Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4
До відома суб’єктів господарювання, що здійснюють роздрібний продаж продовольчих товарів! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 грудня 2014, 09:18
Відповідно до розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 29.04.2011 року  № 174/2011-р «Про запровадження державного регулювання ціноутворення на окремі продовольчі товари» встановлені граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки до оптової ціни виробника (митної вартості) у розмірі:
10 відсотків – на хліб, борошно пшеничне та житнє, макаронні вироби, крупи (манну, ячну, гречану, пшоняну), цукор (крім рафінаду), яловичину, свинину, м'ясо птиці.
15 відсотків – на ковбасні вироби варені, молоко (крім молока тривалого зберігання), сир кисломолочний, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі.
 
Шановні депутати, члени виконавчого комітету, голови квартальних комітетів! PDF Друк e-mail
Четвер, 04 грудня 2014, 16:24
Effekti15Сердечно вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!
Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. До нас перших люди йдуть зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності працівників органів місцевого самоврядування залежить добробут людей та майбутнє міста. На органи місцевого самоврядування покладено надзвичайно важливу місію – відповідальність за розвиток нашого міста, вирішення нагальних питань життя його мешканців, створення комфортних умов для проживання.
Дякую вам за витримку і професіоналізм. Нехай все вдається і при доброму здоров’ї множаться добрі справи та справджуються прекрасні задуми на благо територіальної громади нашого міста.
 Бажаю міцного здоров'я, оптимізму і нових здобутків на благо нашого міста.
З повагою в.о. міського голови, секретар міської ради М.І. Полодюк
 
Шановні працівники статистики! PDF Друк e-mail
Четвер, 04 грудня 2014, 11:26
Cveti166Щиро вітаю вас з професійний святом – Днем працівників статистики.
У сучасних умовах все більшого значення набуває забезпечення суспільства та держави надійною статистичною інформацією.
Завдяки Вам відтворюється багатобарвна і водночас достовірна картина усіх сфер життєдіяльності нашого міста. Я вірю, що Ви і надалі з честю виконуватиме свій професійний обов’язок, а статистика завжди відповідатиме потребам розвитку нашого міста.
Зичимо міцного здоров’я, оптимізму, невичерпної енергії та нових звершень.
Нехай розрахунки будуть точними, а результати - найкращими!
З повагою
в.о. міського голови,
секретар міської ради М.І. Полодюк
 
Графіки аварійних відключень по Шепетівському РЕМ! PDF Друк e-mail
Четвер, 04 грудня 2014, 10:58
img_0478У зв’язку з виникненням дефіциту палива та гідроресурсів, що призвело до загрози порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності з 1 грудня 2014 року введені графіки аварійних відключень. До графіків залучені лінії, що живлять побутових та промислових споживачів області.
Під час брифінгу, який відбувся 2 грудня, Міністр Юрій Продан роз’яснив ситуацію, яка склалася щодо забезпечення країни енергоресурсами. Зокрема, повідомив, що ДП «НЕК «Укренерго» 2 грудня 2014 року о 7.39 застосувало графіки аварійних відключень в обсязі 2800 МВт – на величину дисбалансу потужності в ОЕС України.
Дисбаланс утворився внаслідок аварійного ремонту енергоблока № 3 на Запорізькій АЕС, а також недостатніх запасів вугілля на складах теплоелектростанцій. Міністр наголосив, що ситуація ускладнилася у зв’язку із значним зниженням в Україні температури повітря.
Детальніше...
 
Шановні шепетівчани! PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 грудня 2014, 16:21
Cveti167Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед звичайних людей. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.
Від щирого серця хочу побажати вам міцного здоров’я, щастя та успіхів у всіх ваших починаннях.
З повагою в.о. міського голови,
секретар міської ради М.І. Полодюк
 
Зима, яка нас змінила PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 грудня 2014, 15:56

img_8001Саме під такою назвою в меморіальному музеї імені Миколи Островського відбулася фотовиставка подій, що сталися на Майдані Незалежності минулого року.

У переповненій виставковій залі музею зібралися активісти, які були безпосередніми учасниками тих буремних подій, що змінили хід історії нашої держави, студенти, вчителі, учні, представники громадських організацій.
Експозиція виставки була в центрі прикрашена стилізованою Євромайданівською «йолкою», барикадою біля якої була бруківка, «коктейлі Молотова». Окрім цього на виставці були продемонстровані світлини розміщені в хронологічному порядку: від ночі побиття студентської молоді до загибелі Небесної сотні.
Під час презентації виставки керівник літературно-мистецької студії «Доля» Віра Кухарук презентувала книгу «Небесна Сотня». Після цього активіст Революції гідності — В’ячеслав Кучерук поділився спогадами про події, які відбулися майже рік тому на вулиці Інституцькій.
Детальніше...
 
