Михайло Полодюк зустрівся із членами місцевої організації УТОС

4 червня в Шепетівській територіальній  первинній організації українського товариства сліпих, яка об’єднує осіб з порушенням зору із Шепетівського, Полонського, Славутського районів і налічує близько 300 учасників, відбувся «круглий стіл».

Представники органів влади різних рівнів спільно із членами громадської організації УТОС в рамках заходів з відзначення 85-ї річниці створення Українського товариства сліпих обговорили актуальні УТОСівцям питання.

Міський голова Михайло Полодюк, Народний депутат України Роман Мацола, заступник голови Шепетівської районної державної адміністрації Ліліана Танасієнко та, незмінна уже як 30 років, голова Шепетівської територіальної первинної організації УТОС Тетяна Логвіненко розглянули можливості усунення перепон і бар’єрів, які перешкоджають незрячим у пересуванні вулицями, доступності транспорту, озвучення світлофорів, працевлаштування і навчання осіб з вадами зору тощо.

Слід зауважити, що іще із 2014 року із міського бюджету для громадської організації виділяються кошти на реалізацію потреб членів УТОС. Зокрема, відповідно до Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів та ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість, щороку купляються різноманітні засоби реабілітації, проводиться передплата періодичних видань, подарункові набори, які вручаються членам організації у ході інформаційно-просвітницької роботи, оплачуються послуги з автоперевезення тощо. Це, в свою чергу, сприяє реалізації статутних завдань об’єднання громадян.

У ході зустрічі Михайло Іванович гарантував підтримку громадської організації і в подальшому та готовність об’єднувати зусилля для розв’язання проблем незрячих у межах компетенції органу місцевого самоврядування.

Торгівля людьми – ганебне явище сучасності!
Ювілейний «Велодень» у Шепетівці