Міський голова Михайло Полодюк провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міста

Члени комісії розглянули питання щодо стану приймання цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж» в комунальну власність міста з концесії від ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Ще у листопаді минулого року для проведення опису майна, його інвентаризації та приймання-передачі теплових мереж Шепетівки рішенням сесії міської ради була створена відповідна комісія. До складу комісії залучені  депутати міської ради, представники виконкому та ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Міський голова Михайло Полодюк коротко розповів про роботу комісії та про затягування процесу передачі майна представниками ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

На комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міста були  запрошені представники ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», ПАТ «Шепетівкагаз», представники Служби безпеки України, прокурор місцевої прокуратури та  засоби масової інформації.

За результатами розгляду питання на засіданні члени комісії прийняли рішення визнати дії посадових осіб ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» такими, які становлять загрозу техногенній безпеці та забезпеченню життєдіяльності  населення Шепетівки, а також можуть спричинити виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня.

Для належної підготовки до опалювального сезону та з метою недопущення зриву опалювального періоду 2018-2019 років у Шепетівці  члени комісії вирішили направити листи: голові ОДА, міністру внутрішніх справ України, генеральному прокурору, начальнику ГУ НПУ у Хмельницькій області, прокурору Хмельницької області, голові правління НАК «Нафтогазу», голові правління ПАТ «Шепетівкагаз», начальнику Шепетівського відділу поліції ГУ НПУ у Хмельницькій області  та прокурору Шепетівської міжрайонної прокуратури.

 

 

Освітяни затвердили мережу навчальних закладів і контингентів учнів на 2018-2019 навчальний рік
Шановні журналісти!