Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

Реформа державної служби в коментарі Костянтина Ващенка, Голови Національного агентства з питань державної служби PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 березня 2015, 10:15

300Реформа державної служби передбачає чітке розмежування політичних та адміністративних посад, забезпечить департизацію публічної служби. Про це повідомив Голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко на брифінгу в Будинку Уряду 26 березня, де йшлося про прийняття проектів нових редакцій законів України «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Голова Нацдержслужби підкреслив, що законопроекти, напрацьовані спільно з громадськими організаціями, міжнародними експертами, пройшли широке громадське, наукове та експертне обговорення та були схвалені 25 березня Урядом.

«Серед ключових пріоритетів реформи - розмежування політичних та адміністративних посад, зокрема запровадження інституту державних секретарів міністерств, виведення за межі державної служби працівників патронатних служб, помічників депутатів тощо», - повідомив Костянтин Ващенко.

Детальніше...
 
Юні таланти провели спільний концерт із музикантами Хмельницької обласної філармонії PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 березня 2015, 08:20

img_9267У переповненому концертному залі музичної школи вперше в Шепетівці відбувся виступ музикантів Хмельницької обласної філармонії разом із вихованцями міської музичної школи. У межах започаткованого музикантами проекту відбувався пошук юних талантів для подальшого їх творчого розвитку.

Під час концерту звучали музичні композиції видатних світових композиторів, які під акомпанемент камерного оркестру обласної філармонії виконували молоді лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Розпочав концертну програму виступ оркестру філармонії під керівництвом диригента Тараса Мартиника, який виконав музичний твір А. Вівальді — «Весна» із сюїти «Пори року». Концертну програму продовжили виступи молодих вихованців, Владислава Соболевського з міста енергетиків Нетішин, який виконав твори М. Римського-Корсакова «Політ Джмеля», А.Кос-Анатольського — «Соловей і троянда», шепетівчанин Віктор Цвіль на фортепіано програв твір Ю. Щуровського — «Токата», С.Присонського— «Українська думка».

Детальніше...
 
Члени виконавчого комітету прийняли рішення припинити опалювальний сезон з 1 квітня цього року PDF Друк e-mail
Четвер, 26 березня 2015, 17:07

211Враховуючи необхідність економії бюджетних коштів, беручи до уваги температуру повітря згідно гідрометеорологічного бюлетеня Хмельницького обласного центру з гідрометеорології від 25 березня 2015 року члени виконавчого комітету прийняли рішення припинити опалювальний сезон 2014/2015 року з 1 квітня 2015 року.

Детальніше...
 
Шановні абоненти! PDF Друк e-mail
Четвер, 26 березня 2015, 10:51

voda

Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства (ШКПВКГ) запрошує всіх споживачів водоканалу відвідати офіційний сайт підприємства, який знаходиться за адресою: www.shkpvkg.com.ua. На нашій офіційній сторінці ви можете отримати інформацію про послуги, які надає підприємство, передати покази квартирних лічильників води, отримати іншу корисну інформацію.

 
Долучайтесь до акції «Години Землі» PDF Друк e-mail
Четвер, 26 березня 2015, 10:40

photo_25032015У суботу, 28 березня о 20.30 в усьому світі стартує акція «Година Землі», під час якої люди вимкнуть світло на одну годину, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Година Землі започаткована у 2007 році Всесвітнім фондом природи (WWF) в Австралії з метою привернути увагу до проблем зі зміною клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

У 2014 році до акції приєдналися понад 7 тисяч міст у 162 країнах світу. Зокрема в Україні до кампанії долучилися понад 55 міст та містечок

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компаній та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів для подолання екологічних проблем.

Детальніше...
 
Про скликання LХVІІ (позачергової) сесії міської ради VІ скликання PDF Друк e-mail
Четвер, 26 березня 2015, 10:32

УКРАЇНА

ШЕПЕТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

26. 03. 2015 р. м. Шепетівка № 34 - 2015 р.

Про скликання LХVІІ (позачергової)

сесії міської ради VІ скликання

Відповідно до п.1 ст. 30 Регламенту міської ради VІ скликання, керуючись п. п. 4, 5, 9 ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати LХVІІ (позачергову) сесію міської ради VІ скликання 27 березня 2015 року о 11.00 год. в залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

2. Запропонувати депутатам міської ради розглянути питання:

2.1. Про внесення змін до бюджету міста на 2015 рік.

2.2. Різне.

3. На сесію запросити депутатів Хмельницької обласної ради, заступників міського голови, членів виконавчого комітету, начальників управлінь та відділів міськвиконкому, керівників підприємств, організацій, установ міста .

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Полодюка М.І.

В.о. міського голови,

секретар міської ради М. Полодюк

 
Проблеми забруднення атмосферного повітря PDF Друк e-mail
Середа, 25 березня 2015, 16:22

130Одним з основних життєво важливих елементів навколишнього природного середовища є атмосферне повітря.

Забруднення атмосфери породжує наступні екологічні проблеми:

- забруднення повітря та заміна його складу внаслідок промислових та інших викидів у атмосферу;

- скорочення розмаїття рослинного і тваринного світу та зміни в його генофонді;

- зменшення біологічної продуктивності ландшафтів;

- погіршення гігієнічних та санітарно-епідеміологічних умов життєдіяльності людини та інших живих організмів.

Детальніше...
 
