Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4
Дорога по вулиці Шешукова із аварійної перетворюється на комфортну PDF Друк e-mail
Субота, 30 серпня 2014, 18:54
456Шепетівчани, а особливо водії щороку нарікали на відсутність чи зношеність доріг міста, зокрема мікрорайону Шешукова та масиву Сонячний.
Перебуваючи у постійному контакті із громадою, міська влада знає про проблеми жителів міста та зацікавлена у їх розв'язанні. З метою оновлення доріг Шепетівки керманичі міста шукають ресурси на реалізацію проектів, кошторисна вартість яких є значною.
Нещодавно завдяки клопотанню в.о. міського голови, секретаря міської ради Михайла Полодюка було висипано дорогу на масиві Сонячний. А люди, які не 1 рік оббивали владні кабінети, побачивши зміни, самоорганізувались та висловили слова вдячності очільнику міста на шпальтах шепетівських газет.
Сьогодні, у суботу 30 серпня, перший заступник міського голови Володимир Вихівський відвідав вулицю Шешукова. Він прибув на місце виконання капітальних робіт на даній ділянці дороги та проінспектував якість роботи.
Володимир Броніславович, оцінюючи процес та характер надання послуг підрядником, зауважив, що попереду іще багато наполегливої роботи для досягнення якісного результату, проте молоді фахівці підрядника ПП МВМ13 уже переклали частину бордюрів, провели повноцінне вирівнювання дороги та планують прокласти першокласний в 5 см шар асфальту. На цей час уже прокладено асфальт від пам’ятника героям загиблим у Великій Вітчизняній до вулиці Радіщева, триває прокладання асфальту до вулиці В.Котика.
Детальніше...
 
Михайло Полодюк відвідав педагогічну конференцію міста PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 серпня 2014, 14:33
img_647029 серпня у літературно-меморіальному музеї Миколи Островського відбулася міська розширена нарада педагогічних працівників міста за участю в.о. міського голови, секретаря міської ради Михайла Полодюка, а також заступника міського голови Юрія Вахоцького, начальника управління освіти Людмили Тихончук, керівників закладів освіти, педагогічних працівників міста.
Основні здобутки освітньої галузі міста за 2013-2014 навчальний рік, проблеми, тенденції та пріоритети на майбутнє – саме це обговорювали сьогодні, напередодні Дня знань, керівники, із освітянами міста.
На початку зустрічі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих героїв — Миколу Дзявульського, Ігора Ляшенка, Максима Коваля, Ярослава Давидова.
"В цей святковий день щиро вітаю всіх освітян, бажаю міцного здоров'я, творчих успіхів. Минулий навчальній рік був успішним. Як результат вашої наполегливої праці — перемоги учнів у Всеукраїнських олімпіадах, Всеукраїнському конкурсі науково - дослідних робіт учнів територіального відділення МАН України. Сподіваюсь, що в новому навчальному році здобутки будуть ще вагомішими» — зазначив Михайло Іванович.
Детальніше...
 
Місто готується до опалювального сезону PDF Друк e-mail
Четвер, 28 серпня 2014, 16:06
otoplenie27 серпня відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації, на якому розглядалося питання про стан виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери області до роботи в осіньо-зимовий період 2014/2015.
Під час колегії в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк проінформував присутніх про стан виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери міста, а також розповів про стан розрахунків теплопостачальних підприємств за природний газ.
За словами очільника міста підприємства житлово-комунального господарства активного готуються до нового опалювального сезону. Управлінськими компаніями «Управдом» та «Житлофонд», об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків до зими підготовлено 245 будинків, що складає 70 відсотків від їх загальної кількості. Також проведено ремонт покрівлі у 26 будинках, ремонт, промивку опалювальних систем, засклено вікна на сходових клітинках, проведено заміну вхідних дверей в будинках.
Детальніше...
 
Працювати потрібно не тільки сидячи у кріслі… PDF Друк e-mail
Четвер, 28 серпня 2014, 15:49
img_6456Забезпечення комфортних умов проживання шепетівчан є першочерговим завданням влади. Саме тому очільник міста Михайло Полодюк, виконуючи свої службові обов’язки, особливу увагу приділяє ремонту доріг міста, переважна частина яких перебуває у зношеному стані.
У березні цього року за результатами обстеження доріг Шепетівки виявлено, що дорога по вулиці Шешукова знаходиться у аварійному стані. Саме тому міська рада розробила проект та провела експертизу із розрахунками повної вартості ремонтних робіт.
Оскільки міський бюджет не взмозі профінансувати відповідні витрати, очільник міста звернувся до голови Хмельницької обласної державної адміністрації з проханням виділити кошти у сумі 896,797 тис грн.. на капітальний ремонт дороги по вулиці Шешукова.
Детальніше...
 
