Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

Міська рада - оголошення
   Показати # 
1 Степанець Л.А. (Протокол засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади заступника начальника управління ЖКГ та з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Шепетівської міської ради)
2 Степанець Д.А. (Протокол засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста інформаційних технологій виконавчого комітету Шепетівської міської ради)
3 Рацюк К.М. (про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади")
4 Горда Л.В. (про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади")
5 Паспорт бюджетної програми (Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання соціально-економічного та культурного розвитку регіонів)
6 Паспорт бюджетної програми (Інші субвенції)
7 Паспорт бюджетної програми (Проведення навчально-тренувальних зборів і навчань з олімпійських та неолімпійських видів спорту)
8 Паспорт бюджетної програми (Забезпечення надійного та безперебійного функціонування житлово-експлуатаційного господпрства)
9 Паспорт бюджетної програми (Капітальний ремонт житлового фонду)
10 Паспорт бюджетної програми (Благоустрій міст, сіл, селищ)
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 20
 

Оголошення

Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста інформаційних технологій.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  заступника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міської ради.

Детальніше...
 
Про реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору.

Рішенням  виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 20.04.2017 р.

№61 проведено повідомну реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору підприємств міста.

Зареєстровано колективні договори:

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!

19 квітня 2015 року о 15-00 год. У приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради ( вул.. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту  регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 171 від 16.06.2011 р. «Про затвердження тарифів на послуги, що надаються адміністративно-комунальною інспекцією».

До участі запрошуються члени виконкому, представники Громадської ради, адміністративно-комунальної інспекції, управлінь та відділів виконкому, засоби  масової інформації та територіальна громада міста.

 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"