Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

Децентралізація влади PDF Друк e-mail
Середа, 06 травня 2015, 15:19

09Проблема децентралізації влади в українській теорії конституційного права та практиці державотворення завжди посідала вагоме місце, починаючи з моменту проголошення незалежності України. Особливо ця проблема актуалізувалась у 2014 році.

Внутрішньополітичний розвиток держави та зовнішня ситуація навколо України загострили питання децентралізації влади – передачу повноважень та ресурсів на нижчі рівні публічного управління. Децентралізація виступає однією з форм розвитку демократії, що дозволяє при збереженні держави та її інститутів, розширити місцеве самоврядування, активізувати населення на вирішення власних потреб та інтересів, звузити сферу впливу держави на суспільство, замінюючи цей вплив механізмами саморегуляції, виробленими самим суспільством, зменшити витрати держави і платників податків на утримання держапарату і його матеріальних придатків – армію, міліцію тощо.

Детальніше...
 
Про встановлення нових тарифів на житлово-комунальні послуги PDF Друк e-mail
Середа, 06 травня 2015, 14:54

08Згідно з вимогами чинного законодавства, повноваження щодо встановлення тарифів на комунальні послуги (теплова енергія, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення) розподілено між Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (далі – Комісією) та органами місцевого самоврядування.

Відповідно до Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» Комісія встановлює тарифи на комунальні послуги лише тим суб'єктам природних монополій та суб'єктам господарювання на суміжних ринках, ліцензування діяльності яких вона здійснює. Через зростання вартості електроенергії та валютних кредитів низка водоканалів з 1 травня 2015 підвищує тарифи на водопостачання та водовідведення для населення.

Підвищення тарифів на воду становитиме від 3% до 100% залежно від конкретного водопостачального підприємства. На даний час Нацкомісія оприлюднила рішення про підвищення тарифів для МКП «Хмельницькводоканал», КП «Водоканал» м. Старокостянтинів та Славутського УВКГ. Тарифи на послуги водопостачання для цих підприємств з 1 травня зростуть на 10,1% - 48%; на послуги водовідведення - на 10,4% - 59%.

Детальніше...
 
Два імені в історії Шепетівки PDF Друк e-mail
Середа, 06 травня 2015, 09:57

06У кожної держави, кожного народу є дати і події, які складають основу, опорні точки їхньої історії, підґрунтя історичної пам'яті і національної гордості. Для нас, для прийдешніх поколінь, такою знаковою віхою була і вічно буде Перемога у Великій Вітчизняній війні. 70 років тому, квітучої весни 1945 року, наш народ переміг у найжорстокішій війні XX століття, подарувавши людству мир, радість, надію на прекрасне життя на нашій планеті.

З вітром свіжим, з піснями крилатими, з небом чистим, з радістю весни зустрічаємо ми свято Перемоги. Все у блакиті, в зелені та квітах, у сяйві посмішок, у хвилях урочистої музики... Але разом із тим, у цей день ми схиляємо голови в глибокій пошані перед воїнами-визволителями, воїнами-переможцями, які, на жаль, у більшості відійшли у вічність.

Пам'ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають внуки і правнуки колишніх фронтовиків, не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. А молоде покоління, про їхні бойові подвиги, їхнє воєнне життя може сьогодні дізнатися тільки з розповіді тих, кому доля дарувала довгі літа, кінофільмів, творів художньої літератури та архівних документів.

Сьогодні, у переддень свята Перемоги, хочу молодому поколінню Шепетівки нагадати про два імені на карті міста: ГЕОРГІЙ МАКСИМОВИЧ КУДАШОВ та СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ КЛИМОВИЧ.

Детальніше...
 
Звітний концерт Шепетівської дитячої музичної школи PDF Друк e-mail
Середа, 06 травня 2015, 08:35

2Щорічний звітний концерт учнів та викладачів Шепетівської дитячої музичної школи відбувся 24 квітня у великій концертній залі цього закладу.

Він традиційно став святом для усіх його учасників та глядачів, адже є підсумком напруженої творчої роботи усього колективу за рік.

В програмі концерту брали участь учні – переможці та учасники Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів, також численні учнівські та викладацькі колективи.

Детальніше...
 
Шановні шепетівчани! PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 травня 2015, 09:11

Запрошуємо Вас взяти участь у святкових заходах з нагоди 70 – ї річниці

Перемоги над нацизмом у Європі

7 травня 2015 року

12.00 год.

Літературно-мистецький захід «Відлуння перемоги» на базі музею Валі Котика.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

14:00 Велопробіг із супроводом ДАІ, який розпочнеться від меморіального комплексу Вічний Вогонь.

8-9 травня 2015 року

Виставка робіт в техніці « Комп'ютерна графіка» під назвою «День Перемоги очима дітей».

Бібліотека для дітей

8-го травня о 14:00 год. вечір пам'яті присвячений Дню пам'яті та примирення для ветеранів та учасників бойових дій Другої світової війни у міському будинку культури.

9 травня 2015 року

Детальніше...
 