Пройшов турнір зі стрітболу PDF Друк e-mail
Четвер, 28 серпня 2014, 13:07
iijquxeqwys23 серпня з нагоди Дня Незалежності України в нашому місті пройшли традиційні змагання зі стрітболу. В основному турнірі прийняли участь 6 команд. Також відбулася товаристська зустріч між командами дівчат, в якій перемогу святкувала команда «Україночка». В турнірі серед юнаків не було рівних команді «Air Team» у складі: Портного Богдана, Подварського Володимира та Графа Олександра. Доречі, всі є вихованцями Шепетівської ДЮСШ, а Подварський Володимир та Граф Олександр є студентами провідних фізкультурно-спортивних вищих навчальних закладів України. Друге та третє місця посіли команди з міста Славута, відповідно: «Drem Team» та «Отамани». Змагання пройшли у дружній та теплій атмосфері. В проміжку між іграми у підгрупах та фіналом було проведено конкурс трьохочкових кидків, в якому кращим став Граф Олександр, який нагороджений грамотою та кубком. Команди-призери змагань нагороджені грамотами, команда-переможець виборола кубок.
Детальніше...
 
Тариф на водопостачання та водовідведення зменшено PDF Друк e-mail
Середа, 27 серпня 2014, 13:03
img_6463На засіданні виконавчого комітету Шепетівської міської ради, яке провів в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк, члени виконкому заслухали та обговорили 32 питання порядку денного.
На початку засідання начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь доповів про встановлення роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг.
З метою інформування членів виконавчого комітету про стан підготовки закладів освіти до нового 2014-2015 навчального року головний спеціаліст управління освіти Людмила Басистюк надала відповідну інформацію. За словами Людмили Дмитрівни при сприянні виконавчого комітету Шепетівської міської ради, широкій підтримці батьків, спонсорів проведено значну роботу для створення належних умов організації навчально-виховного процесу та підготовки закладів освіти до нового навчального року. В усіх закладах освіти проведено поточний та капітальний ремонт, на що витрачено більше 670 тисяч гривень. В навчальних закладах міста замінено віконні блоки, проведено частковий ремонт опалювальних, каналізаційних, водопровідних систем, тощо. З метою поповнення матеріально-технічної бази придбані інструменти, прилади, інвентар, меблі.
Детальніше...
 
Арсеній Яценюк: Уряд представить План відродження України PDF Друк e-mail
Середа, 27 серпня 2014, 07:54

yaНа засіданні Уряду 27 серпня Кабінет Міністрів представить План відродження України – кроки, які необхідно зробити в короткостроковій перспективі. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у п’ятницю, 22 серпня, в інтерв’ю українським телеканалам.
Щодо кроків, які вже зроблені Урядом, Арсеній Яценюк підкреслив, що Кабінет Міністрів на 25 тисяч скоротив неефективний чиновницький апарат: «Ми скоротили витрати на утримання всього державного апарату, в тому числі продали автопарки, заборонили літати чартерами. Ми провели реформи в енергетичному секторі і прийняли закон про реформу газотранспортної системи, який 23 роки ніхто не міг прийняти».
Він також зазначив, що за останній період часу Україна скоротила споживання природного газу на 30%: «Приймаю те, що частина цього споживання природного газу скорочена у зв'язку з військовими діями. Проте найбільша цифра – це Західна і Центральна Україна. Люди усвідомили, що треба економити. Наші засоби стали ефективними».
Детальніше...
 
Звернення Президента України щодо дострокових парламентських виборів 26 жовтня PDF Друк e-mail
Середа, 27 серпня 2014, 07:52
38050Дорогі співвітчизники!
Я вирішив достроково припинити повноваження Верховної Ради сьомого скликання.
Вибори нового Парламенту відбудуться 26 жовтня 2014 року.
Це рішення я ухвалив у строгій відповідності зі статтею 90 Конституції України.
З урахуванням очікувань переважної більшості громадян України та на виконання власного слова, яке давав, балотуючись на посаду Президента.
Нагадаю, коаліція розпалася 24 липня.
Нової протягом місяця, який на це відведено Основним законом, – не створено.
У такому випадку Конституція дає Президенту право розпускати Верховну Раду.
Цим правом я і скористався.
Бо це єдино правильне і відповідальне рішення.
Опитування громадської думки засвідчують, що 80 відсотків громадян підтримують необхідність проведення позачергових виборів.
Зрештою, такою була і одна з головних вимог Революції гідності.
Детальніше...
 
