Михайло Полодюк зустрівся з медпрацівниками

Сьогодні міський голова Михайло Полодюк зустрівся з медичними працівниками Центральної районної лікарні. Також у зустрічі взяли участь секретар міської ради Микола Кикоть, заступник міського голови Наталія Стасюк та начальник фінансового управління Шепетівської міської ради Василь Дрищ. Присутні обговорили питання виплати заробітної плати медперсоналу.

Міський голова повідомив про перереєстрацію Шепетівської ЦРЛ в селі Плесна. У зв’язку із цим весь прибутковий податок із заробітної плати, який у 2017 році надходив до міського бюджету (а це близько 4 млн. грн.) в цей час перераховується у бюджет району.

При формуванні відповідних бюджетів на 2017-2018 роки з Державного бюджету виділяється субвенція на надання жителям міста гарантованих державою медичних послуг  по нормативу. Оскільки у комунальній власності міста Шепетівки відсутні заклади охорони здоров’я, у відповідності з Бюджетним кодексом України між міською радою та районною радою була укладена угода про передачу трансфертів. Тобто на 2018 рік всі кошти із Державного бюджету на здійснення медичних послуг надійшли до районної ради по розрахунку медичної субвенції із Міністерства фінансів України в сумі 34 мільйони 562 тисяч 200 гривень, в тому числі 28 мільйонів 926 тисяч 300 гривень на вторинну медицину (ЦРЛ, вузлова лікарня) та 5 мільйонів 635 тисяч 900 гривень на первинну медицину (ПМСД).

Згідно з угодою ці кошти були передані районному бюджету на фінансування медичних послуг, які надають районні установи жителям міста.

Також, додатково,  у галузі «Охорона здоров’я» з міського бюджету були виділені кошти Шепетівському районному бюджету. З відповідною інформацією ви можете ознайомитися нище:

 

 

Адміністративно-комунальна інспекція інформує:
Графік засідань постійних депутатських комісій