Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla
-240--350-4
Громада отримує відповіді на наболіле PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 серпня 2014, 14:51
img_622115 серпня відбувся прийом громадян виконувачем обов’язки міського голови, секретарем міської ради Михайлом Полодюком. До Михайла Івановича надійшло 10 звернень
На прийом завітали не тільки ті, хто заздалегідь планував звернутись до міського голови, але й люди, які сьогодні вирішили підняти проблемні питання перед очільником міста, особисто поспілкуватись із посадовцем.
Громадяни просили допомоги по місцю проживання у зв’язку із тим, що годувальник захищає батьківщину у зоні АТО, допомогти у спілкуванні із власниками чи директорами окремих підприємств, які не бажають звертати свою увагу на потреби містян, а також цікавили проблеми житлово-комунальної сфери міста.
Варто зауважити те, що частина проблем вирішується одразу, зокрема директорами управлінських компаній «Управдом» та «Житлофонд». По ряду випадків керівники даних підприємств відразу говорили час який їм необхідний для виконання тих чи інших робіт. З іншої сторони, мешканці міста, розуміючи ситуацію в державі, готові сплачувати вартість матеріалів для ремонту, а від управлінських компаній запитується лише проектування та виконання робіт працівниками цих компаній.
За результатами зустрічі, усі мали можливість висловитись та отримати, якщо не рішення, то фахові поради, як можна вирішити те чи інше питання, незважаючи на рівень доходів та характер проблеми.
 
Робоча група закінчила свою роботу PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 серпня 2014, 13:46
img_4846Розглянувши звернення мешканців міста Шепетівка щодо встановлення та запровадження нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, депутати на 56 сесії міської ради створили робочу групу з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. До складу комісії увійшли працівники управлінь та відділів виконавчого комітету, комунального підприємства «Шепетівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства», депутатів обласної та міської рад.
Дана робоча група протягом двох неділь працювала на «Шепетівському підприємстві водопровідно-каналізаційного господарства» та здійснювала перевірку обґрунтованості підвищення тарифів.
Детальніше...
 
Акція «Готуємо дітей до школи» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 серпня 2014, 08:33
20140808_121948 - Шепетівським міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді за підтримки Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 28 липня проводиться благодійна акція «Готуємо дітей до школи». Метою акції є забезпечення шкільною формою та одягом дітей, які виховуються в сім’ях, що знаходяться у складних життєвих обставинах. Шкільні форми вже отримали 18 дітей.
Дана акція триватиме по 31 серпня 2014 року, за довідками звертайтесь по телефону 4-16-23.
 
Дев’яносто років до комфортних умов PDF Друк e-mail
Четвер, 14 серпня 2014, 16:14
103Вчора працівники Шепетівського водопровідно-каналізаційного господарства завершили роботу із врізки загальноосвітньої школи №4 до загальноміської мережі водовідведення. Їдальня та актовий зал збудовані у 2012 році, проте наявні потужності септика не справлялися з об’ємом води, яка використовувалась у закладі, і після проливного дощу на подвір’ї школи збиралася величезна калюжа.
Розуміючи проблему навчального закладу, за ініціативи міської влади були виділенні кошти з міського бюджету у розмірі близько 23 тисячі гривень, за які працівники водоканалу провели врізку в міську каналізаційну мережу. Слід відмітити, що до цього часу школа не мала централізованого водовідведення, а освітня установа побудована майже 90 років тому.
Після проведеної роботи працівникам харчоблоку буде комфортніше виконувати свою роботу, а школярам комфортніше проводити час на шкільному подвір’ї.
 
Короткий звіт по ямковому ремонту доріг у Шепетівці PDF Друк e-mail
Четвер, 14 серпня 2014, 16:13
img_6188Багато людей у нашому місті схильні піддаватися чуткам та думати, що дороги у нашому місті ніхто не ремонтує, а усе що робиться, то тільки під час виборів. Та що ж ми бачимо насправді?
Начальник відділу управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин Павло Цвіркун наводить низку фактів.
Зокрема, у 2014 році станом на 14 серпня тільки за рахунок міського бюджету проведено капітальний ремонт проспекту Миру та прокладено 7,1 тис.м2 дорожного покриття та 2,6 тис.м2 тротуару.
Окрім того, 523,0 тис.грн., спрямовані із субвенції з державного бюджету обласному на капітальний ремонт вул. Шешукова (укладено договір між ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» та ПП «МВМ-13»). Також на капітальний ремонт вулиці Шешукова безпосередньо з обласного бюджету вдалося виділити 146,6 тис. грн. А ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» уже виконала поточний ремонт по вулицям: Старокостянтинівське Шосе (205 м2), Котовського (200 м2), Гагаріна (102 м2), 400-річчя Шепетівки (40 м2), К.Маркса (380 м2).
Детальніше...
 
