Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

Ощадний дім від Ощадбанку PDF Друк e-mail
Понеділок, 27 липня 2015, 13:32

oshad_house_300x250

Далі...

 
Ремонт міських доріг триває PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 липня 2015, 13:27

img_1709Комунальники завершили роботи по вулиці Миколи Дзявульського. Ямковий ремонт виконують за допомогою нової фрези, яку підприємство за сприянням міської ради придбало навесні.

Раніше працівники ШРЕП вже відремонтували дорожнє полотно на вулиці Валі Котика на перетині з вулицею Митрополита Шептицького (ділянка біля заправки на Славуту) та ділянці поблизу поліклініки ЦРЛ, загальна площа проведеного ремонту становить 320 м.кв, проведено ямковий ремонт по вул. Староконстянтинівське шосе (загальна площа 183 м.кв.), вулиць Островського (54 м.кв.), Героїв Небесної сотні (85 м.кв.), Української (84 м.кв.).

Детальніше...
 
Відбулася чергова 70-та сесія міської ради PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 липня 2015, 13:25

img_6650На черговому пленарному засіданні Шепетівської міської ради VI скликання, яке відкрив в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк розглянули понад тридцять питань порядку денного та, ще кілька депутатських запитів.

Начальник фінансового управління Василь Дрищ доповів присутнім депутатам про внесення змін до бюджету міста на 2015 рік.

Розглянувши лист комунального закладу «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» рада вирішила, передати безоплатно легковий автомобіль ВАЗ-21043 у власність комунального закладу «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» для покращення надання первинної медичної допомоги населенню міста.

Після доповіді начальника управління освіти Людмили Тихончук було прийнято рішення підтримати міську програму навчання, виховання, підтримки та розвитку обдарованих учнів «Творча обдарованість» яка розрахована на п'ять років. Основними завданнями програми є забезпечення сприятливих умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку обдарованої молоді міста тощо.

Детальніше...
 
Голова Хмельницької ОДА відвідав Шепетівщину PDF Друк e-mail
Четвер, 23 липня 2015, 15:41

22 липня голова Хмельницької обласної державної адміністрації Михайло Загородний, в рамках робочої поїздки по північному регіону області, відвідав Шепетівщину.

У супроводі начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка, начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області Андрія Масюти, першого заступника голови Шепетівської райдержадміністрації Олександра Дмитришина, заступника голови Шепетівської районної ради Віталія Бузиля він побував на Шепетівському ремонтному заводі, де ознайомився з його роботою та проблемами, які потребують нагального вирішення для подальшого функціонування.

Детальніше...
 
Голова Хмельницької облдержадміністрації відвідав Шепетівську виправну колонію (№ 98) PDF Друк e-mail
Четвер, 23 липня 2015, 14:49

2222 липня голова Хмельницької обласної державної адміністрації Михайло Загородний та начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк відвідали Шепетівську виправну колонію (№ 98), де ознайомилися з умовами утримання, праці та харчування засуджених. Супроводжував керівництво начальник управління ДПтС України у Хмельницькій області Андрій Масюта.

Особливу увагу Михайло Васильович приділив виробничому потенціалу установи. Під час обходу виробничої зони голова адміністрації безпосередньо спілкувався із засудженими та ознайомився із зразками готової продукції. Зі сторони засуджених нарікань на умови праці не надходило.

Детальніше...
 
Готуємо школи і садочки до зими влітку… PDF Друк e-mail
Середа, 22 липня 2015, 21:08

220715Як анонсувалося вже раніше, 12 червня цього року за ініціативи очільника міста Михайла Полодюка у місті Шепетівка було проведено засідання відкритої тимчасової громадської комісії з відбору виконавців підрядних робіт на встановлення сучасних терморегулюючих склопакетів у 10 школах та дошкільних навчально-виховних закладах міста.
Конкурс проводився з метою економії коштів та збереження якості вікон та дверей. Серед головних претендентів було дві компанії: ПП «Солар Плюс» та ПП «Будівельникъ». Що ж до робіт зі встановлення метало-пластикових вікон, а також відкосів чи дверей, то такими були охоплені: ДНЗ «Казка», ЦДЮТ, ДНЗ «Сонечко», ЗОШ №8, ДНЗ «Барвінок», ДНЗ «Перлинка», ЗОШ №2, ДНЗ «Ластівка», ДНЗ «Михайлик», ДНЗ «Калинонька».
Завдяки процедурі торгів, по різних об’єктах відштовхуючись від ціни проектувальника, підприємствами було скинуто ще 20-45 тис. грн. Із вказаної кількості три об’єкти виборов ПП «Солар Плюс», а решту виконає ПП «Будівельникъ». Отже, проводячи конкурс відкрито і прозоро було зекономлено більше 600 тис. грн. з міського бюджету.

