Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

План проведення засідань постійних депутатських комісій до IX сесії міської ради VII скликання PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 квітня 2016, 14:13

Назва комісії

Дата та час проведення

Комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, охорони

навколишнього середовища

20.04.2016р. 15.30год

Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку

21.04.2016р. 11.00год

Комісія з питань розвитку промисловості, житлово-комунального господарства, підприємницької діяльності, транспорту, енергетики та зв’язку

21.04.2016р. 14.00год

Комісія з питань соціально-економічного розвитку міста, планування, бюджету, фінансів

25.04.2016р. 10.00год

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, молодіжної політики та спорту

26.04.2016р. 11.00год 
XII Київська міжнародна книжкова виставка PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 квітня 2016, 12:52

logo_mayЗ 19 по 22 травня 2016року Держкомтелерадіо проводить XII Київську міжнародну книжкову виставку, яка проходитиме  в Українському Домі за адресою: м.Київ, вул.Хрещатик, 2.

Київська міжнародна книжкова виставка – подія всеукраїнського масштабу, що об'єднує видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та книголюбів.

Програмою ХІІ Київської міжнародної книжкової виставки заплановано ознайомлення з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв різних форм власності, а також поліграфічними та книготорговельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, дитячими літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими інтернет-порталами, компаніями, які надають супутні послуги з рецензування та публікації друкованої продукції. На виставці широко буде представлено художню, наукову, історичну, краєзнавчу, музичну, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

Детальніше...
 
Про скликання ІХ сесії міської ради VІІ скликання PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 квітня 2016, 10:48

Україна

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

18.04.2016р. м. Шепетівка № 80-2016р.

Про скликання ІХ сесії

міської ради VІІ скликання

Відповідно до частини 8 п.4 ст.13, п.1 ст. 30 Регламенту міської ради VІІ скликання, керуючись п. п. 4, 5 ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1.Скликати ІХ сесію міської ради VІІ скликання 28 квітня 2016 року о 10.00 год. у великій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради (І-ий поверх).

2.Запропонувати депутатам міської ради розглянути питання:

2.1.Про внесення змін до бюджету міста на 2016 рік.

2.2.Про внесення доповнень до «Програми заходів забезпечення обороноздатності військових частин та інших військових формувань Шепетівського гарнізону, територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у місті Шепетівка на 2014 – 2019 роки»

2.3.Про надання дозволу на створення органів самоорганізації населення.

2.4.Про хід виконання рішення VII сесії міської ради VI скликання від 24 лютого 2011 року №6 "Про обмеження перебування дітей віком до 17 років без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, розважальних закладах, на вулицях та інших громадських місцях м.Шепетівки"

2.5. Земельні питання.

2.5. Інші.

3.На сесію запросити депутатів Хмельницької обласної ради, заступників міського голови, членів виконавчого комітету, начальників управлінь та відділів виконавчого комітету, керівників підприємств, організацій, установ міста, громадської ради при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради та представників місцевих ЗМІ.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Кикотя М.Ю.

 
До Дня довкілля прибрали стихійні сміттєзвалища PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 квітня 2016, 09:38

100_2077Згідно з Указом Президента України щороку, в третю суботу квітня, в Україні проводиться День довкілля. Головна мета його – це нагадати громадянам про важливість особистого вкладу кожного з нас у спільну справу збереження і відновлення природи, охорони навколишнього середовища. Саме тому в цю чудову весняну пору, коли все навколо пробуджується і оновлюється, українці, в тому числі й шепетівчани, беруть участь у різноманітних акціях екологічного та природоохоронного спрямування: прибиранні парків, алей, скверів, озеленення населених пунктів тощо.

Інші шепетівчани, бажаючи навести лад у власній оселі, часто забувають про чистоту, якої варто дотримуватися і в місті. А відтак у Шепетівці з'являються стихійні сміттєзвалища, які з часом лише збільшуються. Одне із таких проблемних місць – схили біля річки Гуска, що знаходиться біля цукрокомбінату.

Детальніше...
 
Шепетівській дитячій музичній школі виповнилося 60 років PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 квітня 2016, 09:12

1_o15 квітня за підтримки міського голови Михайла Полодюка відбулися урочисті святкування з нагоди 60-ти річчя Шепетівської дитячої музичної школи.