Шепетівка стала схожою на вулик PDF Друк e-mail
Четвер, 14 серпня 2014, 16:12
img_6161У місті триває масова мобілізація комунальних та управлінських компаній. Зокрема, Шепепетівським ремонтно-експлуатаційним підприємством розпочато прибирання проміжних вулиць та провулків від вулиці Островського до вулиці К.Маркса. З метою наведення чистоти у центрі міста керівник казаного підприємства Юрій Шайнога до робіт залучив 20 осіб з міськрайонного центру зайнятості.
Окрім того, працівники ШРЕПу проводять ремонт вулиці на масиві Сонячний, прокладають 150 тон щебеню. В.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк особисто інспектував якість робіт, які здійснює дане підприємство. Також, розпочато роботи над створенням заїзду до будинку по вулиці Старокостянтинівське Шосе, 6 та проводиться активне скошування трави в районі вулиці Залізничної.
Стосовно Управлінської компанії «Управдом», то її працівників сьогодні можна було зустріти по центральним вулицям міста, де проводилось планове збирання пожовклого від спеки листя.
Отже, не зважаючи на погоду, роботи з благоустрою міста тривають.
 
Юрій Вахоцький: Заходи з нагоди Дня Незалежності відбудуться, але обмежено PDF Друк e-mail
Четвер, 14 серпня 2014, 15:19
100Сьогодні під керівництвом заступника міського голови Юрія Вахоцького відбулось засідання робочої групи з підготовки та відзначення у Шепетівці Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці Незалежності України.
Представники виконавчого комітету міської ради, культурно-освітніх установ міста, правоохоронних органів, Центральної районної лікарні, тощо обговорили дедалі проведення святкових заходів та погодили їх план.
У зв’язку із складною суспільно-політичною ситуацією в Україні, проведенням антитерористичної операції на сході країни, погіршенням криміногенної обстановки та з метою забезпечення безпеки шепетівчан, оргкомітет прийняв рішення обмежити проведення масових заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України.
Детальніше...
 
До уваги громадськості! PDF Друк e-mail
Четвер, 14 серпня 2014, 08:04
phoneВ обласній державній адміністрації відкрито “гарячу” телефону лінію для оперативного опрацювання інформації від волонтерів та громадських організацій стосовно антитерористичної операції на сході України.
У разі наявності такої інформації звертатися за телефоном (0382) 75-20-44, понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00.
Управління інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
 
Наша сила в єдності та взаємопідтримці PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 серпня 2014, 12:50
120У суботу, 9 серпня, по вул. Ватутіна, 21а міста Шепетівки відбулось освячення землі для будівництва Вірменської Апостольської Церкви. Релігійна громада вірменів, представники міської, обласної та районної Â влади, духовенство зібралися на урочисту подію.
В.о міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк, вітаючи вірмен зауважив: «Минає 25 років з того часу як у місті було утворене об’єднання вірменів для реалізації інтересів представників національної меншини в Україні. Сьогодні ніхто не може сказати, що на теренах міста, та й країни в цілому, відбувається расова дискримінація чи непорозуміння між народами. Ми живемо дружно у мирі та взаєморозумінні.» Михайло Іванович відзначив, що вірмени, незважаючи на інтеграційні процеси в усьому світі, зберегли свою культуру та традиції, а будівництво храму гуртує громаду, пропагує ідеї добра, миру і слугуватиме на благо шепетівській територіальній громаді. Він подякував представникам національної меншини за добрі починання та висловив сподівання та віру у хороші справи в спільному домі - Шепетівці.
Детальніше...
 