Детальніше...
 
Продовжується робота з освітлення вулиць PDF Друк e-mail
Середа, 22 липня 2015, 14:07

img_1690За ініціативи виконуючого обов'язки міського голови Михайла Полодюка управлінням житлово-комунального господарства спільно з КП «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство», було розроблено план будівельних робіт по центральних вулицях міста.

Відповідно до цієї програми на вулицях замінюють старіліхтарі та лампи, розширюють зони освітлення.

Сьогодні тривають роботи з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення на вул. Староконстянтинівське шосе. Планується продовжити роботи з освітлення вулиць Судилківська, Некрасова, а пізніше Пліщинської.

Відповідно до проекту заплановано замінити 69 світильників з ртутними лампами, та встановити три додатково. Заплановано 11 аварійних залізобетонних опор замінити на нові, прокласти майже чотири кілометри нових проводів.

Детальніше...
 
Розмітка — запорука безпеки руху PDF Друк e-mail
Середа, 22 липня 2015, 13:54

img_1663На початку місяця комунальники обновили дорожню розмітку по вулиці Героїв Небесної сотні. По центральних дорогах вже нанесли на проїжджу частину пішохідні переходи, які за час експлуатації стерлись майже повністю.

Сьогодні працівники ШРЕП виконують роботи по вулиці Валі Котика — відновлюють переривчасту смугу, яка розділяє потоки автомобілів.

 
В інтересах держпідприємства задоволено позови Шепетівського міжрайонного прокурора про стягнення більше 19 млн грн газового боргу PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 липня 2015, 12:41

prokuraturaРішенням господарського суду Хмельницької області задоволено черговий позов Шепетівського міжрайонного прокурора, пред'явленого в інтересах держави в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та ПАТ «НАК «Нафтогаз України» до товариства з обмеженою відповідальністю «Шепетівка Енергоінвест» про стягнення більше 12 млн грн заборгованості за укладеним договором про постачання природного газу.

Позов умотивовано тим, що Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» є державним підприємством, а отже, несплатою коштів за отриманий природний газ боржником завдається значна шкода інтересам держави, оскільки негативно впливає на розрахунки з постачальниками газу.

Детальніше...
 
Розглянули важливі питання PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 липня 2015, 08:42

 044Під час засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради, яке провів в.о міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк члени виконкому заслухали та обговорили 17 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Про встановлення режиму роботи об'єктів торгівлі та сфери послуг доповів начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь.

Начальник адміністративно-комунальної інспекції Анатолій Остапчук, у свому виступі проінформував присутніх про проведену роботу щодо припинення несанкціонованої торгівлі в невстановлених місцях, на тротуарах, газонах міста, руху та паркуванню автомобільного транспорту на тротуарах на газонах міста.

Детальніше...
 
25 років тому прийняли Декларацію про державний суверенітет України PDF Друк e-mail
Середа, 15 липня 2015, 00:00

4Цього дня 1990 року Верховною Радою УРСР було прийнято Декларацію про державний суверенітет України (№ 55-XII від 16 липня 1990 року).

У преамбулі цього документа проголошувалося «верховенство, самостійність, повнота і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах». Від імені українського народу могла виступати тільки Верховна Рада. Територія України в наявних кордонах проголошувалася недоторканою. Підкреслювалося також виключне право українського народу на володіння, користування і розпорядження національним багатством України.

Верховна Рада проголосила право країни на власні збройні сили, внутрішні війська, органи державної безпеки. Україна брала зобов'язання не поширювати, не виготовляти й не нарощувати ядерну зброю.

Майбутня зовнішня політика України, визначена Декларацією, вбачалася як нейтральна, першочерговим її завданням визначалося забезпечення національних інтересів України.

Детальніше...
 