Молодь одягнула Шепетівку у вишиванки PDF Друк e-mail
Вівторок, 26 серпня 2014, 16:34

601Сплеск патріотизму та прояв національної самоідентичності полонив міста та містечка України. Особливої актуальності та популярності набувають вишиванки. А 23-я річниця незалежності України особливо надихнула українців до чергових активних дій. Так, і молодь Шепетівки, згуртована Молодіжною радою Шепетівки, що створена при виконавчому комітеті міської ради, 22-23 серпня одягала місто у вишиванки, а саме розмальовувала освітлювальні стовпи головних вулиць міста.

Для реалізації ідеї молодь звернулася до найактивніших підприємців та громадських діячів Шепетівки із проханням допомогти у реалізації акції "Одягнемо Шепетівку у Вишиванки".

За підтримки міської влади в особі в.о. міського голови, секретаря міської ради Михайла Полодюка та міських спонсорів вдалося прикрасити Шепетівку традиційними українськими вишиванками та розмалювати вулиці Старокостянтинівське шосе та Проспект Миру.

Детальніше...
 
Про перенесення дати проведення засідання LVІІІ сесії міської ради VІ скликання PDF Друк e-mail
Вівторок, 26 серпня 2014, 12:18

Україна

ШЕПЕТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

21.08.2014 м. Шепетівка № 139-2014 р.


Про перенесення дати проведення

засідання LVІІІ сесії міської ради VІ скликання

Відповідно до п.1 ст. 30 Регламенту міської ради VІ скликання, керуючись п. п. 4, 5, 9 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Перенести дату проведення засідання LVІІІ сесії міської ради VІ скликання на 04 вересня 2014 року о 10 годині в залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

2. Розпорядження № 136-2014 р. від 18.08.2014 р. «Про скликання LVІІІ сесії міської ради VІ скликання» вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Полодюка М.І.

В.о. міського голови, секретар міської ради  М.Полодюк

 
Привітання голови обласної державної адміністрації Леоніда Пруса з Днем Незалежності України PDF Друк e-mail
Неділя, 24 серпня 2014, 00:00
cveti-3Дорогі земляки!
Вітаю вас з Днем Державного Прапора та 23-ю річницею Незалежності України.
Для нашої сучасної історії 24 серпня - мабуть, найвизначніша дата в житті. Значення таких історичних подій усвідомлюється лише з часом.
Ми знаємо, що суспільний поступ є складним і довготривалим процесом. І щоб піднятися до сучасного світового рівня життя, нам як ніколи потрібна єдність. Потрібне взаєморозуміння заради злагоди, успішного розвитку країни, щасливого майбутнього для нинішнього і прийдешніх поколінь.
Сьогодні апелюю до національної ідеї, бо вона є ключем до нормального життя всіх українських громадян і нашої Української держави. Без цього усвідомлення нам не під силу жодне випробування.
Тим паче, що живемо ми у нелегкі часи змін, коли змушені ціною життів багатьох українців боронити свою землю від бойовиків на Сході України.
Детальніше...
 
Шановні шепетівчани! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 серпня 2014, 00:00
Cveti165Від імені Шепетівської міської ради, її виконавчого комітету сердечно вітаю із національним святом з нагоди 23-ї річниці Незалежності України! Проголошення Незалежності України реалізувало право народу на самовизначення, національне відродження і самоствердження, побудову суверенної, демократичної, знаної серед світової спільноти держави. 
У нашій країні настав важкий час випробування нашої незалежності – тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі боротись за поліпшення життя у своєму домі, власної Батьківщини.
Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови нашої України! Цей день обов’язково настане, тому молімось за неньку – Україну!
Шановні шепетівчани нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України!
В.о міського голови,секретар міської ради Полодюк М.І.
 