Всі проекти реформ мають бути інтегровані в «Стратегію 2020» - Президент України PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 серпня 2014, 12:48
38042У виступі на установчих зборах щодо Національної ради реформ Президент Петро Порошенко наголосив, що війна не може бути виправданням для відсутності реформ. «Національну раду реформ створено для того, щоб планувати і здійснювати реформи для громадськості, разом з громадськістю і під контролем громадськості», - підкреслив Президент.
Петро Порошенко зазначив, що тривають консультації із визначення представників громадських об’єднань, які будуть включені безпосередньо до складу Національної ради. Крім того, до дорадчої ради Національної ради реформ увійде кілька десятків відомих громадських діячів та знаних експертів - в тому числі і світового рівня.
Президент заявив, що основними характеристиками реформ в країні мають стати три «П» - простота, прозорість та привабливість.
Президент назвав «слушною» ідею створення тимчасових позавідомчих агенцій з впровадження реформ. «Жодна система не може змінити себе сама», - заявив він. За його словами, «через надто пророслі та закорінені інтереси податківці не можуть ефективно реформувати податкову систему. МОЗ також апріорі не зможе змінити охорону здоров'я. А корумпований суддівський корпус ніколи не народить справедливого та чесного судочинства».
«Реформою реформ» Глава держави назвав реформу суддівської системи. «Закони народяться мертвими - якщо за їхнім дотриманням не стежитиме чесний і неупереджений, незалежний і непродажний суд. Тому судова реформа має стати першою і головною нашою реформою, яка дасть країні можливість жити по-новому», - заявив він.
Детальніше...
 
Арсеній Яценюк розповів про урядову концепцію фінансової децентралізації PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 серпня 2014, 12:42
_arseniy-yacenyukУряд України пропонує концепцію фінансової децентралізації, яка передбачає бюджетну автономію регіонів, формування фінансово і економічно спроможних громад, бюджетну децентралізацію, нові підходи в системі бюджетного вирівнювання і зарахування частини загальнонаціональних податків до місцевого бюджету. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабінету міністрів у середу, 6 серпня.
«Тепер місцеві ради самостійно будуть приймати свої бюджети, не чекаючи рішення центрального Уряду», - сказав Глава Уряду.
Арсеній Яценюк повідомив, що Уряд передає два базові податки – податок на нерухомість і єдиний податок - до місцевих бюджетів.
За його словами, Уряд сподівається, що Верховна Рада України 12 серпня ухвалить законопроект про бюджетну децентралізацію.
Цей проект закону, наголосив Арсеній Яценюк, передбачає передачу регіонам прав на бюджетну автономію: «Хочете більше заробляти – ви отримуєте таку можливість. Ви отримуєте інструменти у вигляді податків, які збираються і залишаються e місцевому бюджеті. Чим краще працюєте, тим більше заробляєте. Чим гірше працюєте на місцях – тим менше заробляєте і вас виженуть, так як ви обрані в місцеві органи влади».
Детальніше...
 
Пам’ятка населенню щодо соціальної підтримки малозабезпечних сімей при оплаті житлово-комунальних послуг PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 серпня 2014, 10:19

ІНФОРМАЦІЯ
щодо нової адресної програми Уряду для соціальної підтримки малозабезпечених сімей при оплаті житлово-комунальних послуг
(компенсація додаткових витрат сімей)

1. Право на призначення компенсації мають сім'ї, середньомісячний сукупний дохід яких (за попередні шість місяців) не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї. Прожитковий мінімум сім’ї дорівнює сумі прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї (відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення).
Приклад: сім’я з чотирьох осіб (чоловік, дружина, одна дитина віком до 6 років, а друга - від 6 до 18 років). Заробітна плата чоловіка та його дружини складає 4500 грн. на місяць. Прожитковий мінімум для сім'ї становить 4764 грн. (1218 грн.*2 особи + 1286 грн. + 1032 грн.). Дохід сім'ї менший за прожитковий мінімум для сім'ї. Сім'я має право на компенсацію.

2. Для призначення компенсації потрібно звернутися із відповідною заявою до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації.

3. Для призначення компенсації разом із заявою необхідно надати:
3.1. Довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб
3.2.Довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні (будинку).

Детальніше...
 