Звернення до Українського народу з нагоди 25-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 липня 2015, 07:34

3Шановні співвітчизники!

Від усього серця вітаю вас із річницею знаменної події.

Рівно чверть століття тому, 16 липня 1990 року, Верховна Рада Української PCP прийняла Декларацію про державний суверенітет України - історичний документ, який став предтечею ухваленого роком пізніше Акта проголошення незалежності України.

Прийняття Декларації відбулося за підтримки абсолютної більшості народних депутатів. 355 представників різних парламентських сил висловили своє ставлення не тільки до доленосного задуму, а й до головних засад майбутньої незалежної України. Визначення державних кордонів, які не могли бути змінені без згоди народу республіки, можливість самостійно вирішувати справи свого державного життя, і, нарешті, проголошення економічної самостійності - найбільш вагомі принципи, закладені у текст документа.

Детальніше...
 
Державна підтримка енергозбереження PDF Друк e-mail
Четвер, 16 липня 2015, 15:49
2
 
Громадяни отримали право на переведення дачних і садових будинків, які відповідають державним будівельним нормам, в житлові будинки PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 липня 2015, 13:55

Президент України Петро Порошенко 2 вересня 2014 року підписав Закон №1673-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо переведення садових і дачних будинків в житлові будинки та реєстрації в них місця проживання". Про це повідомляє прес-служба президента.

Відповідно до закону, громадяни мають право на переведення дачних і садових будинків, які відповідають державним будівельним нормам, в житлові будинки в порядку, визначеному Кабінетом міністрів України. Рішення про переведення приймається відповідними органами місцевого самоврядування.

Ознайомлюємо шепетівчан з нормами вказаних документів.

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки та реєстрації в них місця проживання

Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт

 
Про скликання LХХ сесії міської ради VІ скликання PDF Друк e-mail
Понеділок, 13 липня 2015, 10:42

УКРАЇНА

ШЕПЕТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13. 07. 2015 м. Шепетівка № 121- 2015 р.

Про скликання LХХ сесії

міської ради VІ скликання

Відповідно до п.1 ст. 30 Регламенту міської ради VІ скликання, керуючись п. п. 4, 5, 9 ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати LХХ сесію міської ради VІ скликання 23 липня 2015 року о 10.00 год. в залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

2. Запропонувати депутатам міської ради розглянути питання:

2.1. Про внесення змін до бюджету міста на 2015 рік.

2.2. Питання врегулювання земельних відносин.

2.3. Інші

3. На сесію запросити депутатів Хмельницької обласної ради, заступників міського голови, членів виконавчого комітету, начальників управлінь та відділів міськвиконкому, керівників підприємств, організацій, установ міста .

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Полодюка М.І.

В.о. міського голови,

секретар міської ради М. Полодюк

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

 

Оголошення

Увага: семінар!

09 жовтня цього року працівники Шепетівської ОДПІ проводитимуть семінар для суб'єктів господарювання – юридичних осіб з питань:

- зміни до Податкового кодексу України та їх практичне застосування;

- про підвищення з 1 вересня цього року соціальних стандартів;

- інші питання оподаткування.

Місце проведення семінару: зала засідань Шепетівського міськвиконкому

Початок семінару - об 11-00.

Телефони для довідок: 5-36-53, 5-41-14.

 
Змінено розмір мінімальної зарплати і розмір прожиткового мінімуму

Законом України від 17.09.2015 № 704 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» з 1 вересня 2015 року встановлені нові соціальні стандарти. Так, розмір мінімальної зарплати і розмір прожиткового мінімуму, установленого для працездатних осіб, тепер дорівнювати¬муть 1378 грн.

Нагадаємо, що до цих показників прив'язаний розрахунок цілого ряду величин. Так, зокрема:

Детальніше...
 
Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 22 вересня 2015 року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє, що приватне підприємство «Сокіл СК» (вул.Героїв Небесної Сотні,41 м.Шепетівка Хмельницької обл.) визначено переможцем конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для викупу земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, що перебувають у власності громадян:

Детальніше...
 
Шановні виборці!

25 жовтня 2015 року відбудуться місцеві вибори.

Перевірити Свої дані в списках виборців можна:

-1. у відділі ведення Державного Реєстру виборців за адресою:

вул. Островського 4, каб.8, тел. 4-11-60. при собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Детальніше...
 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"