Міська рада ухвалила звернення з вимогою скасувати підвищення цін на газ

Сьогодні Шепетівська міська рада ухвалила звернення до Президента з вимогою скасувати рішення про підвищення ціни на газ для населення. «За» проголосувало 20 депутатів. Один не голосував.

У тексті звернення сказано: «…Ми, депутати Шепетівської міської ради, вважаєм рішення Уряду від 19 жовтня про підвищення ціни на газ для населення неприпустимим і таким, що порушує конституційні права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги для всіх споживачів та порушенням їх конституційних прав на достойний рівень життя…».

«…Враховуючи вищевикладене, просимо Президента України виконати конституційний обов’язок перед власними громадянами і зупинити дію Постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року щодо підвищення ціни на газ для населення та вжити заходів щодо скасування вказаної Постанови Кабінету Міністрів України…».

Шановні шепетівчани!
До відома суб’єктів господарювання!