Шановні шепетівчани! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 серпня 2014, 00:00
Cveti167Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України! Це свято має велике загальнодержавне значення як свято суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.
Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. 
Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Синій і жовтий кольори супроводжують тисячолітню українську історію. Кольори неба і хлібного лану. Вони є нашим прагненням жити мирно і працею здобувати щастя для своїх родин, славу для рідної держави.
Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на консолідацію суспільства з метою розвитку і процвітання рідного краю. 
В.о міського голови,секретар міської ради М.І.Полодюк
 
Шепетівчани відзначили День Незалежності PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 серпня 2014, 20:13
img_6358Сьогодні поряд краєзнавчого музею представники влади, громадськість міста, активісти зібрались не випадково. А для того, щоб особисто взяти участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапору України – символу вільної, незалежної Української держави.
Участь в урочистостях взяли керівники міської та районної влади, зокрема, в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк, голова Шепетівської районої державної адміністрації Микола Дорощук.
Почесне право підняти Державний Прапор України доручили депутату міської ради від ВО «Свобода» Богдану Одуду та члену виконавчого комітету міської ради, громадському активісту, який допомагає доставляти вантажі в зону АТО на сході України — Михайлу Верхогляду.
Тоді на мить замерли серця всіх присутніх під звучання Державного Гімну - Прапор поволі піднімається вгору. За хвилини у всій своїй красі замайорів він у синьому небі вільної країни.
Після цього присутні відвідали урочисті збори на честь 23-ї річниці Незалежності України, які відбулися у міському будинку культури.
На початку зустрічі Михайло Полодюк привітав присутніх з Днем Незалежності. У вітальних словах Михайло Іванович наголосив на тому, що українцям притаманно прагнення вільно жити у власній країні, сповідувати традиції та свої звичаї.
Детальніше...
 
Відкрили меморіальну дошку Героям України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 серпня 2014, 12:30
img_6321Напередодні Дня Незалежності України поблизу Шепетівської райдержадміністрації за ініціативи районної влади відкрили меморіальну дошку на честь Героїв Небесної сотні та військових, які загинули під час виконання антитерористичної операції на Сході України.
Честь відкрити меморіальну дошку надали громадському активісту Шепетівки, активному учаснику революції Гідності, який був безпосереднім учасником подій на Інститутській 20 лютого — В’ячеславу Кучеруку.
Під час урочистостей слово надали дочці загиблого Микола Дзявульського . Окрім цього на зустрічі були присутній голова Шепетівської райдержадміністрації Микола Дорощук, заступник міського голови Юрій Вахоцький, працівники шепетівської райдержадміністрації, активісти, представники ЗМІ.
Після відкриття дошку освятив священик Української Православної церкви Василь Гетьман.
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

 

Оголошення

Шановні шепетівчани та гості міста!
Цьогоріч 28 жовтня минає 70-а річниця визволення України від фашистських загарбників.
З метою вшанування пам’яті полеглих у тій страшній війні оргкомітет запрошує взяти участь у міських заходах , які відбудуться 28 жовтня 2014 року:
о 11.00 год. - покладання вінків та квітів до меморіального комплексу «Вічний вогонь»;
о 13.00 год. - презентація виставки фотоматеріалів та документів «Родинна пам’ять про війну» у літературно-меморіальному музеї Миколи Островського;
о 15.00 год. - круглий стіл за участю учасників війни, дітей-війни та учнівської молоді «А ми ту славу збережемо» у центрі дитячо-юнацької творчості школярів.
Ми не має право забути! Пам’ять про подвиг визволителів житиме вічно!
оргкомітет
 
Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 03 жовтня 2014 року конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності повідомляє, що Земельно-аграрний центр «Карат» (м. Хмельницький, вул. Пушкіна,9) визначено переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для викупу земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що перебувають у власності громадян:

Детальніше...
 
Вибори — 2014
26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України.

Cтаном на 7 жовтня 2014 року на Одномандатному виборчому округ №190 з центром в місті Шепетівка зареєстровано 14 кандидатів у депутати, шляхом самовисування — 8, партіями — 6 кандидатів. Центром виборчого округу є місто Шепетівка. До виборчого округу входять міста Славута, Шепетівка, Полонський, Славутський, Шепетівський райони.

Детальніше...
 
До уваги Шепетівчан!
На підставі статті 20 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, пункту 4 примітки до постанови Кабінету Міністрів України від 08 червня 1996 року № 619 “Про затвердження норм споживання природного газу населення у разі відсутності газових лічильників”, тривалість опалювального періоду осінньо-зимового сезону 2014/2015 року для мешканців житлових будинків з індивідуальним опаленням буде тривати з 1 жовтня 2014 року по 30 квітня 2015 року включно.
 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"

prezident

urjad_bn

anons_1

comecRef_ua

PKR01

ukraine

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002