Медиків привітали з нагоди професійного свята

15 червня, напередодні професійного свята — Дня медичного працівника в Центральній районній лікарні відбулись урочистості.

Участь у святковому заході взяв секретар міської ради Микола Кикоть, голова райдержадміністрації Роман Підопригора , голова районної ради Петро Дзяворук  та помічник народного депутата України Романа Мацоли Ірина Топчій.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся секретар міської ради Микола Кикоть. Він подякував лікарям  за врятовані життя людей та надання кваліфікованої допомоги населенню. Зауважив, що тільки завдяки злагоджденій роботі міста та району вдається розвивати медичну галузь Шепетівки та спрощувати доступ людей до якісних медичних послуг.

За високий професіоналізм, сумлінну працю, відданість своїй роботі, чуйність до пацієнтів та з нагоди професійного свята грамотами та подарунками були відзначені кращі медичні працівники міста і району.

Також у ході урочистого заходу привітали ветеранів медичної сфери  та було оголошено результати проведення конкурсу з визначення найуспішніших медичних закладів міста та району.

Шановні медичні працівники!
Пройшов черговий прийом громадян