Михайло Полодюк привітав працівників соціальної сфери

2 листопада, напередодні  відзначення Дня працівників соціальної сфери, в малій залі засідань виконавчого комітету міський голова Михайло Полодюк та начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Білас привітали працівників управління  з професійним святом.

Міський голова подякував усім присутнім за важку і відповідальну роботу,  яку вони щодня виконують. Подякував за все те, що вони роблять для людей, за зусилля та терпіння у вирішенні проблемних питань з якими звертаються  відвідувачі. У переддень свята  побажав здоров’я, родинного затишку, достатку, гарного настрою та наснаги у роботі із людьми.

За високий професіоналізм, відповідальність та вміння працювати з людьми різного віку та різних категорій Михайло Іванович відзначив Почесною грамотою Шепетівської міської ради першого заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради Людмилу Донкову. Також міський голова вручив грамоти Хмельницької обласної ради, якими були відзначені Іван Чинюк та Світлана Шеврелюк.

З професійним святом всіх, хто надає соціальні послуги населенню та  допомагає соціально незахищеним містянам здолати життєві труднощі та знайти вихід зі скрутних ситуацій, привітав начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Білас. Побажав взаємопідтримки, затишку в домівках та миру, а також памятати тих з ким працювали в минулому та підтримувати нових працівників у колективі.

Також працівників управління привітала голова районної профспілкової організації працівників державних установ Катерина Ковбасовська та відзначила грамотами обласної та районної профспілкових організацій працівників державних установ кращих профспілкових активістів.

 

 

Шановні захисники України!
Затвердили робочий проект для реконструкції скверу АТО