Обережно — ВОГОНЬ

За статистичними даними в 2018  році під час пожеж в Україні загинуло 1 тис. 326 осіб, а травми різного ступеня тяжкості отримали 1 тис. 113 громадян.

З метою профілактики пожежонебезпечного стану в будинках, де проживають сім’ї з дітьми,  які перебувають в складних життєвих обставинах, був здійснений спільний профілактичний рейд. У рейді взяли участь  працівники районного сектору головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області та працівники Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Мешканцям будинків було наголошено про головні причини виникнення пожеж, про пожежонебезпечні предмети, об’єкти та прилади, використання яких не за призначенням або з порушенням техніки безпеки може призвести до пожежі. Особливу увагу приділено інструкції запобігання виникненню пожеж та дій самих мешканців при виникненні пожежі. Всі отримали пам’ятки!

Пам’ятайте, що дотримання правил пожежної безпеки вимірюється ціною нашого життя та життям наших дітей. Навчіть своїх дітей, що постійне виконання правил пожежної безпеки – запорука збереження людських життів та матеріальних цінностей!

При пожежі телефонуйте — 101

І героїзм, і трагедія під Крутами
Коментар міського голови стосовно ситуації з безпритульними собаками