Міський голова черговий раз приймав громадян з особистих питань

7 червня відбувся черговий прийом громадян з особистих питань, який провів міський горлова Михайло Полодюк. Заздалегідь на прийом записалося 10 шепетівчан.

Першими звернулися мешканці  мікрорайону , що прилягає до вулиці Залізничної. Людей турбує проблема підтоплення їхніх дворів, та перенаповнення фільтрувальних колодязів грунтовими водами,  яка загострилася після тривалих грозових дощів та понаднормову кількість опадів. Проблема виникла через відсутність у цьому районі зливової каналізації та встановлення на обійстях фільтрувальних колодязів замість септиків. Учасники обговорення шукали шляхи вирішення цієї ситуації. Проте, сусідам важко дійти згоди щодо доцільності прокладання труб для відведення дощової води.

З подібною проблемою звернулися й мешканці вулиці Горбатюка, яку також, підтопило після дощів.

Наступними  зверталися заявники з приводу відмови їм теплопостачальним підприємством у наданні технічних умов на встановлення індивідуального опалення. Далі  заявники зверталися щодо користування спільним двором, та надання допомоги на договартісне лікування.

У  ході зустрічі розглянули звернення громадян, були дані вичерпні роз’яснення та доручення відповідним відділам та підрозділам виконавчого комітету Шепетівської міської ради  та комунальним службам міста.

 

 

Шановні виборці!
Оголошення