Шановні працівники будівельної галузі! PDF Друк e-mail
Четвер, 07 серпня 2014, 15:22
buket15Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем будівельника!
Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою. Адже ті, хто будує житло, лікарні, офіси, торговельні центри, дитячі майданчики, дарують нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту.
З розвитком нових технологій робота будівельника вимагає високого професіоналізму. Завдяки вашій наполегливій праці наше місто стає красивішим та затишнішим, а життя наших людей комфортнішим. Про що свідчить поступове нарощування обсягів житлового будівництва, вводяться в дію нові і завершуються раніше розпочаті будівельні об’єкти.
Зичу вам здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя вашим сім’ям. Нехай праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель.
З повагою в.о. міського голови, секретар міської ради М.Полодюк
 
Парафіяни зібрали допомогу для учасників АТО PDF Друк e-mail
Четвер, 07 серпня 2014, 15:16
img_2389Релігійна громада церкви святих мучеників Віри, Надії, Любові і Софії Шепетівської єпархії Української Православної Церкви активно долучилась до збору допомоги землякам, які перебувають у зоні проведення АТО.
Активісти Шепетівської молодіжної ради, створеної виконавчим комітетом міської ради для залучення молоді до реалізації справ місцевого значення, звернулися до Митрофорного протоієрея Анатолія. Адже захисники територіальної цілісності України сьогодні, як ніколи, потребують допомоги, благословення та просто хочуть отримати промінчик віри підтримки та надії на перемогу.
Отець Анатолій відповів згодою на зусилля молоді та звернувся до прихожан. Розуміючи потребу військовослужбовців у підтримці, вони завдяки благородній цілі зуміли зібрати та заповнити до країв автомашину марки «Газель» усім необхідним для наших солдат.
Детальніше...
 
Глава держави запропонував депутатам скасувати прибутковий податок на благодійні внески для потреб АТО PDF Друк e-mail
Четвер, 07 серпня 2014, 12:35
30928Президент України Петро Порошенко провів зустріч з керівниками парламентських фракцій та груп, під час якої закликав народних депутатів підтримати ініціативу скасування прибуткового податку на благодійні внески, які здійснюються волонтерами виключно на потреби АТО.
«Суть законопроекту полягає в тому, щоб благодійні внески, які роблять волонтери на цілі, пов’язані з АТО, - закупівля обладнання, харчів або виплату компенсацій з переміщення - в кінці року не обкладалися прибутковим податком з громадян», - наголосив П.Порошенко.
Глава держави впевнений, що звернення волонтерів варто підтримати, адже вони та небайдужі громадяни продовж всіх чотирьох місяців АТО допомагають українським військовослужбовцям. «Ми маємо піти назустріч і підтримати волонтерську діяльність», - констатував Президент.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

 

Оголошення

Про прояви корупції вчасно інформуйте!
Відділ внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області інформує що будь-яка особа, якій стали відомі факти проявів корупції з боку працівників органів Міндоходів Хмельницькій області, може звернутися за адресою: м. Хмельницький, вулиця Театральна, 12 (приміщення Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому), кабінети №№ 704, 705, 706, 707.
Телефони відділу: (0382) 70-17-76, 70-17-97, 70-17-77 (факс).
За телефоном (044) 284-00-07 у громадян є також можливість скористатись сервісом «Пульc» Міндоходів України.
 
Перевірте свої персональні дані в Державному реєстрі виборців!
Шановні виборці! 26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Для перевірки та уточнення своїх персональних даних просимо Вас звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Крім того, Ви можете перевірити свої персональні дані, внесені до Реєстру, на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (wwvv.drv.gov.ua) за допомогою програмного ресурсу “Особистий кабінет виборця”.
Детальніше...
 
Естафета міста Шепетівки: місто єдине – Єдина Україна…
12 вересня о 13:00 усі шепетівчани, що люблять своє місто та дорогі гості, запрошуються на Площу імені Тараса Шевченка, що перед будівлею Шепетівської міської ради.
З нагоди дня фізичної культури та спорту відбудеться захід – перший в Шепетівці загальноміський легкоатлетичний пробіг: «Біг заради Миру».
Під час заходу пройде благодійна акція по збору коштів для учасників АТО.
Пробіг буде символічний з метою єднання містян у благородній справі, не займе багато часу та зусиль. Що ж до вулиць, по яким пройде дійство, так це, вулиці: Островського, К.Маркса, Чкалова, Пр.Миру з поверненням на вулицю Островського до будівлі Шепетівської міської ради.
ОРГКОМІТЕТ
 
Оголошено конкурс «Українська книжка року»!
Державний комітет телебачення і радіомовлення України інформує про прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».
Заявка на участь в конкурсі відповідно до Положення про щорічну премію Президента України «Українська книжка року», затвердженого Указом Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058, подається Держкомтелерадіо України до 15 листопада 2014 року разом із виданням і повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотації на видання.
Детальніше...
 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"

prezident

urjad_bn

anons_1

comecRef_ua

PKR01

ukraine

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002