Майбутні правники знайомилися з роботою виконкому

Сьогодні виконавчий комітет Шепетівської міської ради відвідали учні Шепетівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства.

Візит випускників 10 класу, які обрали правовий профіль навчання було проведено в рамках навчальної практики, яку вони зараз проходять у школі.

Гостей зустрів керуючий справами виконавчого комітету Василь Рачук, який ознайомив молодь з роботою міськвиконкому.  Старшокласники оглянули сесійну залу та електронну систему голосування «ВІЧЕ», яка була встановлена минулого року. Діти задавали питання про роботу державної установи та цікавилися, як планується робота міської ради і виконавчого комітету, готуються проекти рішень та у чому полягає робота  депутата.

Після цього школярі мали можливість відвідати відділи і управління  виконавчого комітету Шепетівської міської ради та ознайомилися з їх роботою. Також  у ході екскурсії учні поспілкувалися із спеціалістами виконкому та отримали відповіді на свої запитання.

 

Прокурори місцевої прокуратури постійно удосконалюють свої знання та практичні вміння
Міський голова Михайло Полодюк проінспектував  початок робіт з будівництва нового  водогону