Цього сонячного дня міський голова, очільники закладів культури Хмельницької області та виконавчого комітету Шепетівської міської ради, помічники народних депутатів України, керівники релігійних громад міста, депутати та бізнесмени, шепетівчани та представники засобів масової інформації зібралися із подарунками та поздоровленнями у актовій залі установи. Адміністрація школи спільно з відділом культури виконавчого комітету міської ради організували яскраве багатогодинне шоу талантів усіх вікових груп та творчих спрямувань.

Детальніше...
 
Підсумки фестивалю ранкової зарядки PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 квітня 2016, 10:57

366Як вже писалося раніше, Всесвітнього дня здоров'я проводився фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров'я». До участі у фестивалі долучилися: ДНЗ «Перлинка», ДНЗ «Калинонька», ДНЗ «Дзвіночок», ДНЗ «Михайлик», НВК№1, НВК№3 ЗОШ№3, ЗОШ№4, ЗОШ№8 та НВК№2.

Організатори фестивалю дякують усім учасникам , які долучилися до участі у заході.

Усі учасники були нагороджені грамотами, а найбільш активні отримали невеличкі подарунки (м'ячі) від відділу сім'ї, молоді та спорту та ШМЦФЗН "Спорт для всіх". Серед загальноосвітніх шкіл кращими визнано: НВК№1, НВК№3 та ЗОШ№3. Серед дитячих садочків хотілося б відзначити ДНЗ «Дзвіночок».

Хотілося б також відзначити школярів, які внесли свій вклад в проведення даного заходу у своїх навчальних закладах (також всі відзначені грамотами):

1.НВК №1

- група підтримки – черлідери, у складі: Дикун Дарина (9Б), Дацюк Анастасія (9А), Зайко Анна (7А), Кухарчук Анна (7А), Парфенюк Валерія 7А), Мельник Дарія (6А), Поварчук Юлія (6А) та Дудуш Алла (6А);

- голова центру шкільного парламенту «Здоров'я і спорт», учень І-В/І курсу Строюк Богдан;

- голова шкільного парламенту «Прес-центр», учениця І-А/Г курсу Репецька Вікторія.

2. НВК №3

Детальніше...
 
Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості "Веселка миру" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 квітня 2016, 10:55

365У рамках діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Серце до серця" та Словацької громадської організації "Амос" спільно з мерією м.Стара Любовня (Словацька Республіка) з 15 по 18 вересня 2016 року передбачається проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості "Веселка миру".

Метою Фестивалю є популяризація європейських цінностей, зокрема здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього .

Участь у Фестивалі братимуть діти та молодь України та Словацької Республіки в місті Стара Любовня (Словаччина).

Під час Фестивалю відбудуться: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій "Молодь обирає здоров'я"; виступи різних вокальних, хореографічних, театральних колективів; конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва тощо.

Детальніше...
 
Спорт для всіх – спільна турбота PDF Друк e-mail
Четвер, 14 квітня 2016, 16:06

210Прийшла весна. Тепла та сонячна погода виманила дітей на вулиці нашаго міста, на дитячі та спортивні майданчики. Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Шепетівської міської ради та ШМЦФЗН «Спорт для всіх» звертається до усіх жителів міста прийняти якнайактивнішу участь у підготовці фізкультурно-оздоровчих,  спортивних та дитячих майданчиків міста до весняно-літнього сезону, а саме їх: ремонт, облаштування, фарбування, обладнання та прибирання територій.

У цій благородній справі потрібні спільні зусилля влади, населення, підприємств та організацій, клубів і активістів спортивного руху, що реалізують програми з масового спорту.

Зробимо наш дім кращим!

Оргкомітет

 
ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк e-mail
Четвер, 14 квітня 2016, 15:53

foot17 квітня на стадіоні Локомотив відбудеться першість України з футболу U15/U17 між командами «Пансіон» місто Шепетівка та "Верес" КОЛІФКС-2 Костопіль.

Початок о 12.00 год.

Детальніше...
 
ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету в м. Шепетівці з підготовки та проведення у 2016 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні PDF Друк e-mail
Четвер, 14 квітня 2016, 09:52

500ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету в м. Шепетівці з підготовки та проведення у 2016 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій міста

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006 визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.