КАЛЬКУЛЯТОР РОЗРАХУНКУ СУБСИДІЇ PDF Друк e-mail
Середа, 25 березня 2015, 16:13
121Розрахувати орієнтовний розмір субсидії
 
Розрахунок розміру платежа при наданні субсидії PDF Друк e-mail
Середа, 25 березня 2015, 16:11

Далі120

 
РЕФОРМА СИСТЕМИ НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ НАСЕЛЕННЮ PDF Друк e-mail
Середа, 25 березня 2015, 16:05
minpraciДалі
 
До уваги керівників підприємств, установ та організацій міста! PDF Друк e-mail
Середа, 25 березня 2015, 15:56

17 березня 2015 року вступила в силу Постанова Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року №105 "Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період" (додається).

Для виплати компенсації підприємство, установа або організація подає щомісяця до 15 числа органу соціального захисту населення звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам згідно з додатком 1 (Постанови КМУ від 4 березня 2015 року №105), погоджений районним (міським) військовим комісаріатом, який здійснював призов працівника на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби.

За роз'ясненням з даного питання слід звертатись в управління праці та соцзахисту населення виконавчого комітету Шепетівської міської ради (каб. 216).

Постанова Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року №105

 
Оголошується відкритий конкурс претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 березня 2015, 15:14

11062385_1564316417164487_9139872822790945598_nКонкурс проводиться відповідно до Порядку, розробленого у співпраці з українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади,обговореного з учасниками відкритої громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомогиі затвердженого Координаційним центром з надання правової допомоги.

Детальніше...
 
Прес-конференція щодо надання житлових субсидій населенню PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 березня 2015, 13:01

dsc0033717 березня 2015 року під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлани Лукомської відбулася прес-конференція з представниками засобів масової інформації щодо надання житлових субсидій населенню в умовах підвищення цін і тарифів на житлово -комунальні послуги.

Програма житлових субсидій є механізмом соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

Детальніше...
 
Мозаїка творчих ідей PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 березня 2015, 12:51

80Співпраця міської бібліотеки для дітей з різними позашкільними закладами та іншими відомчими установами з року в рік не просто підтримується,а й розширює творче коло.

Так, в рамках проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання спільно з Шепетівським ЦНТТУМ в читальному залі влаштована виставка-презентація творчих робіт гуртківців – читачів бібліотеки під назвою «Диво власними руками».

Під час проведення презентації юні читачів,їх батьки та вчителі знайомилися з творчими роботами членів гуртків,що працюють при ЦНТТУМ ,а саме : «Виготовлення сувенірів» та «Моделювання іграшок сувенірів» (кер.Т.Ільїна), «Авіамоделювання», «Ракетомоделювання», «Історико-технічне стендове моделювання» (кер. А.Гарнага), «Автомоделювання», «Кордове автомоделювання» (кер.В.Гуменюк).

Неабиякий інтерес виявили наші гості до влаштованої книжково – ілюстративної виставки «Так я бачу світ»

Талановиті діти – головний ресурс процвітання кожної нації.

Детальніше...
 
До уваги! PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 березня 2015, 12:33

Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна» (далі - інститут) - неприбутковий вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, в якому на даний час навчається близько 20 тисяч студентів за 84-ма спеціальностями. За загальною чисельністю студентів інститут входить у першу трійку вищих навчальних закладів України, а за підсумками набору студентів 2014-2015 н.р. на денну форму навчання посідає перше місце серед недержавних вищих навчальних закладів.

Інститут наказом МОН України став базою для впровадження інклюзивних освітніх технологій. Перший в області навчальний заклад інклюзивного типу, в якому спільно навчаються студенти різного стану здоров'я та рівня підготовки.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

 

Оголошення

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

1. Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для викупу земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна та об'єкти незавершеного будівництва, що перебувають у власності громадян.

2. Дані про земельну ділянку:

- земельна ділянка для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств площею 0,1500 га, місце розташування: Хмельницька область, Шепетівський район, м. Шепетівка, вул.Максима Залізняка,25;

- земельна ділянка для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (під навіс для зберігання та ремонту автомобілів) площею 0,2500 га, місце розташування: Хмельницька область, Шепетівський район, м. Шепетівка, вул.Митрополита Шептицького,63-А;

Детальніше...
 
23 травня відбудеться День Героїв

Запрошуємо усіх мешканців нашого міста вшанувати українських героїв і 23 травня 2015 року о 12.30 відсвяткувати цей день у міському парку культури та відпочинку.

У програмі :

— Молебень за Героїв України.

— Концерт патріотичної та народної пісні.

— Традиційний козацький куліш.

У концерті будуть брати участь відомі гості з Києва та місцеві музиканти:

Детальніше...
 
УВАГА ! ОГОЛОШЕННЯ!

28 травня 2015 року з 15.00 год. до 17.00 год. в приміщенні малого залу районної ради в м. Шепетівка, вул. Героїв небесної сотні, 47, буде здійснювати прийом громадян начальник УМВС України в Хмельницькій області полковник міліції Семенишин Микола Олександрович попередній запис здійснюється за телефоном 096-496-21-80 або 5-10-14!

 
23 травня Шепетівка – прокидайся !!!

У суботу, 23 травня, за ініціативи Молодіжної ради Шепетівки відбудеться ІІ-й щорічний Мегамарш у вишиванках. Початок о 11.00 год. – площа імені Т.Шевченка, що перед будівлею Шепетівської міської ради.

За підтримки в.о. міського голови Михайла Полодюка будуть проведені конкурси та нагороди для наймолодшого та найстаршого учасника заходу у вишиванці та конкурс «Родина у вишиванці».

Детальніше...
 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"