Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

Любі шепетівчанки! PDF Друк e-mail
Субота, 07 березня 2015, 10:31

buket15Від імені Шепетівської міської ради, її виконавчого комітету прийміть щиросердні вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

У цей день ми висловлюємо вам, шановні жінки, свою повагу та визнання. Адже для кожного чоловіка зрозуміло, що всі чесноти цього світу йдуть від жінок. Ви, дорогі жінки, головне багатство нашого міста, його душа, його майбутнє. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

Нехай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки й душевний комфорт.

Будьте завжди усміхнені, сповненні надії та оптимізму, дорогі жінки!

З повагою

в.о. міського голови,

секретар міської ради М.І. Полодюк

 
Призначено нового голову Хмельницької облдержадміністрації PDF Друк e-mail
Субота, 07 березня 2015, 10:28

36 березня під час робочої поїздки до Хмельницької області Президент Петро Порошенко зустрівся з головами районних рад, міськими (міст обласного значення) головами, головами райдержадміністрацій та керівниками управлінь, установ і організацій області. На зустрічі були присутні голова обласної ради Іван Гончар, народні депутати України від Хмельниччини.

Під час зустрічі Глава держави представив активу краю нового голову Хмельницької обласної державної адміністрації Михайла Загородного.

Михайло Васильович Загородний 1966 року народження. До призначення очолював Чемеровецький солодовий завод ЗАТ «Оболонь», працював директором ТОВ «Оболонь Агро» та головою асоціації «Нива Оболоні». Наразі Михайло Загородний депутат Хмельницької обласної ради, висунутий обласною організацією Української Народної Партії, позафракційний, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин, член депутатських груп «Народна рада» та «За солідарність».

Детальніше...
 
Проведено інструктивно-методичне заняття PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 березня 2015, 12:02

102Четвертого березня в навчально-консультаційному пункті проведено інстуктивно-методичне заняття з відповідальними особами та консультантами житлово-експлуатаційних організацій міста при органах місцевого самоврядування щодо підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях в період режиму підвищеної готовності.

Під час навчання, завідувач сектора з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Кикоть довів інформацію до відповідальних осіб та консультантів ЖЕО про стан захисних споруд міста та шляхи усунення недоліків, які виявлені при перевірках.

Представники навчально-консультаційного пункту міста Юрій Попович та Анатолій Шаєнко розказали присутнім про організацію та порядок роботи консультаційного пункту. Порядок підготовки та методику проведення інформаційно-просвітницької роботи щодо дій населення у разі виникнення аварій, катастроф, стихійних лих, терористичних актів, воєнних конфліктів.

Детальніше...
 
Про скликання LХVІ сесії міської ради VІ скликання PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 березня 2015, 17:46

Україна

ШЕПЕТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

02.03.2015 р.м. Шепетівка № 25-2015 р.

Про скликання LХVІ сесії

міської ради VІ скликання

Відповідно до п.1 ст. 30 Регламенту міської ради VІ скликання, керуючись п. п. 4, 5, 9 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.Скликати LХVІ сесію міської ради VІ скликання 12 березня 2015 року о 10.00 год. у великій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради .

2. Запропонувати депутатам міської ради розглянути такі питання:

2.1.Про бюджет міста Шепетівки на 2015 рік.

2.2.Звіт про виконання бюджету міста за 2014 рік.

2.3. Питання врегулювання земельних відносин.

2.4 Інші.

3. На сесію запросити депутатів Хмельницької обласної ради, заступників міського голови, членів виконавчого комітету, начальників управлінь та відділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради, керівників підприємств, організацій, установ міста.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Полодюка М.І.

В.о. міського голови,

секретар міської ради М. Полодюк


 
Відбулися змагання зі стрільби з пневматичної зброї PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 березня 2015, 15:03

127 лютого 2015 року відбулися щорічні змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед команд шкіл міста. До участі у змаганнях долучилися дев'ять команд: ЗОШ№8, НВК№2, НВК№3, ЗОШ№3, НВК№3 (військовий ліцей), ЗОШ№1, НВК№1, ЗОШ№6, СЗОШ№2. Команди складалися з двох хлопців та двох дівчат. Змагання проводилися у двох вправах: гвинтівка пневматична (ГП-1) та пістолет пневматичний (ПП-1). Кожному учаснику надавалося по три пробні постріли та десять залікових. Відстань до цілі – 10 метрів.