Детальніше...
 
Навчання прийомних батьків та батьків-вихователів PDF Друк e-mail
Четвер, 14 квітня 2016, 07:07

img_497812 квітня 2016 розпочато триденні курси підвищення кваліфікації для прийомних батьків, батьків – вихователів північного регіону Хмельниччини. 32 сім'ї з Славутського, Полонського, Ізяславского, Шепетівського району, міст Шепетівка, Славута, Нетішин беруть участь в навчанні, щоб отримати відповіді на питання, які виникають в процесі виховання дітей, розглянути найпоширеніші приклади проблемних ситуацій, обмінятись досвідом. Навчання проходить в приміщенні Шепетівської районної державної адміністрації.

Начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Мельник Ольга Анатоліївна та провідний спеціаліст центру Коломієць Тетяна Григорівна підготували тренінгів модуль, в якому висвітлено проблеми виховання підлітків, статевого виховання, профілактика ризикованої поведінки.

Детальніше...
 
Увага Суботник !!! PDF Друк e-mail
Середа, 13 квітня 2016, 17:06

009

У п’ятницю, 15 квітня 2016 року, виконавчий комітет Шепетівської міської ради запрошує шепетівчан, установи та підприємства міста долучитися до загальноміського суботнику !!!

Задачі які ставимо перед собою:

1) Висадити 10 червоних дубів у парку біля міської ради;

2) Посадити 50 кущів самшиту на площі імені Тараса Шевченка;

Детальніше...
 
Шановні шепетівчани та гості міста !!! PDF Друк e-mail
Середа, 13 квітня 2016, 17:03

0915 квітня 2016 року за підтримки міського голови Михайла Полодюка відбудеться урочисте святкування 60-ти річчя Шепетівської дитячої музичної школи. Адміністрація закладу спільно з відділом культури виконавчого комітітету Шепетівської міської ради запрошують Вас на свято!!! Захід відбудеться у концертній залі установи. Початок о 13.00 год. Вхід вільний …

 
Відкрите звернення міського голови Михайла Полодюка PDF Друк e-mail
Середа, 13 квітня 2016, 07:42

до депутатів Хмельницької обласної ради від Шепетівщини

щодо підтримки виділення коштів на капітальний ремонт басейну у місті

polodykШановні колеги! На наступній п'ятій сесії Хмельницької обласної ради буде розглядатися рішення про внесення змін до бюджету Хмельницької області на 2016 рік, де закладено виділення коштів на відновлення роботи басейну, який потребує капітального ремонту.

Більше двадцяти років жителі Шепетівщини мріють про повноцінне функціонування спортивного закладу. Реалізація даного проекту відповідає інтересам не тільки жителів міста, а й району. Проект спрямований на популяризацію здорового способу життя, підтримку на високому рівні спортивних показників, забезпечення школярів та студентів належними та стабільними умовами для розвитку своїх здібностей та покращення здоров'я, формування потенціалу регіону щодо проведення різного роду заходів, пов'язаних із експлуатацією басейну.

Детальніше...
 
4-ті ставки очищено та розпочато їх благоустрій PDF Друк e-mail
Середа, 13 квітня 2016, 07:33

meoo8xrcub8У суботу, 9 квітня, на 4-х ставках було насправді ніде каменю упасти. З самого ранку члени та волонтери Молодіжної ради Шепетівки, учасники АТО, члени громадської організації «Рибалки Поділля», представники депутатського корпусу Шепетівської міської ради, приватні підприємці, активісти політичних партій та представники Шепетівського міського вірменського культурно-просвітницького товариства «Алашкерт» взялися до роботи.Присутні на заході представники засобів масової інформації («День за днем») та прес-служби Шепетівської міської ради порівняли завзятість, з якою працювали як молоді спортсмени, так і ветерани праці, яким далеко за 60, із словами пісні Кузьми Скрябіна «Люди як мурашки».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

 

Оголошення

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

1. Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для викупу земельних ділянок, на яких розташовано об'єкти нерухомого майна, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб.

Детальніше...
 
УВАГА! Конкурс

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста відділу з питань фізичної культури і спорту  виконавчого комітету міської ради.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 13 травня 2016 року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектора з питань Державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету міської ради

До участі у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"