Михайло Полодюк провів позачергове засідання виконавчого комітету PDF Друк e-mail
П'ятниця, 01 травня 2015, 19:09

01130 квітня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. На порядок денний винесено 10 питань.

На початку зустрічі начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь інформував членів виконкому про заяву суб'єкта підприємницької діяльності щодо встановлення режиму роботи кіоску «Дари природи» щоденно з 8.00 год. до 20.00 год. Після обговорення відповідне рішення прийнято.

Наступним рішенням виконавчого комітету погоджено 2 проекти інвестиційних договорів. Фізичні особи-підприємці мають намір побудувати нежитлові будівлі для магазинів на території комунального підприємства «Шепетівський ринок». Прийняте рішення виконавчого комітету сприятиме розвитку малого бізнесу на теренах Шепетівки.

Детальніше...
 
Шепетівська міська рада розірвала договір концесії з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 01 травня 2015, 19:07

01029 квітня під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Михайла Полодюка відбулось пленарне засідання чергової 68-ї сесії Шепетівської міської ради шостого скликання, на якому депутати розглянули більше 40 питань порядку денного та ухвалили відповідні рішення.

На початку пленарного засідання за пропозицією депутата Валентини Прохорчук народні обранці прийняли звернення Шепетівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги допоки робоча група з питань обґрунтованості тарифів, яку створено у Верховній Раді, професійно та неупереджено проаналізує питання об'єктивності підвищення тарифів на комунальні послуги та візьме під контроль питання їхнього формування.

Детальніше...
 
«Чисте місто-чиста совість!» PDF Друк e-mail
Четвер, 30 квітня 2015, 11:35

09Прибирання корисне не лише навколишньому середовищу, але й людям які займаються прибиранням – це командна робота, яка згуртовує та зближує людей.

29 квітня 2015 року Шепетівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з волонтерами професійно-технічного ліцею, Шепетівського бухгалтерського коледжу ПДАТУ та Шепетівського медичного училища було проведено акцію «Чисте місто». Метою даної акції є пробудження екологічної свідомісті молоді, починаючи з упорядкування навколишнього природного середовища.

Студенти активно прийняли участь у прибиранні територій міста за «Вічним вогнем», території за будинком побуту та навколо бухгалтерського коледжу.

Детальніше...
 
Рух за тверезість, очікування та результати... PDF Друк e-mail
Четвер, 30 квітня 2015, 10:01

0628 квітня о 18.00 активісти та волонтери Молодіжної Ради Шепетівки здійснили спільний похід до Української Греко-Католицької Церкви святих мучеників Бориса і Гліба аби привернути увагу громадськості до проблеми масового споживання алкоголю серед молоді та жителів міста.

Другим завданням, яке ми перед собою ставили, було кинути виклик Шепетівській самообороні, громадським організаціям міста, школам, колективам дитячих садочків, ВНЗ, підприємствам та установам міста...

На захід, не зважаючи на місце роботи, та на той факт, що церква знаходиться на виїзді із міста, зібралося близько 40 молодих людей, які вирішили своєю життєвою позицією показати, що бути здоровими - це модно і якщо Ти не є залежним по-справжньому, то скласти обіцянку для Бога про те, що відмовишся бодай на неділю від споживання спиртних напоїв – зовсім просто.

Детальніше...
 
У Шепетівці розпочав роботу Диспетчерський пункт PDF Друк e-mail
Середа, 29 квітня 2015, 15:18

03З 8 квітня у нашому місті з метою здійснення контролю за перевезенням пасажирів та управління міськими маршрутами відкрито та введено в експлуатацію Диспетчерський пункт.

Пункт відкрито спільними зусиллями перевізників, виконавчого комітету міської ради, адміністративно-комунальної інспекції за підтримки приватних підприємців Манжелія І.В. та Шевчука В.М.

Відтепер, як шепетівчани, так і гості міста, зможуть легко дізнатися про графік руху міських автобусів загального користування, а також тих, що діють у режимі маршрутного таксі, просто зробивши декілька кроків від залізничного вокзалу.

Диспетчерський пункт знаходиться навпроти зупинки автобусів біля залізничного вокзалу та працює щоденно з 07.00 год. до 19.00 год.

 
Всеукраїнська благодійна акція "Серце до Серця" PDF Друк e-mail
Середа, 29 квітня 2015, 14:19

01Чуйність, доброта та милосердя завжди були в традиціях українського народу. Вже десятий рік поспіль проходить Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», яка об'єднує серця жителів міста.

28 квітня волонтерами Шепетівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбувся збір коштів серед жителів міста на придбання реанімаційного медичного обладнання для обласної дитячої реанімації.

В акції взяли участь 11 волонтерів – це студенти Шепетівського медичного училища (Дворак Катерина, Логвин Карина, Романцов Дмитрій, Юрчук Андрій, Мокрій Владислав, Демчук Назарій) та студенти Шепетівського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету (Романюк Ольга, Гудзовська Катерина, Ревін Володимир, Дзюба Артур, Дубровський Віталій).

Детальніше...
 