Це стосується кожного PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 грудня 2014, 15:47
img_7971
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Шепетівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено круглий стіл на тему: «ВІЛ/СНІД – це стосується кожного. Протидія розповсюдженню ВІЛ-інфекції».
На зустрічі були присутні директор Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Вінницька, лікар-інфекціоніст Валентина Молокопой, завідувач «Клініки, дружньої до молоді» Наталія Гарнага, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Наталія Стасюк, молодь міста.
Головне завдання круглого столу – інформування молоді про поняття ВІЛ/СНІДУ, шляхи зараження та способи захисту від ВІЛ-інфекції, масштаби поширення ВІЛ/СНІДу в місті.
Детальніше...
 
Шановні працівники прокуратури! PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 грудня 2014, 11:16

buket15Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників прокуратури.

В органах прокуратури нашого міста служить чимало висококваліфікованих юристів, істинних професіоналів, для яких почуття обов'язку і справедливості є найважливішими якостями.

Своєю напруженою працею, ви, щедро віддаєте свій досвід, знання, сили та енергію для зміцнення законності і порядку в місті. Впевнений, що ви й надалі будете гідно виконувати покладені на вас повноваження, сприяючи розвитку України як демократичної й правової держави.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та наполегливості в досягненні благородної мети – забезпечення панування Права і Закону в ім’я Людини і зміцнення авторитету України.

З повагою в.о. міського голови, секретар міської ради М.І. Полодюк

 
Посадові особи місцевого самоврядування ознайомилися із Законом України «Про очищення влади» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 листопада 2014, 16:04
20141124_080500_richtonehdrВ.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк, посадові особи місцевого самоврядування обговорили законодавство про очищення влади.
Керуючий справами виконавчого комітету Галина Островська інформувала колег про прийнятий Верховною Радою України 16 вересня 2014 року Закон України «Про очищення влади».
Галина Андріївна зауважила, що Закон визначає правові та організаційні засади проведення очищення влади для захисту демократії, верховенства права та прав людини і встановлює заборони окремим фізичним особам, які сприяли узурпації влади Президентом України Януковичем, обіймати певні посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Обмеження не стосуються виборних посад та осіб, які визнані учасниками бойових дій під час проведення антитерористичної операції на сході України. Забороною передбачається обмеження займати посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування протягом 10 і 5 років.
Детальніше...
 
Навчально-виховному комплексу №1 присвоєно ім’я героя України Миколи Дзявульського PDF Друк e-mail
Четвер, 27 листопада 2014, 20:16
img_794761-сесія міської ради скликана розпорядженням в.о. міського голови з метою розгляду ряду важливих питань із самоврядування та соціально-економічного життя міста.
Вів депутатське зібрання в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк.
Першим розглянутий був проект рішення про присвоєння НВК №1 ім’я героя України Миколи Дзявульського, який довгий час працював у навчальному закладі вчителем географії. За дане рішення депутати проголосували одноголосно.
Далі було заслухано начальника фінансового управління міськвиконкому Василя Дрища, який доповів про внесенні зміни до бюджету міста на 2014 рік. Головним чином це стосувалось фінансування навчальних закладів міста. Окрім цього депутати надали матеріальну допомогу воїнам, які приймали участь у Антитерористичній операції.
Детальніше...
 
Шукаємо інвесторів PDF Друк e-mail
Четвер, 27 листопада 2014, 11:55
img_7941Вже не один раз на засіданнях виконкому, громадської ради піднімалося питання про залучення інвестицій для добудови басейну, який знаходиться на базі дитячо-юнацької спортивної школи. Багато шепетівчан із далекого 1992 року з нетерпінням чекають на відкриття спортивного закладу, який з року в рік от-от мав би відкритися.
Заступник міського голови Юрій Вахоцький, представники виконкому Шепетівської міської ради, депутати міської ради, представники громадськості відвідали спортивний об'єкт щоб побачити реальний стан виконаних на ньому робіт і визначити наступні кроки для пошуку інвестора та добудови і здачі в експлуатацію спортивної споруди.
За минулої влади приміщення басейну планувалося капітально відремонтувати та вести їх в експлуатацію. Хмельницьким філіалом Державного проектного інституту «НДІ проектреконструкція» був виготовлений технічний висновок за результатами візуального обстеження про стан конструкції, технічного обладнання і інженерних мереж. На підставі даних висновків виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт приміщення по проспекту Миру, 26а. Проектно-кошторисна документація пройшла експертизу в ДП «Хмельницькдержбудекспертиза». Вартість робіт на об’єкті складала 2497581 гривень. Але з різних причин роботи не були завершені.
Детальніше...
 
Пам’яті Ярослава Давидова PDF Друк e-mail
Середа, 26 листопада 2014, 13:48

img_7907Вчора відбувся турнір із кульової стрільби, присвячений пам’яті воїна, який загинув під час АТО — Ярослава Давидова. Змагання ініційовані відокремленим підрозділом ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль» та спортивною громадськістю міста.

