг: «Біг заради Миру».
Під час заходу пройде благодійна акція по збору коштів для учасників АТО.
Пробіг буде символічний з метою єднання містян у благородній справі, не займе багато часу та зусиль. Що ж до вулиць, по яким пройде дійство, так це, вулиці: Островського, К.Маркса, Чкалова, Пр.Миру з поверненням на вулицю Островського до будівлі Шепетівської міської ради.
ОРГКОМІТЕТ
 
Оголошено конкурс «Українська книжка року»!
Державний комітет телебачення і радіомовлення України інформує про прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».
Заявка на участь в конкурсі відповідно до Положення про щорічну премію Президента України «Українська книжка року», затвердженого Указом Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058, подається Держкомтелерадіо України до 15 листопада 2014 року разом із виданням і повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотації на видання.
Детальніше...
 
До уваги суб’єктів господарювання!

У зв’язку із набранням чинності Закону України від 25 березня 2014 року № 1155-VII “Про внесення змін до деяких законів України щодо включення відомостей про діючих юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців до Єдиного державного реєстру” просимо суб’єктів господарювання, які створені та зареєстровані до 1 липня 2004 року та відомості про яких не включені до зазначеного реєстру звернутися в державну реєстраційну службу (м.Шепетівка, провул. Пархоменка,16, 1-й поверх) для включення відомостей до Єдиного державного реєстру.

 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"

prezident

urjad_bn

anons_1

comecRef_ua

PKR01

ukraine

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002