Михайло Полодюк  черговий раз приймав громадян

Міський голова Михайло Полодюк провів черговий особистий прийом громадян. Заздалегідь на зустріч з міським головою записалося 14 шепетівчан.

Перша заявниця звернулася із земельним питанням, оскільки  виникла проблема з реєстрацією будинку. Жінці роз’яснили, що для  завершення процедури необхідно звернутися до суду.

Наступним розглянули звернення мешканців будинку по вулиці Залізничній, яким теплопостачальне підприємство повідомило, що наступного року їхній будинок від’єднають від централізованого опалення. Міський голова пояснив, що від’єднання від мережі централізованого опалення відбувається виключно за заявою споживача. У іншому випадку — це порушення чинного законодавства України.

Заявників, які зверталися з приводу оформлення субсидій ознайомили з порядком призначення субсидій та змінами які було внесено з 1 травня 2018 року. Також людям роз’яснили за яких умов субсидія може бути призначена у їхньому випадку.

Також, в ході зустрічі розглянули звернення шепетівчан, яких турбували питання благоустрою міста та житлово‑комунальні питання.

Ситуації, які потребують більш детального вивчення та опрацювання, передані на розгляд відповідним управлінням, відділам та службам міста для їх вирішення.

 

 

CБУ інформує
У ЗОШ №4 встановлюють модульну котельню