На турнір завітали батько героя Олег Давидов, заступник міського голови Юрій Вахоцький, керівник відокремленого підрозділу ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль» Євген Ступак, класний керівник Ярослава, громадські діячі.

Відкриваючи змагання, Юрій Вахоцький подякував батьку Ярослава за те, що він виховав справжнього патріота, а також зазначив, що пам'ять про його сина буде жити доти доки ми будемо пам’ятати про його героїчний подвиг, який він здійснив захищаючи свою Батьківщину, а його героїчний вчинок буде надихати не одне покоління його земляків.

Детальніше...
 
З увагою до кожної дитини PDF Друк e-mail
Понеділок, 24 листопада 2014, 16:49
sluzhba_u_spravakh_ditejОсновним напрямком роботи служби у справах дітей є виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, постановка їх на облік, надання найнеобхіднішої допомоги, сприяння у захисті прав та інтересів дитини. Саме ця категорія дітей найбільше поповнює так званих "соціальних сиріт", адже їх батьки неналежним чином утримують та виховують дітей, вживають алкоголь, ухиляються від виконання своїх батьківських обовязків. Як результат - протягом 10 місяців поточного року  комісією з питань захисту прав дітей розглянуто 15 питань щодо доцільності надання висновку про позбавлення батьків батьківських прав.
Крім цього, в зимовий період часто виникає загроза життю та здоров’ю малолітніх дітей із-за недостатнього догляду за ними з боку батьків. Так, останнім часом мали місце резонансні факти бездоглядності батьків відносно дітей. Громадянка Ч. після відвідування лікарні зайнялась своїми справами, "загубивши" при цьому 4-річного сина, який півдня блукав вулицями міста. Громадяни К., які приїхали в місто до знайомих, не догледіли, як 2-річна дитина покинула помешкання і цілу ніч блукала у лісі. Підліток М., який має складну психічну хворобу, безперешкодно покинув квартиру і вештався напівроздягненим, не орієнтуючись на місцевості.
Детальніше...
 
Турнір присвячений герою АТО Максиму Ковалю PDF Друк e-mail
Понеділок, 24 листопада 2014, 15:40
img_2041Вчора відбувся відкритий турнір із тенісу настільного, присвячений пам'яті героя АТО Максима Коваля. Змагання ініційовані відокремленим підрозділом ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль» та спортивною громадськістю міста.
На турнір завітали мати героя, в.о міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк, керівник відокремленого підрозділу ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль» Євген Ступак, в.о. військового комісара Шепетівсько-Полонського ОМВК майор Олександр Юрін, громадські діячі.
Серед учасників турніру були школярі міста, спортивні активісти, шепетівчани. Змагання пройшли у запеклій боротьбі, в якій перемогу отримав студент Хмельницького університету «Подділля» Владислав Рудий, другим став працівник Шепетівської ОДПі Олег Бондарчук, почесне третє місце отримав Руслан Войтюк.
Детальніше...
 
Голодомор: дзвін воскресіння PDF Друк e-mail
Понеділок, 24 листопада 2014, 15:01
sam_105282 роки тому мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей, мільйони наших рідних і близьких були без жалю винищені Голодомором. Тоталітарний комуністичний режим свідомо спланував і здійснив терор нашого народу голодом.
82 роки тому наш народ пережив катастрофу, яка могла зупинити життя всієї нації. Голодомор приніс не лише страждання і смерть. Він посіяв страх серед людей. Тільки правда про геноцид українського народу і чиста пам'ять про усіх полеглих здатна звільнити нас від мороку минулого.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

 

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

Завтра о 12.00 годині на площі Тараса Шевченка (біля міськвиконкому) відбудеться громадська панахида за загиблим Андрієм Молодикою, який загинув 21 січня від кулі снайпера під містом Горлівка Донецької області. Андрій Молодика народився 2 лютого 1978 року в селі Велика Медведівка Шепетівського району.

Детальніше...
 
Шепетівська міська рада рекомендувала маркувати товари російського походження
Відповідно до рішення LXI сесії міської ради VI скликання від 27 листопада 2014 року № 5 «Про позначення товарів російського походження» депутати міської ради рекомендували суб’єктам господарювання забезпечити запровадження помітного позначення товарів російського походження словами «Товари з Російської Федерації»,
Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ

22 січня о 14.30 у меморіальному музеї імені Миколи Островського відбудеться тематичний вечір «Україна Соборна — моя гордість і слава» приурочений до Дня Соборності України.

 
Допоможемо воїнам АТО - усі разом і кожен з нас!
Громадські активісти ВП ГО «ХМЕЛЬНИЧЧИНА. Самооборона і контроль» співпрацюючи із громадами міста та району, підприємствами та підприємцями, за період із травня по липень 2014 року залучили та доставили в зону АТО допомогу на суму понад 500 тис. грн.
Зараз іде підготовка до 12 поїздки в зону АТО, яку заплановано на 25 грудня цього року.
Наші бійці потребують:
Детальніше...
 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"