Детальніше...
 
Про невідкладні заходи щодо недопущення порушень законодавства та корупційних проявів при проведенні часткової мобілізації PDF Друк e-mail
Четвер, 26 лютого 2015, 16:44

113Указом Президента України від 30.01.2015 №40/2015 «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році» визначено, що оборонне відомство спільно із Службою безпеки України та за участю Генеральної прокуратури України повинні вжити заходів щодо недопущення порушень законодавства України при проведенні мобілізації, зокрема щодо протидії можливим проявам корупції у військових комісаріатах.

З цією метою, 25 лютого в міжрайонній прокуратурі під головуванням Шепетівського міжрайонного прокурора В. Гончарука відбулась міжвідомча нарада за участю керівників правоохоронних органів, військового комісара Шепетівсько-Полонського ОРВК, керівників місцевих органів влади та місцевого самоврядування.

Детальніше...
 
Шепетівчани попрощалися з Ярославом Кревогубцем PDF Друк e-mail
Четвер, 26 лютого 2015, 14:55

140Двадцяти п'ятирічного шепетівчанина Ярослава Кревогубця, який загинув під Донецьком 22 лютого, земляки провели в останню путь. Він брав участь у антитерористичній операції в складі 95-ї окремої аеромобільної бригади.

На площі Шевченка, аби помолитися за душу загиблого солдата, зібралися сотні людей. Серед них рідні, друзі й товариші по службі покійного. Молебень за покійним служили священики Української Православної Церкви.

Також у панахиді взяв участь Михайло Полодюк, в.о. міського голови, секретар міської ради, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, бойові побратими, військовослужбовці, жителі Шепетівки.

Детальніше...
 
Відкрили музейну експозицію на честь учителя PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 лютого 2015, 09:45

11623 лютого в Шепетівському Навчально-виховному комплексі №1 відбулося відкриття музейної експозиції "Герою Небесної Сотні Миколі Дзявульському присвячується...".

На урочистий захід завітала дружина Миколи Степановича — Надія Дзявульська, донька Оксана та онука Вікторія, народний депутат сьомого скликання Ігор Сабій, голова Шепетівської міської організації ВО «Свобода», депутат міської ради Богдан Одуд , в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк, начальник управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради Людмила Тихончук, педагоги, учні, батьки.

«Микола Степанович працював у НВК №1 вчителем географії його любили учні, він надихав їх своєю працею. Саме тут він заснував Малу Академію Наук, вчив дітей займатися науковим пошуком. Окрім того, був бувалим туристом, часто ходив зі своїми учнями у мандрівки Україною, пройшов туристичними стежками від Карпат до Криму» — зазначив Михайло Полодюк.

Детальніше...
 
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 лютого 2015, 15:38

114Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню

У центрах зайнятості Вам допоможуть:

• знайти роботу – тимчасову або постійну;

• взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;

• пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;

• отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.

В усіх центрах зайнятості єдина база вакансій по Україні.

Усі вакансії – у вільному доступі.

Облік та реєстрація в центрі зайнятості здійснюється незалежно від того, де Ви живете чи перебуваєте.

Усі послуги – безкоштовні.

Детальніше...
 
Правда і фальш. Що святкуємо 23 лютого? PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 лютого 2015, 12:15

Звичка святкувати 23 лютого в якості професійного свята військових, а через них – і свята всіх чоловіків, радянською владою прищеплена українцям міцно і надовго.

День збройних сил України - 6 грудня - народним святом так і не став, у першу чергу через повну байдужість до нього з боку держави.

Минулого року Президент України Петро Порошенко скасував святкування 23 лютого Дня захисника вітчизни.

"З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і в підтримку ініціативи громадськості постановляю: установити в Україні свято – День захисника України, який відзначати щорічно 14 жовтня", – йдеться в указі.

Детальніше...
 
