Михайло Полодюк привітав працівників лісового господарства

Цього року 16 вересня працівники лісової галузі відзначатимуть своє професійне свято – День працівника лісу.

З цієї нагоди, 13 вересня,  на державному підприємстві «Шепетівське лісове господарство» відбулись урочисті збори. Привітати працівників лісового господарства завітав міський голова Михайло Полодюк, голова райдержадміністрації  Роман Підопригора, голова районної ради Петро Дзяворук та інші.

Звертаючись з вітальним словом до присутніх міський голова зазначив, що тільки у завдяки злагодженим діям та співпарці можна подолати виклики сьогодення і досягнути високих результатів у роботі.

Почесними грамотами Шепетівської міської ради та цінними подарунками Михайло Іванович  відзначив працівників підприємства за сумлінну працю, вагомий внесок у справу збереження, примноження, раціонального використання лісових ресурсів Шепетівщини та з нагоди професійного свята.

Із словами привітань  до працівників підприємства звернувся директор ДП «Шепетівський лісгосп» Володимир Сасюк. Також він розповів про діяльність підприємства та головні напрями ведення лісового господарства в Україні.

Крім того, кращі працівники підприємства отримали відзнаки та подарунки від керівництва районної влади.

 

 

Урядом врегульовано порядок взаємодії державних органів та установ з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі
Програма святкування Дня міста