Міський голова та депутати міської ради зустрілись із працівниками вузлової лікарні

Як уже повідомлялося, 17 грудня,  у малій залі засідань виконавчого комітету відбулось спільне засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, планування, бюджету, фінансів, комісії з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, охорони навколишнього середовища та комісії з питань розвитку промисловості, житлово-комунального господарства, підприємницької діяльності, транспорту, енергетики та зв’язку.

У ході засідання відбулась зустріч з активістами, які прийшли до виконавчого комітету після громадських зборів у райдержадміністрації, де обговорювалось питання збереження вузлової лікарні, яка підпорядкована району.

З людьми спілкувався міський голова Михайло Полодюк, секретар міської ради Микола Кикоть та депутати міської ради, які брали участь у засіданні постійних депутатських комісій.

Головною вимогою активістів було збереження вузлової лікарні  у тому статусі, у якому вона перебувала раніше, але на балансі міста.

Після обговорення питання та виступів Михайла Полодюка, Юрія Шайноги, Павла Спеціального, Наталії Собчук, Галини Веселкової, Миколи Кикотя, Володимира Синюти  та окремих активістів, дійшли згоди, що спочатку потрібно вивчити дане питання. Відповідь від міської ради має бути в період з 26 по 29 грудня 2018 року.

 

 

Шановні адвокати!
 До  уваги учасників святкових ранків під патронатом міського голови !