КООРДИНАЦІЯ ЗУСИЛЬ ПРАВООХОРОНЦІВ PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 лютого 2015, 11:46

113Відповідно до ст. 10 Закону України «Про прокуратуру», органи прокуратури України координують діяльність по боротьбі із злочинністю усіх правоохоронних органів держави, тому у січні в міжрайонній прокуратурі під головуванням Шепетівського міжрайонного прокурора В. Гончарука відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів, участь у роботі якої взяли очільники міськрайонних органів внутрішніх справ, податкової та кримінально-виконавчої інспекцій, суду, а також заступник міського голови, заступники голів районних державної адміністрації та ради.

На засіданні було піддано критиці роботу усіх правоохоронних структур, звернуто увагу на найбільш проблемні моменти. Не вдалось уникнути недоліків в профілактичній роботі з населенням органів внутрішніх справ та місцевого самоврядування.

Детальніше...
 
Відбувся відкритий чемпіонат міста з настільного тенісу 2015 року серед юнаків та дівчат PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 лютого 2015, 11:09

11221 лютого 2015 року на базі спортивного тенісного клубу НВК№2 відбувся відкритий чемпіонат міста з настільного тенісу 2015 року серед юнаків та дівчат. Змагання присвячені 71-ій річниці визволення м.Шепетівки від фашистських загарбників, але на церемонії відкриття турніру хвилиною мовчання були згадані і минулі, і новітні герої, які віддали своє життя за краще майбутнє українського народу.

Загалом у турнірі прийняли участь 29 юнаків різного віку та 6 дівчат. Змагання пройшли у дружній атмосфері, цікавій та запеклій боротьбі. Так, в турнірі серед дівчат, який проходив за коловою системою відразу троє учасниць набрали однакову кількість очок при усіх інших однакових показниках, тому серед них довелося проводити перегравання. В підсумку перше місце виборола представниця смт.Гриців Матющенкова Юлія. Другою також стала представниця смт.Гриців Жвалюк Діана. Третє місце посіла учениця ЗОШ№1 Криворчук Віка.

Детальніше...
 
Зустріч небесних захисників PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 лютого 2015, 20:46

10220 лютого місто Шепетівку облетіла радісна звістка, що додому повертаються захисники українського неба. На Батьківщину із зони проведення АТО із самої серцевини Донецької області повернулися на ротацію 26 бійців, 10 із них військовослужбовці Шепетівського зенітно-ракетного полку на чолі із славним командиром та 15 бійців із міста Лева.

Зустріч із героями переносилася починаючи із 18:00 год. аж до 22:00 коли захисники нарешті прибули до рідної частини (12 містечко).

Приємним виявилося те, що командир наших бійців ППО Олександр Турінський, окрім святкового короваю, квітів та солодких подарунків отримав із словами щирої подяки та міцним рукостисканням – Грамоту та нагрудний знак Хмельницької обласної ради особисто від очільника Шепетівки – Михайла Полодюка. Михайло Іванович сказав, що ця нагорода чекала командира та гідного представника депутатського корпусу Шепетівської міської ради ще з Дня місцевого самоврядування. Проте справжня нагорода завжди знайде свого власника, у руках якого вона стане цінністю, а не просто шматочком металу.

"Вірю, що як ця нагорода, так і фортуна знайде та усміхнеться нашим бійцям, мужнім синам своєї Батьківщини. Справжня перемога не приходить у руки сама, за неї потрібно боротися. Ви своїми діями показуєте як саме. Від усього серця, від імені усіх присутніх та міської ради вклоняюся Вам за мужність, героїзм та незламний дух."

Також поряд з адміністрацією міста стояли члени сімей, активісти та волонтери Молодіжної ради Шепетівки, представники ВПГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль», приватні підприємці та представники української православної церкви, а саме релігійна громада святих мучеників Віри, Надії, Любові і Софії Шепетівської єпархії Української Православної Церкви. Отець Анатолій разом із священнослужителями релігійної організації благословляють шепетівських військових у дорогу та з квітами, поцілунками і молитвами зустрічають на рідній землі.

Детальніше...
 
Відбулось чергове засідання виконавчого комітету PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 лютого 2015, 17:43

10019 лютого під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Михайла Полодюка відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Члени виконавчого комітету обговорили та прийняли рішення з 22 питань порядку денного.