Громада, перевізники та влада Шепетівки обговорили можливе подорожчання проїзду у міському транспорті PDF Друк e-mail
Вівторок, 28 квітня 2015, 16:06

61Управління економічного розвитку провело громадське обговорення проекту рішення виконавчого комітету щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському автотранспорті в звичайному режимі та в режимі маршрутного таксі.

Один із перевізників звернувся до управління економічного розвитку з проханням підвищити тариф у зв'язку із подорожчанням паливно-мастильних матеріалів та запропонував встановити ціну за проїзд громадським автотранспортом по місту — 4 грн., в село Судилків — 5 грн.

Але у зв'язку із тим, що ситуація із вартістю на паливо врегулювалася, а ціна трохи знизилась, начальник управління Олександр Гринь запропонував до обговорення вартість на проїзд у міських маршрутах в режимі маршрутного таксі та звичайному режимі встановити на рівні 3,5 грн., а до села Судилків та дачного кооперативу «Імпульс» — 4 грн.

Детальніше...
 
Молодіжна Рада Шепетівки кидає виклик ... PDF Друк e-mail
Вівторок, 28 квітня 2015, 10:09

300Активісти та волонтери Молодіжної Ради Шепетівки кидають виклик для Шепетівської самооборони, громадських організацій міста, школам, колективам дитячих садочків, ВНЗ, підприємствам та установам міста ...

Повідомляємо, що у церкві релігійної громади Української Греко-Католицької Церкви святих мучеників Бориса і Гліба, вул. В. Котика 170б (біля польського кладовища) відроджено «Золоту книгу Тверезості ».

Дану книгу було створено у 1800-х роках на теренах Західної України, аби подолати масове пияцтво серед населення та вилікувати українську націю.

Мета книги – прочитати присягу тверезості та вказати термін жертви для Бога, що на день, тиждень, місяць чи на інший термін, ти відмовляєшся від будь-якого алкоголю, записуєш це до книги та вказуєш ім'я для кого ти приносиш цю жертву перед Всевишнім.

Детальніше...
 
Відбулося засідання виконавчого комітету PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 квітня 2015, 15:17

60Члени виконавчого комітету під час чергового засідання, яке провів в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк, заслухали та обговорили більше 16 питань порядку денного, що стосуються різних галузей життєдіяльності міста.

На початку засідання члени виконкому заслухали інформацію в.о. начальника Шепетівського МВ УМВС у Хмельницькій області підполковника міліції Олександра Завадського, який розповів присутнім про роботу міського відділу міліції.

Після цього члени виконкому встановили перелік платних послуг та їх тарифи в міській бібліотеці №1, про які доповіла завідуюча бібліотекою Катерина Островська.

На засіданні члени виконкому також розглянули житлові питання, видалення зелених насаджень, містобудування та архітектури, розміщення зовнішньої реклами в місті, тощо.

За підсумками роботи ухвалили низку важливих для шепетівчан та розвитку міста рішень.

 
Навчально-методична допомога представникам ДЗН міста Шепетівка PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 квітня 2015, 10:51

55Найвища цінність суспільства — життя і здоров'я людей. Проте з кожним роком зростає кількість чинників, що можуть нести небезпеку і загрожувати життю. Особливої уваги потребують, звичайно ж, діти.

Проведення «Тижня безпеки дитини» має проходити неформально, творчо, з позицій дієвого підходу. Це дає змогу забезпечити умови для збагачення досвіду дітей щодо безпечної поведінки.

Перший день «Тижня безпеки дитини» у ДНЗ слід розпочати зі святкових зборів, на які запрошуються батьки, шефи, спонсори. Під час святкової лінійки проводиться парад груп-учасників у святковій формі з атрибутами здорового способу та безпеки життя. Це яскраве дійство надовго запам'ятається дітям.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

 

Оголошення

Шановні жителі та гості міста!

Запрошуємо вас на традиційне театралізоване свято " Ой, на Івана, ой, на Купала", яке відбудеться у міському парку культури та відпочинку.

Початок свята 6 липня о 19 годині.

 
Увага! Семінар!

8 липня 2015 року працівники Шепетівської ОДПІ проводитимуть семінар на тему «Порядок застосування касових апаратів платниками єдиного податку та іншими суб'єктами господарювання. Новації законодавства. Інші питання оподаткування».

На семінар запрошуються представники підприємств та фізичні особи-підприємці як на загальній, так і на спрощеній системі оподаткування, які здійснюють розрахунки в готівковій формі.

Місце проведення семінару: зала засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

Початок семінару: 11-00.

Тел. для довідок: 5-36-53

 
Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 16 червня 2015 року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє, що Товариство з обмеженою відповідальністю «ІЗЯСЛАВ-ОЦІНКА» (вул. Шевченка,14Б м. Ізяслав Хмельницької обл.) визначено переможцем конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для викупу земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, що перебувають у власності громадян:

Детальніше...
 
До відома суб’єктів малого та середнього підприємництва!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки (далі – Програма), заходами якої передбачено здійснення фінансової підтримки суб'єктів малого та середнього підприємництва шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі –компенсація).

Детальніше...
 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"