На початку засідання присутні заслухали інформацію директора міського будинку культури Вікторію Талімончук про роботу міського будинку культури щодо організації роботи з молоддю. Вікторія Іванівна наголосила, що колективом будинку культури створюються умови для повноцінної реалізації творчих здібностей, культурних потреб та інтересів молоді через участь в гуртках, самодіяльній творчості. Так, протягом 2014 року молоді шепетівчани прийняли участь у «Мегамарші у вишиванках», аукціоні на підтримку воїнів, які приймають участь у АТО «Пітримай своїх», фолк-шоу «Нащадки славних козаків», у вечері «Молодь вперед» тощо.

Про стан роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті доповіла Галина Островська. Вона зауважила, що виконавчим комітетом Шепетівської міської ради протягом 2014 року зареєстровано 2249 звернень. Переважна більшість питань, порушених у заявах, стосуються аграрної політики та земельних відносин – 802, комунального та дорожнього господарства – 492, економічної політики та будівництва, підприємництва – 316, соціального захисту – 269, житлових питань – 124, тощо.

Детальніше...
 
Стартує Форум «Найкращі соціальні проекти України-2015» PDF Друк e-mail
Четвер, 19 лютого 2015, 11:18
51Участь у Форумі дасть можливість виявити найкращі соціальні проекти, які реалізуються на практиці державними підприємствами та громадськими організаціями, а також обмінятися досвідом.
Цього року у рамках реалізації проекту заплановано:
- збір соціальних проектів та запуск он-лайн платформи «Найкращі соціальні проекти України» на базі сайту www.forum.o2.uа. Напрями проектів; охорона навколишнього середовища та сталий розвиток, наука, освіта та культура, соціальне підприємництво, охорона здоров’я та спорт, підтримка та розвиток громадської діяльності, корпоративна соціальна відповідальність, благодійність. Орієнтовна дата запуску Платформи - початок лютого 2015 року;
- проведення Конкурсу на визначення Найкращих соціальних проектів України - 2015. Переможці конкурсу отримають грошові винагороди на розвиток соціальних ініціатив (загальний призовий фонд становить 100000 грн.). Період голосування: лютий-жовтень 2015 року;
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

 

Оголошення

Запрошуємо на громадські слухання!

24 квітня 2015 року о 14-00 год. у приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради (вул. Островського,4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання з обговорення проектів рішень виконкому: « Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському автотранспорті в режимі маршрутного таксі», « Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському автотранспорті в звичайному режимі», «Про затвердження Порядку та умов тимчасового припинення або обмеження подачі води і відключення каналізаційних мереж споживачів послуг, що надаються Шепетівським комунальним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства».

Детальніше...
 
Шановні шепетівчани !

21 квітня

О 10.30 год. в приміщенні літературно-меморіального музею М.Островського на базі арт-клубу «Третій сектор» відбудеться конференція на тему «Тверезість життя – запорука успішного майбутнього». Мета заходу: об'єднання зусиль громадськості та влади для пропаганди здорового способу життя, спрямування дій фахівців та представників інститутів громадянського суспільства у попередженні виникнення алкогольної залежності та її лікуванні.

Детальніше...
 
Увага! Семінар!

21 квітня 2015 року працівники Шепетівської ОДПІ проводитимуть семінар на тему «Порядок застосування касових апаратів платниками єдиного податку та іншими суб'єктами господарювання».

На семінар запрошуються представники підприємств та фізичні особи-підприємці як на загальній, так і на спрощеній системі оподаткування, які здійснюють розрахунки в готівковій формі.

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ! Місячник "Спорт для всіх – спільна турбота"

Весна - пора оновлень.

Настав час позбутися від нагромадженого за зиму сміття і безладу, а також підготуватися до нового сезону.

З метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення з 1 до 30 квітня цього року у рамках Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх – спільна турбота" у м. Шепетівка проводитиметься міський місячник "Спорт для всіх – спільна турбота".

Робоча група міського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» звертається до усіх мешканців міста з проханням прийняти якнайактивнішу участь в проведенні даного заходу та організації суботників з упорядкування спортивних та дитячих майданчиків на прилеглій до ваших будинків та організацій території.

Детальніше...
 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"